למה לבחור בכספות קומבינציה ביתית?

22 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

כאשר לבעל בית או מנהל עסק יש בעיות בפתיחת כספת משולבת זה יכול להיות מלחיץ, אך אל תיכנס לפאניקה ואל תתחיל לנקוט באמצעים דרסטיים שעלולים לפגוע במנגנון הנעילה. הצעד הראשון לפתיחת הכספת הוא זיהוי הבעיה.

שילוב נשכח
אם אתה פשוט לא זוכר את השילוב לכספת, קח הפסקה. זה אולי נראה כמו עצה חסרת תועלת, אבל לפעמים, אם אתה מפנה את תשומת הלב שלך למשימה אחרת לתקופה קצרה, הדבר שאתה מנסה לזכור יחזור פתאום. כדאי גם לבדוק עם כל מי שיש לו גישה ל- כספת כדי לוודא שהוא לא שינה את השילוב.

לאחר וידאת שהשילוב לא השתנה מזה שהיה לו בעת הרכישה המקורית, ייתכן שיש פתרון מהיר לבעיה. מצא את המספר הסידורי, שבדרך כלל נמצא בצד או בפאנל האחורי של הכספת, ופנה ליצרן. יש סיכוי טוב שהם יצליחו לשחזר עבורך את השילוב.

אם זה לא; אפשרי, מנעולן מיומן אמור להיות מסוגל לתפעל את המנעול. הודות לסרטים הוליוודיים, זו הטכניקה שאנו מרבים לשייך לפיצוח כספות איכותיות. על ידי האזנה לצלילים ספציפיים והרגשה של הרעידות שמשמיעה חוגה כשהיא מסובבת, מנעולן יכול למצוא את השילוב הנכון לפתיחת הכספת. זוהי הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה מכיוון שהיא אינה פוגעת בשלמות הכספת ובדרך כלל ניתן להשלים אותה תוך פחות משעה.

בטוח לא נפתח עם השילוב הנכון
אם אתה בטוח שהשילוב שבו אתה משתמש לפתיחת הכספת הוא נכון, ובכל זאת הדלת לא נפתחת, זה עשוי להצביע על בעיה עם הידית או הצירים ולא על בעיה במנגנון הנעילה. לרוב השיטה הראשונה לפתיחת הכספת היא חיטטת הדלת. מריחת גריז על הצירים עשויה להגביר את ההצלחה כאשר אתה מפעיל לחץ ומנסה לחלץ את עבודת הדלת והבריחים מחוץ למסגרת הכספת.

בדרך כלל זוהי הדרך הכי פחות יעילה לפתוח כספת משולבת ויש להשתמש בה בזהירות מכיוון שקיים סיכון גבוה לפגיעה בכספת ללא תיקון.

סגור לתגובות על למה לבחור בכספות קומבינציה ביתית?

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן