האם כדאי לי לקנות כספת משומשת?

22 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

כשזה מגיע לכספות למכירה, אולי תחשבו שלהלך על אפשרות יד שנייה זה קצת כמו בחירה במזרן משומש – ישן, בלוי וממש לא עומד במשימה. אבל התפיסה המוטעית הזו עלולה לגרום לך להחמיץ כמה מוצרים מדהימים.

בואו נהיה הוגנים. כספת משומשת במצב גרוע לא תעשה טובה לאף אחד. אבל המונח 'משומש' או 'משופץ' יכול למעשה לכסות מגוון של יחידות ואפשרויות שונות. מצא את הכספת המשומשת הנכונה, ותמצא מוצר ששווה לקנות.

מדוע לא כדאי להוזיל כספות משומשות
כספות מודרניות בנויות להחזיק מעמד. הם בנויים להיות מאובטחים ולעמוד בכל מה שנזרק עליהם. משמעות הדבר היא כספת דיגיטלית ביתית משומשת יכולה להיות יעילה לאבטחת החפצים שלך כמו כזו שהתגלגלה מפס הייצור הבוקר. כשזה מגיע לכספות, רק שני דברים חשובים בעניין האבטחה:

תחזוקה
אמצעי בטיחות
כספת בת חמש, שטופלה היטב, הולכת להיות עמידה ועמידה כיום כפי שהייתה כשהיא הורכבה. ומאפייני האבטחה האלה (בין אם הם קודי גישה דיגיטליים, מנעולי קומבינציה, בריחים עבים, פלדה מחוזקת וכו') עדיין יהיו אמינים בהרחקת גנבים לעתיד כפי שהיו אי פעם.

כספת משומשת אינה דומה לחלק רכב או רהיט שנשחק בשימוש כללי עד שהוא זקוק להחלפה. אלא אם הוא הושאר בחוץ בתנאים סביבתיים קשים מאוד, או שהיו לו ניסיונות פריצה מרובים, הוא עדיין יהיה מעצמה של אבטחה פיזית.

סגור לתגובות על האם כדאי לי לקנות כספת משומשת?

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן