רוכשים מכונת כביסה? טכנאי מכונות כביסה – ישראל בהמלצה לעשות ולא לעשות

22 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים אחר

רכישת מוצר חשמלי חדש לבית היא משימה לא פשוטה, כיום יש לנו דרך לברר המון דברים וההחלטה איזה מוצר לרכוש, של איזה מותג ואיזה דגם יכולה להיות מבלבלת מאוד. מה גם, שכיום טווח המחירים של כל מוצר חשמלי הוא רחב כל כך, שלעתים אנשים תוהים על הסיבה לכך. במאמר זה לא נדבר על כל מוצרי החשמל הקיימים בשוק, אבל אם אתם מתכננים לרכוש מכונת כביסה חדשה או שאולי המכונה הישנה התקלקלה ואתם תוהים אם שווה לתקן אותה או להחליף – המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

חברת טכנאי מכונות כביסה – ישראל, מספקת שירותי טכנאי מכונות כביסה בוש, טכנאי מכונות כביסה סימנס וגם טכנאי מכונות כביסה קונסטרוקטה. ודאי אתם תוהים, איך זה יתכן? הלוא חברות אלו, נחשבות לחברות מובילות בשוק של מכונות הכביסה, המותגים המצליחים שנחשבים לאיכותיים ביותר – ואכן כך הדבר. לכן ניתן לתקן אותם ומשתלם לתקן אותם.

חישבו על זה: אתם יכולים לרכוש מכונת כביסה פשוטה יחסית שבמעמד הרכישה תחסוך לכם אולי 1000 שקלים אולי 2000 לעתים אפילו יותר, האחריות למכונות מהסוג הזה היא מאוד קצרת מועד, שכן היצרן יודע היטב שהמכונה לא אמורה לעבוד מעבר לזמן זה, או שתייצר תקלה כלשהי, כך או כך – אחריות לא שווה ליצרן לספק לכם. ואז כעבור שנתיים, שלוש ( לעתים פחות, לעתים גם יותר) מכונת הכביסה שלכם תתחיל לזייף – אם זה בבגדים שייצאו לא נקיים, אם זה בפעולת הסחיטה שתשבות, ואם זה הגרוע מכל שהתוף ישבוק חיים ואז מה? תתקנו? כמובן שלא, תרכשו חדשה. למה? כי לא ישתלם לכם לתקן

לעומת זאת חשבו על זה: אתם רוכשים מכונת כביסה של מותג מוביל בשוק מכונות הכביסה, כן, משלמים עוד כמה אלפי שקלים – 1000 שקלים יותר, 2000 או יותר, מקבלים אחריות של 3 שנים מלאות בדרך כלל, המכונה מתקתקת עבודה ואז כעבור זמן מה, גם היא, כמו מכונת הכביסה הפשוטה יותר נשחקת, אולי הגומי נקרע קצת, אולי הדלת לא נסגרת כראוי – אתם מזמינים טכנאי מכונות כביסה בוש, טכנאי מכונות כביסה סימנס או טכנאי מכונות כביסה קונסטרוקטה, הוא בודק את הבעיה ומגלה שהבעיה תעלה לכם אולי 5% מהמחיר ששילמתם על המכונה, והנה קיבלתם עוד 3, 4 שנים עם מכונת הכביסה – כך שבסופו של דבר, השול הוא יקר והיקר עולה ביוקר.

אין כאן כל המלצה לקנות מכונה כזו או אחרת, כמובן שלכל אחד הצרכים שלו והיכולות הכלכליות שלו, אך בהחלט אם יש באפשרותכם אל תחסכו בקנייה של מכונת כביסה ובטח לא בהזמנת טכני מכונות כביסה בעת הצורך. בנוסף לכך לא משנה מה בחרתם לקנות בין אם מכונת כביסה מהדגים הפשוטים של מותגים קטנים ובין אם מכונת כביסה משוכללת עם עשרות תכניות שונות קצרות וארוכות של חברת בוש, תמיד דאגו לטפל בה באופן שוטף ועל בסיס כל מספר שבועות (רצוי כל שבועיים שלושה).

טיפול שוטף אומר, לנקות אותה – לנקות את הצירים והדלתות, לנקות את הגומייה האוטמת עם סמרטוט לח, לנקות את התא בו שמים את החומרים לניקוי הכביסה ולנקות את החלקים הפנימיים בעזרת הפעלה ללא בגדים עם חומרים ייעודיים. בנוסף אל תעמיסו בה בגדים מעבר למשקל שהיא אמורה לשאת, אל תפעילו בקצף מכונה אחרי מכונה או לפחות השתדלו לתת למכונת הכביסה שלכם הפסקה בין הפעלה אחת לשנייה, הקפידו שצינור בניקוז יהיה בגובה התקני ובכלל שהיא תותקן על ידי טכנאי מכונות כביסה מוסמך ולא על ידי עובר אורח. כך תבטיחו שחיי מכונת הכביסה שלכם יהיו ארוכים מהצפוי והיא תפעל טוב וביעילות מירבית.

סגור לתגובות על רוכשים מכונת כביסה? טכנאי מכונות כביסה – ישראל בהמלצה לעשות ולא לעשות

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן