קרנות בחסות חברת מרי קיי מעניקות מיליונים לתמיכה במטרות של נשים ברחבי העולם

13 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

קרנות בחסות חברת מרי קיי מעניקות מיליונים לתמיכה במטרות של נשים ברחבי העולם

 

דאלאס, 12 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

במהלך 2022, מותג היופי האייקוני Mary Kay – יחד עם קרנות בחסות החברה – העניק יותר מ-3 מיליון דולר לתמיכה במטרות של נשים ברחבי העולם.

 

כאשר מרי קיי אש, אשת עסקים ופילנתרופית אגדית, פתחה את העסק שלה בשנת 1963, היא חלמה להעצים נשים ברחבי העולם באמצעות יזמות, חדשנות, עבודה קשה ונתינה בחזרה. כמעט 60 שנה לאחר מכן, עובדי מרי קיי, יועצי יופי עצמאיים וחברי הקהילה העולמית שומרים על חלומה בחיים באמצעות תרומות נדיבות לארבע קרנות בחסות החברה המספקות תמיכה רבת השפעה לנשים ולמשפחותיהן הנזקקות.

 

את דוחות הקרן המלאים ניתן לראות כאן. להלן פעילותם ב-2022:

 

סוגי סרטן המשפיעים על נשים

 

*בארה\"ב, קרן מרי קיי אש (MKAF) מימנה 37 חוקרי סרטן שערכו מחקרים פורצי דרך נגד סוגי סרטן המשפיעים על נשים.

*43% מהפרויקטים של MKAF לחקר הסרטן מובלים על ידי נשים; 100% מהניסויים הקליניים הם בהובלת נשים.

*הארגון מימן קרוב ל-1.7 מיליון דולר במענקים למחלות סרטן הפוגעות בנשים.

 

אלימות מבוססת מגדר

 

* MKAFמימנה קרוב ל-1.4 מיליון דולר במענקים לתמיכה בשירותים לנשים שורדות אלימות במשפחה.

* MKAF תמכה ב-4 מקלטים מקומיים לאלימות במשפחה בצפון טקסס המספקים לנשים המבקשות עזרה במשאבים חיוניים ובבטיחות.

* בשיתוף פעולה עם מרי קיי, MKAF תמכה בשותפים גלובליים המחויבים לשים קץ לאלימות נגד נשים וילדות, כולל CARE וקרן הנאמנות של האו\"ם. יחד, שותפי MKAF השלימו למעלה מ-550 פרויקטים ברחבי העולם.

*מכון מרי קיי ומרי קיי ברזיל קיבלו את פרס הכסף עבור קמפיין הצלב האדום \"קמפיין אות אדום נגד אלימות במשפחה\" (Campanha Sinal Vermelho Contra a Violência Doméstica) בקונגרס השנתי של איגוד חברות המכירה הישירה הברזילאי ABEVD (Brazil DSA).

*בקנדה, קרן הצדקה מרי קיי אש העניקה 10,000 דולר כל אחד ל-16 מקלטים לאלימות במשפחה ברחבי קנדה, בסך הכול 160,000 דולר.

 

נשים ומשפחותיהן

 

Mary Kay China והתוכניות והקרן בחסות החברה שלה סיפקו תמיכה באמצעות המאמצים הבאים:

 

*תוכנית היזמות הנשית של מרי קיי

– בשיתוף פעולה עם הקרן לפיתוח נשים בסין, ניתנו הלוואות ללא ריבית לארבע יוזמות של יזמיות במחוזות היילונגג\'יאנג, נינגשיה וג\'ילין. היוזמות הועילו ישירות ל-133 נשים בכך שהגדילו את הכנסתן השנתית לנפש ב-20,000 RMB  יואן.

 

* קרן העתיד של נשים צעירות

– בשיתוף פעולה עם קרן Adream, קרן העתיד של נשים צעירות תשמש לבניית ארבע כיתות חלומיות של מרי קיי בג\'יאנגשי כדי לשפר את החינוך לאוריינות של בנות.

 

* תוכנית הצדקה של מרי קיי בסין

– מאז מרץ 2022, תוכנית הצדקה של מרי קיי סין הקציבה 1,049,800 יואן כדי לספק חומרי מגן ואספקת מחיה ל-73 קהילות ב-15 ערים כתוצאה ממגפת קוביד-19.

 

– הודות למאמצים המשותפים של מרי קיי סין ויועצות היופי שלה, פרויקט \"Smile 1000\" גייס כספים עבור 112 ניתוחים לתיקון שפתיים שסועות בשנת 2022. עד כה מרי קיי סין גייסה כספים עבור 991 ניתוחים והיא בדרך להשיג את היעד של 1,000 חיוכים בשנת 2023.

 

– עד מאי, 1,391 מתנדבות של יועצות יופי העבירו 331 שיעורי טיפוח ל-9,147 נשים.

 

אודות Mary Kay Inc.

 

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

 

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על קרנות בחסות חברת מרי קיי מעניקות מיליונים לתמיכה במטרות של נשים ברחבי העולם

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן