ברצלונה תתמודד מול ריאל מדריד בגמר הסופר קאפ הספרדי

13 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

ברצלונה תתמודד מול ריאל מדריד בגמר הסופר קאפ הספרדי

 

ריאד, ערב הסעודית, 13 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

ברצלונה השיגה ניצחון מרהיב על ריאל בטיס אחרי תיקו 2-2 ובפנדלים, באצטדיון המלך פהד בריאד אתמול, בחצי הגמר השני של הסופר קאפ הספרדי. טורניר המובא על ידי משרד הספורט בפעם השלישית ברציפות במסגרת אירועי הספורט בעונת דירייה השנייה.

 

מול מספר עצום של אוהדי כדורגל, ברצלונה הצליחה להשיג את הניצחון היקר. הניצחון הזה זיכה את ברצלונה במקום במשחק הגמר נגד ריאל מדריד שיתקיים ביום ראשון ה-15 בינואר בשעה 22:00 בערב שעון ריאד באותו אצטדיון.

 

אירוח אירוע מרכזי זה על ידי הממלכה מגיע כחלק מטורנירי ספורט ואירועי ספורט בינלאומיים המתקיימים בעונת דירייה 2022 אשר מובאים על ידי משרד הספורט, במטרה להשיג את מטרות חזון הממלכה 2030, וכאחת מיוזמות תוכנית \"איכות חיים\", על ידי אירוח אירועי הספורט הבינלאומיים המרהיבים והגדולים ביותר, כדי להבטיח חוויה נהדרת למבקרים בעונת דירייה באמצעות פעילויות מדהימות.

*מקור: AETOSWire

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/53211941/en

למידע נוסף:

Sara Alghamdi – General Manager
[email protected]

 

מקור: Saudi Arabia Ministry of Sport

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ברצלונה תתמודד מול ריאל מדריד בגמר הסופר קאפ הספרדי

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן