דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת כספת ביתית

29 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

כמעט לכל אחד יש סוג כלשהו של חפצי ערך שצריך לשמור במקום בטוח. מתכשיטים ועד אוספי מטבעות ועד ניירת חשובה ועוד כספת ביתית יכולה להיות שימושית מאוד לאחסון חפצים יקרי ערך. בחיפוש אחר הכספת המושלמת לבית שלך תמצא שפע של אפשרויות זמינות. להלן מבט על כמה תכונות שכדאי לשקול בעדיפות גבוהה בעת בחירת כספת לבית שלך.

כספות ביתיות מציעות סוגים שונים של הגנה. הבחירה העיקרית שיש לצרכנים היא האם לבחור בכספת חסינת אש, כספת חסינת פורץ או כזו המגנה משניהם. כמובן שבתוך כל אפשרות ישנן דרגות שונות של רמות אבטחה להחליט עליהן.

כדי למצוא את הכספת חסינת אש הטובה ביותר בשוק, תרצה למצוא אחת שנבדקה על ידי מעבדות חתם הידועה גם בשם UL. הם מדרגים דגמי כספות שונים להגנה מפני אש, בהתאם לכמה זמן הכספת יכולה לעמוד בשריפה ובאיזה טמפרטורה. הם סיווגו כספות שנבדקו לשיעורים. Class C יכול לעמוד באש למשך שעה בטמפרטורות של עד 1700 מעלות, Class B יכול לעמוד באש עד שעתיים ו-1850 מעלות וכיתה A יכולה לעמוד באש עד ארבע שעות בטמפרטורה של 4000 מעלות.

רוב בעלי הבתים יכולים לבחור את הזולה מבין שלוש האפשרויות כספת מסוג C בביטחון. אם עם זאת, אתה גר באזור כפרי שהוא רחוק ממכבי אש, אולי תרצה להוציא את הכסף הנוסף להגנה ארוכה יותר. כמו כן, אם אתה גר באזור שנוטה לשריפות, תרצה לשקול ברצינות את כספת Class A.

גם כספות המגנות מפני פריצה מדורגות ברמות הגנה. אם אתם מחפשים להגן על חפצי ערך מפני פריצה, תרצו לבחור שוב באחד שנבדק על ידי מעבדות חתם. על מנת לקבל דירוג UL, על הכספות לעבור סדרת בדיקות על ידי האקרים מקצועיים לכספות תוך שימוש במגוון כלים ואמצעים לפריצה לכספת.

כספות עמידות בפני פריצה עשויות מתכת מוצקה עם דלתות כבדות הבנויות להיות עמידות בפני קידוחים. שלוש מהכספות הביתיות הנפוצות ביותר הן TL-15, TL-30 ו-TL-40. כל הכספות עמידות בפני התעסקות מכלים כמו מקדחות, כלי קטיף וכלים המפעילים לחץ במשך 15 דקות, 30 דקות ו-4o דקות בכבוד.

אם אתם מחפשים להגן מפני שריפה וגניבה תצטרכו לחפש כספת בעלת דירוג שריפה וגם גניבה. היו מוכנים להוציא יותר כסף עבור כספות כבדות שמספקת את שתי ההגנות.

יש עוד כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת כספת. ההחלטה מה תשמור בו תהיה חשובה. בהתאם למה שאתה מתכנן לאחסן בו יעזור לך לקבוע את הגודל והצורה. יש גם מגוון אפשרויות בכל הנוגע לנעילת הכספת שלך כולל תפעול מפתח, מנעול קומבינציה או מנעול אלקטרוני.

סגור לתגובות על דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת כספת ביתית

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן