אמריקן אקספרס רוכשת את Nipendo, חברת למיכון תשלומיB2B

12 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

אמריקן אקספרס רוכשת את Nipendo, חברת למיכון תשלומיB2B

 

 

ניו יורק, 12 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

אמריקן אקספרס (NYSE:AXP) הודיעה כי חתמה על הסכם לרכישת Nipendo, חברה שבשירותיה משתמשים עסקים גלובליים לצורך מיכון וייעול תהליכי תשלומים מעסק לעסק (B2B).

 

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. הצג את המהדורה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20230112005059/en

 

העסקה היא הצעד האסטרטגי האחרון של אמריקן אקספרס לקראת מטרתה ליצור פלטפורמת B2B מקצה לקצה, כדי להפוך את התשלומים העסקיים לפשוטים ויעילים יותר. אמריקן אקספרס בונה חבילה רחבה יותר של יכולות B2B עבור קונים וספקים באמצעות פיתוח מוצרים חדשים, מיזוגים, רכישות ושותפויות.

 

ב-2019 רכשה אמריקן אקספרס את acompay, וב-2022, היא שיתפה פעולה עם BillTrust ו-Versapay, שחקניות בשוק הניהול של חשבונות חייבים. בחודש שעבר הכריזה החברה על Amex Business Link, פתרון B2B עבור משתתפים ברשת של אמריקן אקספרס.

 

הפלטפורמה של Nipendo מאפשרת לעסקים להתחבר, לתקשר ולמכן בקלות תהליכי רכש עד תשלומים, כולל חשבונות לתשלום וחייבים. פלטפורמת Nipendo פועלת לצד המערכות הקיימות של החברה, ומאפשרת ללקוחות לשמור על תשתית התשלומים הנוכחית שלהם, תוך שהם נהנים ממיכון נוסף. אמריקן אקספרס מתכוונת לשלב את הצוות, הטכנולוגיה והיכולות של Nipendo כדי להרחיב את הפתרונות המובדלים שלה לעסקים.

 

"הקשרים הישירים הענפים שלנו עם קונים וספקים כאחד מציבים אותנו בעמדה ייחודית לשנות את הדרך בה חברות משלמות עבור סחורות ושירותים. אנחנו מוציאים את גורם החיכוך מתשלומי B2B, וסוללים את הדרך לעסקאות מהירות, יעילות ושקופות יותר", אמרה אנה מרס, נשיאת הקבוצה, שירותים מסחריים גלובליים וסיכון אשראי והונאות באמריקן אקספרס. "עם Nipendo אנו נחזק את המומחיות והיכולות שלנו במרחב, והפלטפורמה החדשנית שלהם תעניק ללקוחות עסקיים בסיס משותף להתחבר ולבצע עסקאות ברשת של אמריקן אקספרס".

 

"עסקים יכולים להתמודד עם מספר אתגרים עוד לפני שהם מבצעים תשלום, כולל מציאת הספקים הנכונים, ניהול תהליכי ההזמנות ושרשרת האספקה, כמו גם טיפול באי-התאמות ותיאום חשבוניות. תהליכים מסורתיים מבוססי נייר אלה דורשים השקעות כבדות של זמן, מאמץ וכסף", אמר מייסד ומנכ"ל Nipendo, אייל רוזנברג. "אנו גאים להפוך לחלק מאמריקן אקספרס, נרגשים מהסינרגיה של החזון ההדדי שלנו ומצפים לשמש כמרכיב חשוב לטובת הערך העסקי החדש שאנו יכולים להציע עם הייעול של תשלומי B2B".

 

הרכישה כפופה לתנאי סגירה מקובלים וצפויה להיסגר במהלך הרבעון.

 

אודות AMERICAN EXPRESS

 

אמריקן אקספרס היא חברת תשלומים משולבת באופן גלובלי, המספקת ללקוחות גישה למוצרים, תובנות וחוויות שמעשירים את החיים ובונים הצלחה עסקית. קבלו מידע נוסף ב-americanexpress.com וצרו איתנו קשר ב-facebook.com/americanexpress, instagram.com/americanexpress, linkedin.com/company/american-express, twitter.com/americanexpress ו-youtube.com/americanexpress.

 

קישורים עיקריים למוצרים, שירותים ומידע על אחריות תאגידית: כרטיסים אישיים, כרטיסי אשראי עסקיים, שירותי נסיעות, כרטיסי מתנה, כרטיסים משולמים מראש, שירותי בית עסק, Accertify, Kabbage, Resy, כרטיסים של חברות, נסיעות עסקים, גיוון והכללה, אחריות תאגידית ודוחות סביבתיים, חברתיים וממשל.

 

אודות NIPENDO

 

מהמטה שלה בנתניה, Nipendo פיתחה פלטפורמה מבוססת ענן למיכון חכם של תהליכי רכש ותשלום. הפלטפורמה מתמקדת בצרכים של ספקים וקונים כאחד, מייעלת ומפשטת את האינטראקציות ביניהם בכל קטגוריות התשלומים עבור סחורות ושירותים, ועבור כל סוגי הספקים והגדלים. באמצעות טכנולוגיות RPA לימוד מכונה ובינה מלאכותית, הפלטפורמה הופכת תהליכי S2P לתהליכים ללא מגע ומקטינה את מספר השעות שגיאות. היא מספקת ניהול תהליכים, ניהול ואכיפה של ציות, ביקורת ואימות, יישוב סכסוכים וניהול אי התאמות.  למידע נוסף בקרו בכתובת nipendo.com.

 

 

מקור: American Express Company

 

מיקום: ארה"ב

 

ראו את גירסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230112005059/en

 

למידע נוסף:

 

AMERICAN EXPRESS
Jessica Defilippo
[email protected]

 

מקור: American Express

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אמריקן אקספרס רוכשת את Nipendo, חברת למיכון תשלומיB2B

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן