מכשירי אידוי חד פעמיים זורעים הרס במערכת האקולוגית הגלובלית שלנו

17 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מכשירי אידוי חד פעמיים זורעים הרס במערכת האקולוגית הגלובלית שלנו

 

Pure Labs דוחקת בגופים ממשלתיים לשים קץ למקור העיקרי הזה של זיהום סביבתי ולאידוי בידי בני נוער

 

פסולת מכשירי אידוי חד פעמיים

מתכות כבדות, כימיקלים רעילים ושאריות ניקוטין ממכשירי אידוי חד-פעמיים זורמים לאדמה שלנו ומזהמים את המערכת האקולוגית ואת חיות הבר שלנו.

 

טמפה, פלורידה, 17 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

לא רק שמכשירי אידוי חד-פעמיים מזינים את מגפת האידוי המתמשכת בעולם של בני נוער, הסיגריות האלקטרוניות מפלסטיק חד-פעמי אלו אחראיות לכמות הגדולה יותר של פסולת רעילה שמענה את כדור הארץ שלנו. ואם זה לא מספיק מזיק שמוצרי אידוי חד פעמיים מכוונים בכוונה לבני הנוער שלנו עם אריזות בצבעים עזים, מיתוג מושך עין וטעמי פירות וקינוח מושכים, הפלסטיק, המתכות הכבדות וסוללות הליתיום שמהן מורכבים מכשירים אלה הם כעת מקור מוביל לזיהום סביבתי.

 

בדומה למה שראינו עם בדלי סיגריות דליקים, מכשירי אידוי חד-פעמיים הם כעת מקור עיקרי לזיהום למערכת האקולוגית שלנו, בקנה מידה עולמי. הבעיה היא לא רק מארזי הפלסטיק הבלתי ניתנים לפירוק שמוצאים מפוזרים ברחובות, בחופים ובפארקים לעתים קרובות מדי. מכשירי אידוי חד פעמיים פולטים בנוסף פסולת מסוכנת מסוללות הליתיום שלהם ומהמתכות הכבדות במעגלים החשמליים שלהם. ברגע שהחומרים הרעילים הללו חודרים לסביבה שלנו, מתחילה ההשחתה של המערכת האקולוגית שלנו ושל חיות הבר שלנו. בנוסף לכימיקלים המזיקים והרעילים המצויים בסוללות ליתיום, ידוע שסוללות מסוג זה מתפוצצות או מעוררות שריפות אם לא נפטרים מהן בצורה לא נכונה. שלא לדבר על עבודת ילדים בלתי חוקית הקשורה לעד 30% ממתקני כריית הקובלט האחראים למקור של החומר המשמש בסוללות ליתיום-יון.

 

מכיוון שמכשירים חד פעמיים הם שיטת האידוי המועדפת בקרב הנוער שלנו, זה לא סוד מדוע אנו רואים את הזיהום הזה כיום הנובע מסיגריות אלקטרוניות. סיגריית אידוי חד פעמית סטנדרטית מכילה נוזל אלקטרוני שמספיק לכמה ימי שימוש בלבד, מה שגורם למשתמש הממוצע להשתמש ב-2 עד 3 מכשירים בשבוע בממוצע. זה הרבה זבל! מדי יום, גופי המכס רואים כיצד אלפי משטחים של מכשירי האידוי החד פעמיים הללו נכנסים מסין. אם אנחנו רוצים לפעול ולעשות את חלקנו כדי למתן את משבר הזיהום הסביבתי העולמי ולהקטין את ממדי מגפת האידוי הבלתי ניתנת להכחשה של צעירים, אנחנו צריכים לעצור את הזיהום בשורשו – לשים קץ למכשירי אידוי חד פעמיים סיניים.

 

אודות Pure Laboratories

 

Pure Laboratories (Pure Labs), הפועלת מאז 2009, מציעה מתקן ייצור והפצה חדיש בגודל של כ-110,000 רגל רבוע הממוקם בגיינסוויל, פלורידה. Nicopure Labs, חברת בת של Pure Labs, היא יצרנית טבק ונוזלי מנטול מובילה בתעשייה מתוצרת אמריקאית. Nicopure Labs ידועה בעיקר בזכות מותג הנוזלים והחומרה עטור הפרסים שלה, Halo. עם חדר נקי בגודל של כ-10,000 מ"ר, Pure Labs היא שם נרדף לייצור איכותי. מטה החברה של Pure Labs  ממוקם בטמפה פלורידה, עם פעילות נוספת הממוקמת באירופה.

 

למידע נוסף על הובלת קו מכשירי האידוי האיכותיים של Halo מתוצרת אמריקאית, אנא שלחו דוא"ל לשותף ההפצה הראשי של Halo, Syndicate Distribution  בכתובת [email protected].

 

למידע נוסף על היכולות המלאות של Pure Laboratories, בקרו באתר www.PureLabs.com.

 

לשאלות של המדיה, אנא שלחו דוא"ל [email protected].

 

ליצירת קשר:

Samantha Knight
Pure Labs
[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על מכשירי אידוי חד פעמיים זורעים הרס במערכת האקולוגית הגלובלית שלנו

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן