בחירה בין כספת ביתית לתיבת אבטחה

29 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה אחר

תיבת פיקדון בנקאית לא יכולה להשתוות לנוחות של כספת ביתית משלך. פעם חשבו שהיא מיועדת רק לעשירים ולמפורסמים, כספת ביתית היא דרך משתלמת לשמור על חפצי הערך שלך מפני פושעים, שריפות או אסונות טבע.

הם מגיעים במגוון גדלים, צורות ומתקנים. חלקם דגמי רצפה עצמאיים בעוד שאחרים מוסתרים מתחת ללוחות הרצפה או בקיר מאחורי ציור או מראה. הסוג שתבחר ישתנה בהתאם למה שאתה מתכנן לאחסן ולהגן, ממה אתה מקווה להגן עליו והתקציב שלך.

איפה לקנות כספת

רכישת כספת ביתית מתחילה בהחלטה מאיפה לרכוש אותה. למרות שבדרך כלל אתה יכול למצוא אותם בחנות הכלבו המקומית שלך, אם אתה רוכש אותם מכל אדם אחר מלבד קמעונאי כספות או מנעולן מקצועי, ייתכן שלא תקבל את העצה הדרושה לך לבחירת דגם מתאים, וסביר להניח שתצטרך להתקין אותו בעצמך. בנוסף, כאשר אתה קונה ממישהו אחר מלבד קמעונאי כספות, אם זה ידרוש תיקון או שירות, רוב הסיכויים שלא תקבל עזרה מחנות הכלבו שבה רכשת אותה במקור. רכישה מקמעונאי מקצועי פירושה שתקבל עצות שימושיות לגבי הסוג הנדרש למצב הייחודי שלך. הם גם יוכלו לפרט את התכונות, היתרונות והחסרונות של כל סוג, ולספר לך מפני מה הכספת יכולה להגן. אם תזדקק לשירותי התקנה, תיקון או משלוח – קמעונאי כספות מקצועי יכול לסייע לך גם בכך.

אל מה אתה צריך להגן בתוך כספת

חשוב לדעת אילו חפצים אתה מתכוון לאחסן בכספת שלך. זה יעזור לקבוע את גודל הכספת שאתה צריך, כמו גם את הסוג. אחסון אקדחים שונה מאחסון מדיה במחשב ויעשה הבדל בסוג הכספת שאתה קונה.

ממה אתה מגן על החפצים שלך

בעוד שרוב הכספות המודרניות נועדו להגן מפני פריצה, לא כל הכספות ימנעו נזקים כתוצאה מאש. חלק מהכספות הביתיות מפורסמות כבטוחות ב-100% מפני אש – אך אין כספת קטנה לאקדח בעלות דירוג אש מסוג זה. במקום זאת, כספות ביתיות אלקטרוניות מיועדות לעמוד בפני אש למשך שעה או שעתיים.

גם אין כספות בשום מקום שהן 100% חסינות לפריצות. אם לפושע יש מספיק ניסיון וכלים מתאימים, ומספיק זמן – הוא יכול להיכנס לכספת ביתית. לכספות ביתיות יש דירוגים המבוססים על קבוצות בדיקה וכמה זמן ייקח לפורץ מומחה לפרוץ לכספת שלך. ככל שהכספת קשה יותר לפרוץ אליה, כך תג המחיר גבוה יותר ויותר ביטחון יהיה לך מהפושע הממוצע.

כספות ביתיות המיועדות לציוד מחשב ומדיה בנויות במילוי יבש כדי למנוע שחרור של לחות. כספות מדיה ביתיות בדרך כלל יקרות יותר מסוגי כספות אחרים.

ברגע שאתה יודע מה הצרכים שלך לכספת, את הגודל והסוג המשוער שאתה צריך – בקר אצל משווק כספות מקצועי. הם יכולים לענות על כל שאלה שיש לך ולהדריך אותך לבחירת כספת מתאימה.

סגור לתגובות על בחירה בין כספת ביתית לתיבת אבטחה

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן