הדברה לפני כניסה לדירה

23 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

שירותי הדברה שמתבצעים עוד לפני האכלוס מבטיחים יעילות גבוהה בגלל נגישות אל כל האזורים השונים של הבית. מעבר לכך, אפשר לתאם את ההדברה תוך התחשבות במועד ההובלה וכך לא לחשוש מבחינת זמן המתנה וחשיפה לחומרים כימיים מצד בני המשפחה, נשים בהריון, ילדים או להבדיל בעלי חיים

שירותי הדברה מיועדים להתמודדות עם כל סוגי המזיקים. על מנת שההדברה תהיה אפקטיבית, חשוב לבחור את החומר הרלוונטי לסוג המזיק שאיתו בוחרים להתמודד – בין אם מדובר על מכרסמים, מעופפים, חרקים, זוחלים ועוד. עם זאת, לא פחות קריטי לוודא שחומרי ההדברה מגיעים אל כל אזורי הקינון והרבייה של המזיקים השונים. כדי להבטיח את זה, מומלץ לתאם הדברה עוד טרם הכניסה לדירה.

בין אם מדובר על דירה חדשה או ישנה, הדברה לפני האכלוס מבטיחה כמה יתרונות מאוד משמעותיים שאותם כדאי להכיר:

א. נגישות גבוהה אל כל האזורים השונים של הבית – דירה שעדיין לא מאוכלסת נשארת מטבע הדברים ריקה. לכל הפחות, יש בה הרבה פחות ציוד אישי, רהיטים ומכשירי חשמל בהשוואה לתכולה שלה אחרי הכניסה של הדיירים. כאשר מתאמים שירותי הדברה לפני כניסה לדירה מול חברה שמתמחה בתחום ומכירה אותו, מבטיחים עבורה נגישות גבוהה ומלאה אל כל האזורים השונים של הבית.

ב. חיסכון בהוצאות – זול ומשתלם יותר להדביר את הדירה עוד לפני שמאכלסים אותה, מאשר לחכות עד לאכלוס ולהגעת הציוד והתכולה. החיסכון יכול להגיע למאות שקלים בדירות גדולות או בבתים צמודי קרקע והוא קריטי בעיקר בתקופה הלחוצה של המעבר.

ג. מניעת נזקים וחשיפה לחומרים כימיים – הדברה יכולה להתבצע עם חומרים ירוקים וכימיים. אבל לא משנה באיזה סוג של חומרי הדברה משתמשים, תמיד עדיף להתרחק מהאזור. כאשר מתאמים הדברה לפני כניסה לדירה, אין סיבה לחשוש: מונעים בפועל את הנזקים והחשיפה לחומרים הכימיים ומתאמים את תאריך הביצוע לפי תאריך ההובלה.

כמה זמן צריך לחכות אחרי הדברה?

השאלה המתבקשת היא בכל זאת איך הדברה לפני כניסה לדירה משפיעה על האכלוס. בסופו של דבר, כל אחד ואחת מאיתנו יודעים שהמעבר עצמו הוא רק שיאו של תהליך ארוך ומייגע.

לכן חשוב שנתכנן היטב את מועד ההובלה ביחס למועד ההדברה ונגלה גם גמישות מול שאר בעלי המקצוע שעומדים להגיע: החל מהטכנאי של תשתית התקשורת ועד נציגי חברת החשמל או המים.

מבחינת התמודדות עם מזיקים, רבים תוהים למשל כמה זמן צריך לחכות אחרי הדברה לפני שמאכלסים את הדירה במשפחה, ילדים, נשים בהריון או להבדיל בעלי חיים. אז באופן עקרוני, מומלץ להמתין לפחות 6 שעות לפני חזרה לדירה ולאוורר אותה היטב.

ההמלצה עבור נשים בהריון היא לחכות 9 שעות מינימום וכדאי מאוד גם לשטוף את הרצפה היטב במידה ומגדלים בעלי חיים.

עם מי מתייעצים לגבי שירותי הדברה?

החדשות הטובות הן שלא חייבים לקבל את כל ההחלטות לבד. גם אם לא יודעים מתי בדיוק לתאם את ההדברה או באיזה חומרים להשתמש על מנת להתמודד עם המזיקים הרלוונטיים בדירה או בבית, ניתן ורצוי להתייעץ עם בעלי מקצוע.

בהקשר הזה, הסוד הוא לבחור נכון את שירותי ההדברה ולוודא שמדובר על מדביר ברישיון בתוקף. במידה ולא מכירים אישית מדביר כזה, ניתן לאתר אותו על סמך המלצות של לקוחות מרוצים.

יש לך שאלות? תאריך הכניסה מתקרב ועוד לא דאגת להדברה? המומחים של רגב הדברת מזיקים בע"מ כאן עבורך עם כל החומרים הכי יעילים וברמת בטיחות אופטימלית.

סגור לתגובות על הדברה לפני כניסה לדירה

מאת:

פרסם באתר כ - 116 מאמרים.

.

דילוג לתוכן