איך לקנות כספת לבית עבור חפצי הערך שלך

29 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בטיחות ובטחון

כספת ביתית יכולה להיות ההשקעה הגדולה ביותר שלך באבטחת הבית שיכולה לשמור את כל חפצי הערך שלך בטוחים בתוך הבית שלך. זה יכול להגן על הכסף שלך, תכשיטים, מסמכים וכל מה שאתה רוצה לשמור מפני גניבה או פגיעה בשריפה. הכספות הטובות ביותר הן כמעט חסינות אש, חסינות לרסיסים ואפילו פריצות כך שחברות הביטוח יכולות לתת לך את הפרמיה הטובה ביותר בביטוח חפצי הערך שלך אם הן יראו שיש לך כספת אמינה בבית.

לכספות ביתיות יש תכונות שונות. ישנם סוגי כספות נשיאה סטנדרטיים אותם תוכלו להביא לכל מקום ויש גם את כספות הקיר וכספות הרצפה. לכל אלה יש מאפיינים ויתרונות מיוחדים משלהם, אם כי רוב האנשים מעדיפים את כספות הקיר מכיוון שניתן להסוות אותן מאחורי תמונות קיר או מאחורי הארונות. לא ניתן לקחת אותם גם בקלות מכיוון שהם מקובעים היטב בתוך הקיר. כספות הרצפה גם מספקות את האבטחה הטובה ביותר אך הן דורשות עבודת קרקע ומלט רבה ואינן ניתנות להתקנה אם הבית ממוקם באזור מועד לשיטפונות. כספות נשיאה יכולות גם לספק אבטחה מספקת ותוכלו למקם אותה בכל מקום שתרצו. עם זאת, מכיוון שכספות נשיאה הן מסוגים ניידים, הן פגיעות גם לפורצים.

אם אתה רוצה לדעת איך לבחור את הכספות הביתיות הטובות ביותר עבור חפצי הערך שלך, הנה התכונות הטובות ביותר שאתה צריך להסתכל עליהן.

בחירת כספת הבית הטובה ביותר

  1. שקול לבדוק את דירוג מעבדת החתום (UL). אם אתם רוצים לבטח את חפצי הערך שלכם בכספת ביתית בחברת ביטוח, הכספת הביתית שלכם חייבת לעמוד בדירוג ה-UL הסטנדרטי הנדרש על ידי חברת הביטוח. לא תחויב ביוקר על ידי חברת הביטוח שלך אם תוכל לעמוד בדרישה בטוחה זו.
  2. הכספת הביתית שלכם חייבת להיות עמידה בפני פריצות ואש. ישנן כספות מגושמות, מוצקות וקבועות, אך הן די יקרות אם כי הן יכולות להציע לך את ההגנה הטובה ביותר עבור הכסף וחפצי הערך שלך. אתה יכול גם לבחור את הסוגים הקטנים יותר אם יש לך רק מעט חפצי ערך או אם חסר לך תקציב עבור הגדולים יותר.
  3. העדיפו כספת ביתית בעלת מנעול הקומבינציה. כספות עם מנעולי קומבינציה מאובטחות יותר מאלה שצריכות מפתחות. פורצים ותיקים יכולים למצוא בקלות דרכים לפתוח מנעולים המשתמשים במפתחות. אתה יכול גם למצוא כספות ביתיות בעלות מפתחות דיגיטליים ותכונות הברגה אוטומטיות.
  4. העדיפו כספת קיר הבנויה בכבדות אם אתם תמיד עוזבים את הבית שלכם. כספות קיר בטוחות יותר והן הבחירה האידיאלית אם אתה תמיד רחוק מהבית שלך. עם זאת, הקיר של הבית שלך חייב להיות עבה מספיק כדי להכיל את עיקר הכספת. לכספת, קירותיה חייבים להיות בעובי של לפחות.5 אינץ' והדלת חייבת להיות בעובי של לפחות 1 אינץ' ועשויה מפלדה מוצקה. יש להשתמש בברגים גדולים וארוכים כדי לאבטח את הכספת בתוך הקיר לאחיזה מאובטחת יותר.
  5. אם אתם מעדיפים כספת לרצפה, מצאו כזו עמידה למים אך עשויה מפלדה מוצקה. סוג זה של כספת תוברג לתוך הרצפה שלך ולאחר שהיא תושבה, יהיה כמעט בלתי אפשרי להסיר אותה. אז עדיף לחשוב ברצינות אם אתה רוצה כספת קבועה לרצפה כי אתה בקושי יכול להוציא אותה לאחר שתיקנת את זה בתוך רצפת הבטון.
  6. קנה כספת לפי הצרכים שלך. אם אתה רוצה להגן על הרובים שלך מפני הילדים שלך, קנה כספת גדולה יותר עם מנעול קומבינציה. אם אתה רק רוצה לאחסן בו את הכסף שלך תצטרך כספת בגודל בינוני. ניתן להכניס תכשיטים ל- כספות קטנות יותר. בשורה התחתונה כאן, לעומת זאת, מציאת כספת עמידה מאוד עבור כל הדברים שאתה רוצה להגן ולשמור.
  7. ערכו השוואה במחירים. אתה יכול למצוא בקלות כספות ביתיות אמינות בחנויות לחומרי בניין, חנויות לציוד משרדי, חנויות אבטחה לבית ואפילו בחנויות רהיטים. עם זאת, ודא שתיעזר בצוות ותראה לך את המותגים המהימנים ביותר. לאחר שציינת את הטובים ביותר, השווה את המחירים שלהם.
  8. אל תבחרו בכספת נשיאה שניתן לנשיאה בקלות. יש אנשים שבוחרים בכספות נשיאה בגלל התכשיטים שלהם מתוך מחשבה שכספות נשיאה יכולות לספק יותר ביטחון מאשר מגירות הארון. אבל יש גם חסרונות בכספות האלה. כספות מסוג זה קלות לנשיאה וכל מה שיש בה כולל הכספת שלך יכול להיעלם במקרה שפורצים יפלשו לביתך. אם אתה בוחר בכספת נשיאה, עליך להחביא אותה במקום חסין תקלות שבו לא סביר שפורצים יוכלו למצוא אותה בקלות. אתה יכול גם למצוא שהארובה או עליית הגג הם המקומות הטובים ביותר להסתיר את כספת הנשיאה שלך.

בעקבות העצות הללו, סביר להניח שתוכלו למצוא כספת ביתית שתוכל להעניק לכם שקט נפשי מירבי. לפעמים המחיר לא משנה כל עוד הכספת הביתית יכולה לספק לכם את תחושת הביטחון המקסימלית. אם יש לך כסף לכספת ביתית יקרה אך אמינה, למה שלא תקנה אותה? אז לפני רכישת כספת ביתית, וודא שאתה יודע מה הסוג שאתה צריך והיכן אתה יכול להתקין אותה. אם יש לך בעיה להתקין אותו, אתה יכול גם למצוא בספריות הרבה מתקיני כספות ביתיים מורשים.

סגור לתגובות על איך לקנות כספת לבית עבור חפצי הערך שלך

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן