סעודיה תארח מחר את הסופר קאפ האיטלקי בין אינטר מילאנו למילאן

17 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

סעודיה תארח מחר את הסופר קאפ האיטלקי בין אינטר מילאנו למילאן

 

ריאד, ערב הסעודית, 17 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

ריאד, בירת ערב הסעודית, תארח מחר בשעה 22:00 (שעון מקומי) את משחק הסופר קאפ האיטלקי בין אלופת הליגה מילאן למחזיקת הגביע אינטר מילאנו, באצטדיון המלך פהד בריאד, שהובא על ידי משרד הספורט במסגרת אירועי הספורט בעונה השנייה של דירייה.

 

הטורניר המיוחל לאוהדי הכדורגל בסעודיה ובעולם ייהנה ממשחק מרתק בין שתיים מהענקיות של מילאן, אינטר, מחזיקת הקופה איטליה הנוכחית, ומילאן, על הסופר קאפ האיטלקי. שני המועדונים ילכו ראש בראש בדרבי אפי.

 

קודם לכן, ערב הסעודית אירחה את הסופר קאפ האיטלקי בשנים 2018 וב-2019, ב- 2018 האירוע נערך בג'דה בין יובנטוס למילאנו, באצטדיון המלך עבדאללה ספורטס סיטי, ואילו בשנת 2019 האירוע נערך באצטדיון אוניברסיטת המלך סעוד בריאד, בין יובנטוס ללאציו.

 

אירוח אירוע מרכזי זה על ידי הממלכה מגיע כחלק מטורנירי ספורט ואירועי ספורט בינלאומיים המתקיימים בעונת דירייה 2022 אשר מובאים על ידי משרד הספורט, במטרה להשיג את מטרות חזון הממלכה 2030, וכאחת מיוזמות תוכנית "איכות חיים", על ידי אירוח אירועי הספורט הבינלאומיים המרהיבים והגדולים ביותר, כדי להבטיח חוויה נהדרת למבקרים בעונת דירייה באמצעות פעילויות מדהימות.

*מקור: AETOSWire

למידע נוסף:

Dany Abadie – Managing Director
[email protected]

מקור: Saudi Arabia Ministry of Sport

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על סעודיה תארח מחר את הסופר קאפ האיטלקי בין אינטר מילאנו למילאן

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן