הגנה על העבר עם כספות ביתיות

29 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בטיחות ובטחון

לבעלי בתים היום יש מזל שכספות ביתיות מציעות מגוון רחב של אפשרויות אבטחה, החל מאבטחת פריטים קטנים של תכשיטים וכסף מזומן, ועד לנתוני מחשב ואפילו פריטים גדולים יותר כמו רובים או עתיקות. מגוון הכספות האישיות או מתקני האחסון האבטחה משתרע לא רק כספת קיר המסורתית עם מנעול קומבינציה, בדומה לזו שנמצאת בבנקים ובמוסדות פיננסיים, אלא לכספת הקטנה והצנועה יותר, שכל בעל בית היה צריך להתקין.

למה כדאי להתקין כספת בבית?

ברור שהאבטחה שמעניק מכשיר כזה מייצגת שקט נפשי. עם זאת, ישנם מספר יתרונות ליכולת לאחסן את החפצים החשובים והיקרים שלך בצורה מאובטחת, לא כולם ברורים מיד.

היתרון הראשון הוא כמובן להגן על החפצים האישיים שלך מפני גניבה או פריצה. בדרך כלל, רוב הפריצות לבית נמשכות לא יותר מ-5 דקות, כאשר פריצות טיפוסיות נמשכות פחות מ-3 דקות. אלה שפורצים לבתים לא רוצים להסתובב הרבה זמן. לעתים קרובות הם יסודיים ויהפכו את המקום בחיפוש אחר חפצים סבירים כמו כסף, כרטיסי אשראי, ארנקים, תכשיטים, טלפונים סלולריים וכדומה.

כספת ביתית בהחלט תעזור לוודא שגנב לא ימצא את חפצי הערך שלך או יסיר אותם מהנכס. עם זאת, הדבר תלוי בסוג הכספת המדויק שהתקנת. אם תחליטו לבחור במארז הפלדה עם הברגים, שהוא כבד במיוחד, גדול למדי ומוברג לקורות או לקורות של הנכס, אז גנב עשוי בהחלט לגלות זאת, אך יוכל לעשות מעט יותר מזה.

המשקל ושיטת קיבועו למרקם הבניין מונעים מפורצים גישה לחפציכם. זה בתורו ירתיע אותם משתי סיבות. מלכתחילה, הם יחשדו שכל דבר ששווה לגנוב ננעל, מעבר להישג ידם, מה שעשוי לעודד אותם להמשיך למקום אחר.

העובדה שטרחת להתקין כספת ביתית באיכות טובה תגרום להם גם לחשוד שיש לך אמצעי אבטחה נוספים, כמו מצלמות אבטחה נסתרות, אזעקות שקטות וכדומה. זה גם נוטה להרתיע אותם מלהמשיך, והם עשויים בהחלט לעזוב מוקדם.

על ידי עזיבה מוקדמת, לא רק שיש סיכוי גדול יותר שפריטים שאולי הוסרו יישארו בביתכם, אלא ייתכנו פחות נזקים וסערה אם הגניבה תישאר חלקית לאחר גילוי הכספת.

לכספות ביתיות יש בבירור מספר יתרונות מבחינת אבטחה, החל מהגנה על החפצים בתוך הכספת עצמה ועד להרתעת פורצים. עם זאת, יש עוד יותר בהתקנת כספת בנכס שלך. כשמדובר בהגנה על החפצים שלך, קל לקחת בחשבון את הפריטים הפיזיים שבבעלותנו כגון כסף, מפתחות, תכשיטים וכדומה. אף על פי כן, כיום אנו חיים בעולם שבו יש ערך וחשיבות רבה למיוחסים לנכסים שאנו לא יכולים לגעת בהם או להחזיק, ולכן קשה יותר להגן עליהם.

נתוני מחשב מהווים חלק עיקרי מחיינו, וכיום אין כמעט בית אחד שאין בו לפחות מחשב אחד, שעליו עשוי להיות מאוחסן שפע של נתונים חשובים או בעלי ערך. אנחנו מצלמים מיליארדי תמונות דיגיטליות, ומיליוני שעות של צילומי וידאו, שלא לדבר על מסמכים, תקציבים, גיליונות אלקטרוניים, סיסמאות, מיילים וכן הלאה. נתונים אלה הם, במקרים רבים, די בלתי ניתנים להחלפה, וכדי ליצור גיבויים של זה חיוני.

כספת ביתית מספקת יתרון אבטחה נוסף מעבר לגניבה. נתוני מחשב יכולים להימחק או להינזק מעבר להחלמה על ידי חום, קור, לחות, אש, קרינה ואור שמש. אנחנו נוטים להסתכל על המחשבים והדיסקים שלנו ולהניח שהם בטוחים, אבל זו הנחה שקרית. מה טוב לעשות גיבוי של התמונות והסרטונים הדיגיטליים היקרים של ילדיכם אם הדיסקים שלכם פשוט נכנסים למגירה? גניבה, שיטפון או שריפה ימחק אותם מההיסטוריה לנצח.

כספות ביתיות זמינות היום עם מספר עצום של תכונות בטיחות, כולל בקרת אקלים והגנה מפני שריפות ושיטפונות. על ידי אחסון הגיבויים הדיגיטליים שלך בכספת שלך, אז כל מה שעלול לקרות לבית שלך, אתה יכול להיות בטוח שהזיכרונות, הנתונים העסקיים ומידע יקר ערך אחר יישארו בטוחים ומאובטחים כדי שתוכל לגשת אליהם שוב בעתיד.

כספות ביתיות מספקות משהו בעל ערך בפני עצמו מעבר לכל מידה – שקט נפשי. ככל שיש לך יותר נתונים, תכשיטים או פריטים יקרים, כך גדלים הלחץ והדאגה שאתה חווה. עם איומים מפריצות ופשע ועד אסונות טבע ותאונות בית, הפריטים החשובים שלנו נמצאים כל הזמן בסכנה. התקנת כספת בבית תעזור לכם להירגע וליהנות מההווה, לדעת שהעבר והעתיד מוגנים.

סגור לתגובות על הגנה על העבר עם כספות ביתיות

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן