שערים חשמליים לחניה פרטית

15 בנובמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה חשמל

בחירת השערים החשמליים לחניה מחייבת סיוע ממספר גורמי מקצוע: ראשית כל, מההיבט הטכני. השער והמנוע צריכים להתאים זה לזה על פי התקן. כמו כן, השער צריך לענות על דרישות האבטחה בחניון שלכם. שנית, יש לבחור שער מעוצב, ולא להסתפק, כמו בחניונים הציבוריים, בשער רגיל. חניון ציבורי זה בית עסק שמשמש לעבודה בלבד, ועל כן הבעלים יעשה הכל כדי לחסוך, שזה אומר להשקיע איפה שצריך (ביטחון) ולגרוע מהיכן שלא צריך (עיצוב), מה שאומר שלעתים גם קורה קונזולית מספיקה לו למימוש אבטחה באתר. אצלכם בבית, חשוב שגם שער החניה, שבדרך כלל הוא שער קדמי, יהיה יפה וישביח את עיצובו החיצוני של הבית.

בחירת שער החניה – ההיבט הפונקציונלי

מההיבט הפונקציונלי נובעים 2 דברים חשובים. ראשית כל, המנוע: הוא חייב להתאים לשער. בחנות שלנו עובדים רק על פי התקן ולא מכסתחים דרישות של התקן גם אם זו דרישתך המוצהרת. כך, למשל, אם תביע את רצונך לשער שנטרק במהירות הבזק ולא נע לאט, זו דרישה שעלינו לסרב לה, משום שהתקן אומר בפירוש כי שער חשמלי יהיה כזה אשר ניתן, במקרי חירום, לעצור ביד. שער שנטרק בחופזה מסכן גם עוברי אורח אשר אם הם ישבו או עמדו במקום הלא נכון עלול השער להיסגר בחוזקה עליהם. לכן, שער קטן תמיד יהיה עם מנוע קטן ושער גדול תמיד יתאפיין במנוע גדול. עניין נוסף הוא צורך האבטחה. ישנם שערים שמספיק לפתוח עם אינפרא אדום של הרכב שלך, ישנן שערים בהם צריך להקיש קוד, וישנם כאלו שנפתחים עם צ'יפ קרבה או כרטיס RFID. אנו נציג לך את כל האפשרויות וניתן לך לבחור את הרצויה לך.

בחירת שער החנייה – ההיבט העיצובי

מההיבט העיצובי, חשוב ששער החנייה יהיה שער שמתאים לחזות הקירות של הבית מבחינה חיצונית, וזה אומר שהוא יכול להיות גם שונה ומנוגד להם ועל כן ליצור את העיצוב. מנגד, שער שדומה לקירות בצבע ובצורה הוא הבחירה הבטוחה כי הוא תמיד יתאים, ושער מנוגד במראהו החיצוני יתאים במעט מהמקרים. למשל אם כל הקירות החיצוניים לבנים, ניתן בנסיבות מסוימות לבחור שער שחור אבל זה לא תמיד מתאים. שער לבן שנראה כמו הקירות תמיד יתאים. גם צורת השער צריכה להתאים למבנה הצורני של הקירות: לטקסטורה בה נמרח הטיח, ולגימורו הסופי מבחינה צורנית.

מתעניינים בהתקנת סוכך בחניה? בקרו באתר פורטל הפרגולות והסוככים ותוכלו להנות ממגוון פתרונות הצללה מתקדמים לחניה מוצלת.

סגור לתגובות על שערים חשמליים לחניה פרטית

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן