Elo משתפת פעולה עם FreedomPay כדי לשנות את החוויה הדיגיטלית בחנות

17 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Elo משתפת פעולה עם FreedomPay כדי לשנות את החוויה הדיגיטלית בחנות

 

פילדלפיה, 16 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

FreedomPay, המובילה העולמית ב-Next Level Commerce™, ו-Elo, ספקית גלובלית מובילה של פתרונות אינטראקטיביים ופתרונות תצוגה אינטראקטיביים, מכריזות על השילוב של מחשב כף היד M60 Pay של Elo עם טכנולוגיית המסחר המאובטח של FreedomPay.

ה-M60 Pay נבנה לקבל את כרטיסי התשלום וכרטיסי המועדון הפופולריים של ימינו, וכולל EMV מובנה, קורא פסים מגנטיים ו-NFC עבור כרטיסים עם שבבים או רצועות ושאר פתרונות תשלום דיגיטלי ללא מגע. המחשב M60 Pay, המבוסס על Android®, יכול להפוך מפתרון נקודת מכירה נייד לנייח וקבוע עם תחנת העגינה, מודול ההרחבה ומסך המגע של Elo הזמינים כתוספות.

ביחד, FreedomPay ו-Elo ממציאים מחדש את החוויה הדיגיטלית בחנות על ידי איחוד הפתרונות החדשניים והאינטראקטיביים של Elo עם פלטפורמת טכנולוגיית המסחר המובילה בתעשייה של FreedomPay כדי ליצור חוויית קנייה מאובטחת, נטולת חיכוכים ואחודה עבור הצרכנים הגלובליים תוך תמיכה בסוחרים עם יכולות אנליטיקה חזקות של נאמנות הלקוחות ונתונים אחרים.

"ה-M60 Pay מקל על ביזור תהליך התשלום ומאפשר לקבל תשלומים בכל מקום", אמר קרייג ויטסו, מנכ"ל Elo. "השותפות עם FreedomPay תביא תפקודיות ואבטחה משופרים כדי ליצור חוויה אישית יותר עבור הצרכנים".

פלטפורמת Next Level Commerce™ של FreedomPay מציעה יתרונות רבים לסוחרים וללקוחותיהם, כולל:

*היכולת להפוך את המסחר בין נכסים, ערוצים ואזורים לאחוד בתוך פלטפורמה אחת פתוחה, אגנוסטית וגמישה לחלוטין;

*אקו סיסטם ללא מגע התומך בתשלומים ללא מגע, טכנולוגיית QR, Apple Pay ו-Google Pay;

*פתרון משולב מלא מקצה לקצה המאפשר תשלומים מאובטחים, זיהוי כשירות, נאמנות ובינה עסקית.

 

"צרכנים מחפשים ללא הרף תפקודיות תשלום חדשה והתאמה אישית גדולה יותר בכל הנוגע לתשלומים. השותפות עם Elo תעניק ללקוחות חוויית תשלום מאובטחת וחלקה הצפויה עם FreedomPay בשילוב עם הפתרונות החדשניים והמודולריים של Elo", אמר טום דורובסיק, מייסד ומנכ"ל FreedomPay.

למידע נוסף על הפתרון, בקרו ב- FreedomPay אירוע NRF בביתן #4250 או ב- Elo בביתן NRF #5803 כדי לבקש הדגמה.

אודות FreedomPay

פלטפורמת המסחר ברמה הבאה של FreedomPay (Next Level Commerce™) הופכת מערכות ותהליכים קיימים ממערכת תשלומים ותהליכים קיימים מדור קודם לקצה המוביל. כבחירה המובילה עבור רבות מהחברות הגדולות בעולם בקמעונאות, אירוח, לינה, משחקים, ספורט ובידור, שירות מזון, חינוך, שירותי בריאות ושירותים פיננסיים, הטכנולוגיה של FreedomPay נבנתה בכוונה כדי לספק ביצועים סולידיים בסביבה המורכבת ביותר של המסחר העולמי. החברה שומרת על סביבת אבטחה ברמה עולמית והייתה הראשונה לזכות באימות הנחשק על ידי מועצת תקני האבטחה של PCI כנגד תקן הצפנת נקודה לנקודה (P2PE/EMV) בצפון אמריקה. הפתרונות החזקים של FreedomPay בתשלומים, אבטחה, זהות וניתוח נתונים זמינים בחנות, באינטרנט ובנייד ונתמכים על ידי אימוץ API מהיר. פלטפורמת המסחר FreedomPay עטורת הפרסים פועלת על מחסנית טכנולוגיה מאוחדת אחת על פני יבשות מרובות ומאפשרת לארגונים לספק חוויה חדשנית ברמה הבאה בקנה מידה עולמי. www.freedompay.com.

אודות Elo

 

כספקית גלובלית מובילה של פתרונות אינטראקטיביים, 'Elo נמצאת בכל מקום' (EloIsEverywhere#). עד היום, Elo פרסה יותר מ-25 מיליון התקנות ביותר מ-80 מדינות. בממוצע, מסך מגע חדש של Elo מותקן כל 21 שניות אי שם בעולם. הפורטפוליו הרחב של Elo מבוסס על ארכיטקטורה אחודה, ומאפשר ללקוחותיה לבחור, להגדיר, להתחבר ולשלוט בקלות כדי ליצור חוויה ייחודית. אפשר לבחור מערכות מוכללות, מסכים עם מסגרת פתוחה ומסכי מגע בגדלים שנעים בין 7 ל-65 אינץ'. ניתן להוסיף התקני Elo Edge Connect®, הציוד ההיקפי הייחודי של Elo המאפשר פתרונות מוגדרי שימוש. כן נוסף להוסיף פתרונות  EloView® לחיבור ובקרה, פלטפורמה מאובטחת מבוססת ענן למכשירים מופעלי Android. EloView מאפשרת פריסה וניהול מאובטחים עבור רשת גדולה של מערכות אינטראקטיביות במטרה להקטין את עלויות התפעול תוך הגדלת זמן הפעילות של המערכת ושיפור האבטחה.

צרכנים יכולים למצוא פתרונות מסך מגע של Elo בקיוסקים לשירות עצמי, מסופי נקודות מכירה, שילוט אינטראקטיבי, מכונות משחקים, מערכות אירוח, תצוגות נקודת טיפול ויישומי תחבורה, אם להזכיר כמה.

קבלו מידע נוסף בכתובת  EloTouch.com

ליצירת קשר:

Jennifer Tayebi
Hill+Knowlton Strategies for FreedomPay
[email protected]
+1 734 395 0780

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על Elo משתפת פעולה עם FreedomPay כדי לשנות את החוויה הדיגיטלית בחנות

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן