Hillstone Networks שחררה את StoneOS 5.5R10 ומחזקת עוד יותר את עמדת האבטחה הכללית של הלקוחות

24 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Hillstone Networks שחררה את StoneOS 5.5R10 ומחזקת עוד יותר את עמדת האבטחה הכללית של הלקוחות

 

המהדורה החדשה מספקת חידושים מונעי בינה מלאכותית וניהול רשתות אפס אמון מרכזי, והיא מסייעת ללקוחות לשלוט במורכבות התפעולית ובמתקפות סייבר מתקדמות

 

סנטה קלרה, קליפורניה, 24 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

Hillstone Networks, ספקית מובילה של פתרונות אבטחת סייבר חדשניים ונגישים, הכריזה על שדרוג משמעותי למערכת ההפעלה שלה, Hillstone StoneOS 5.5R10. השדרוג האחרון מספק הגנה מבוססת בינה מלאכותית עם ביצועים גבוהים כנגד איומים, שליטה וניהול ריכוזי של רשתות אפס אמון, פישוט נוסף של פעולות האבטחה ומיטוב של המערכת, כחלק מיותר מ-300 תכונות חדשות. התפקודיות החדשה משפרת את עמדת האבטחה של סביבות העבודה של הלקוחות ומייעלת עוד יותר את פעולות האבטחה עם נתיב שדרוג קל.

 

שיפורי הגנה על איומים עם טכנולוגיית בינה מלאכותית

 

ה-StoneOS החדשה ממנפת טכנולוגיית בינה מלאכותית כדי לספק זיהוי איומים מבוסס לימוד מכונה עבור תעבורה מוצפנת ללא צורך בפענוח. היא מציעה בנוסף הגנת DDoS חכמה וזיהוי DGA. בנוסף, כלולה הרחבת רשימה שחורה המעצימה את פונקציית סינון התנועה ההיקפית (PTF) ומספקת הגנה רבה יותר מפני איומים.

 

שליטה וניהול אפס אמון מרכזי

 

ניהול הרשתות אפס אמון המתקדם מיישם ניהול מרכזי עבור מדיניות אפס אמון באמצעות ניהול האבטחה של Hillstone (HSM) , ותומך בחיבור חכם לשערי רשתות אפס אמון, אימות של מנות בודדות (SPA), תמיכה במערכות הפעלה של ריבוי ספקים עבור לקוחות אפס אמון, יחד עם פורטל רשתות אפס אמון. התכונות החדשות מספקות חוויית משתמש טובה יותר עם תפעול כללי משופר וניהול של פתרון הרשתות אפס אמון.

 

קישוריות חכמה יותר עם יכולות VPN מורחבות

 

תכונות ה-VPN המורחבות תומכות ב-ECMP וזמינות גבוהה עבור ניתוב VPN חכם ומספקות אפשרויות הקמת מנהרת VPN של IPSec על ידי הגדרת יציאות מותאמות ומשא ומתן אוטומטי. תכונות אלו עוזרות לנצל טוב יותר את רוחב הפס ומשפרות את הקישוריות, מה שמבטיח שלא תהיה הפרעה לעסק.

 

פעולות מערכת יעילות מורידות עומסי עבודה מיותרים

 

ה-StoneOS העדכנית מציגה אשף הפעלה פשוט ובדיקת יתירות NAT אוטומטית כדי להקל על פעולות המערכת, ולשפר את הפרודוקטיביות הכוללת של ארגונים על ידי ייעול עומס העבודה של מנהלי מערכת.

 

שיפורים חזקים כלל-מערכתיים שעוד יותר מבטיחים המשכיות עסקית

זמינות המערכת השתפרה בכל רחבי המהדורה האחרונה, עם תמיכה בזמינות גבוהה מתקדמת (HA) והפעלה מחדש חיננית של פרוטוקול השער החיצוני (BGP), וזה עוד יותר מבטיח שהארגונים לא יסבלו מהפרעה לשירותים העסקיים.

 

\"המעבר ממודל האבטחה המסורתי, מבוסס הקצה למודל כוח העבודה המבוזר הוא שינוי סייסמי, שהמנדט שלו הוא העבודה מהבית שגרמה המגיפה, אך ההשפעה תתפתח בהדרגה, ולכן הפתרונות שאנו מספקים צריכים לתת מענה לאתגרים הנלווים\", אומר טים ליו, מנהל טכנולוגיה ראשי ומייסד שותף, Hillstone Networks, \"האיטרציה האחרונה של StoneOS ממשיכה להתמודד עם האתגרים העומדים בפני צוותי SecOps, והסיכונים הקבועים העומדים בפני ארגונים ברחבי העולם. הגנה משופרת על איומים מונעת בינה מלאכותית, מציעה אינטגרציה טובה יותר, וכן בקרה וניהול מרכזיים כמו גם תפעול יעיל, וכולם קריטיים כדי להבטיח גישה יציבה ואסטרטגית לסביבות אבטחת סייבר עמידות\".

 

StoneOS היא הבסיס לכל חומות האש מהדור הבא של Hillstone, שזכתה להכרה כבעלת חזון ברביע הקסם של גרטנר עבור פיירוולים לרשתות ב-2022, זו השנה ה-9 ברציפות. StoneOS 5.5R10 זמינה כעת באופן כללי.

 

אודות Hillstone Networks

פתרונות אבטחת הסייבר החדשניים והנגישים של Hillstone Networks מעצבים מחדש את האבטחה הארגונית, ומאפשרים חוסן סייבר הגנתי תוך הפחתת עלות הבעלות הכוללת (TCO). היא עושה זאת באמצעות מתן נראות מקיפה, אינטליגנציה מעולה והגנה מהירה כדי לראות, להבין ולפעול נגד איומי סייבר רב-שכבתיים ורב-שלביים. Hillstone זוכה להעדפה חיובית בידי אנליסטים מובילים ולאמינות מצד חברות גלובליות. למידע נוסף בקרו בכתובת www.hillstonenet.com.

ליצירת קשר:

Zeyao Hu
+1 408.508.6750
[email protected]

 

מקור:  Hillstone Networks

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Hillstone Networks שחררה את StoneOS 5.5R10 ומחזקת עוד יותר את עמדת האבטחה הכללית של הלקוחות

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן