איך לקנות כספת ביתית

29 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בטיחות ובטחון

הבחירה בין כספת לבית לתא ביטחון בבנק נעשית בקלות כאשר אתה מציב את הטוב והרע זה לצד זה. שניהם מציעים אפשרויות אבטחה נהדרות, אבל איזו מהן באמת מתאימה לך? האם הבטיחות היא הדבר היחיד שיש לקחת בחשבון? מה יותר יקר?

יתרונות לכספות ביתיות

המקצוען הברור כאן הוא שזה בבית שלך. זה נותן לך גישה של עשרים וארבע שעות, ומאפשר לך לעשות מלאי של הדברים שלך, או להוסיף או להוציא פריטים, וכמובן להשתמש בפריטים או במסמכים האמורים. מקצוען נוסף הוא שאתה יודע בדיוק באיזה מצב נמצאים החפצים שלך, כי הם בהישג יד. רוב הכספות הן מעכבות אש המאפשרות לך להחזיר את הכספת לאחר כיבוי האש. רוב הכספות כבדות ומסורבלות לנשיאה. למרות שזה נשמע כמו קונטרול במקום מקצוען, המשקל והסרבול הם למעשה תכונת אבטחה.

יתרונות נוספים הם התכונות הנוספות שניתן למצוא בכספת. לחלקם יש תכונות כגון עיכובי זמן. זה עושה את זה כך שניתן לפתוח את הכספת רק בזמנים מסוימים. רפידות קלט דיגיטליות מקשות על נעילת האיסוף והפריצה לכספת, במיוחד ללא הסיכה. יש להם גם כספות עם פונקציות ספציפיות, כמו החזקת נשק חם. זה לא רק הופך אותך לבעל אקדח אחראי יותר, אלא גם הופך אותך לקהילה בטוחה יותר על ידי מניעת שימוש בנשק שלך בפשע מאחרים. יתרון נוסף הוא שניתן להסוות כספות כחפצים יומיומיים מה שקשה למצוא אותם לפרוץ.

חסרונות של כספת ביתית

ההיבט השלילי העיקרי של כספות ביתיות הוא שהן אינן חסינות תקלות. זה לא ימנע מגנב מקצועי להגיע לכל דבר מבפנים. למעשה אין מאה אחוז דבר שאתה יכול לעשות כדי למנוע גניבה. העלויות מראש של כספות גבוהות למדי. זה הופך אותה אולי לא לאופציה הטובה ביותר עבור משהו שזקוק להגנה זמנית בלבד. גם כספות אינן תחליף לדריכות מתמדת.

היתרונות של כספת

כספת של בנק עשויה לדרוש עלות קטנה מראש. זה עושה את זה זול יותר בטווח הקצר. זה גם מאפשר יותר שאננות. אתה משלם לבנק כדי לשמור על ערנות עבורך כדי שתשים לב לדברים קרובים יותר לבית.

חסרונות של כספת

כמו בכספות, אין דרך חסינת תקלות לשמור על החפצים שלך. זה שיש בבנק לא אומר שאי אפשר לקחת אותו. הבנק עשוי לדרוש ממך לשלם תוספת גם עבור ביטוח. זה עשוי להפוך אותו לבחירה גרועה לאחסון לטווח ארוך. כמו כן, תהיה לך גישה לפריטים רק כאשר הבנק ייפתח. זה לא נוח אם אתה צריך את הפריט מחוץ לשעות הבנקאות.

אני מקווה שמאמר זה הראה לך את היתרונות והחסרונות של הכספת והכספת כאחד. העלות המוקדמת של הכספת עשויה להרתיע אותך מרכישת אחת, אולם תכונותיה ואורך החיים שלה עשויים להיות שווים את העלות עבור פתרון אחסון לטווח ארוך, בעוד שהכספת של הבנק אולי טובה יותר עבור פתרון אחסון זמני יותר. אנא זכור כי אף אחד מהפתרונות אינו חסין תקלות. שניהם מציעים סיכון לגניבה. אז זכור שניהם דורשים בדיקה וערנות מתמדת. חשבו על שני המסלולים לפני ביצוע שיחה אחרונה.

סגור לתגובות על איך לקנות כספת ביתית

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן