קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מכריזה על מתקן מכירות ושירות חדש בקטאר

25 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מכריזה על מתקן מכירות ושירות חדש בקטאר

 

Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים המזרח התיכון QFZ LLC

 

 

Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים גאה להכריז על הרחבה נוספת של יכולות המכירות והשירות שלהם לשוק במזרח התיכון. Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Middle East QFZ LLC תמוקם בפארק החדשנות העסקית בראס בופונטס, קטאר

 

טמקולה, קליפורניה, 23 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) גאה להכריז על הרחבה נוספת של יכולות המכירות והשירות שלהם לשוק המזרח התיכון.

 

Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Middle East QFZ LLC תמוקם בפארק החדשנות העסקית בראס בופונטס, קטאר.

 

המשימה של מרכז השירות החדש היא לתמוך בלקוחות המקומיים והאזוריים שלהם בכל הפרויקטים והשירותים הקשורים למשאבות קריוגניות, מרחיבי טורבו וציוד לגז טבעי במצב נוזלי, אתילן, אמוניה, נוזלי גז פחמימניים וגזים תעשייתיים.

 

בנוסף, Nikkiso תתמוך ביוזמות של שחקניות אזוריות, בנושאי יעילות אנרגטית, שחזור פסולת כחום וקיימות, על ידי מתן פתרונות מלאים משולבים, כגון מעגל רנקין אורגני לשחזור פסולת כחום, נזילות מימן ותדלוק, ואחסון אנרגיה קריוגנית.

 

"עם המתקן הזה, Nikkiso CE&IG תוכל להגיב מהר יותר לצרכי הלקוחות שלנו, לספק שירות ופתרונות פרטניים ולתמוך עוד יותר בלקוחות שלנו עם הנוכחות המקומית שלנו", על פי אמיל באדו, סגן נשיא בכיר, מכירות ופיתוח עסקי של הקבוצה.

 

התרחבות זו מייצגת את מחויבותם ותמיכה בלקוחותיהם בקטאר ובשוק המזרח תיכוני.

 

 

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד') ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים  www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מכריזה על מתקן מכירות ושירות חדש בקטאר

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן