הודעה לרוכשי מניות GWH, GWH.WT: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב-  ESS Tech, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – GWH, GWH.WT

12 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

הודעה לרוכשי מניות GWH, GWH.WT: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב-  ESS Tech, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – GWH, GWH.WT

 

 

ניו יורק, 11 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של ESS Tech, Inc.  (NYSE: GWH, GWH.WT) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- ESS Tech פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של ESS Tech ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת ESS Tech, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=10877, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר? ב-7 בדצמבר 2022, Grizzly Research  פרסמה דו"ח הטוען כי השותפות של ESS Tech עם Energy Storage Industries Asia Pacific  ("ESI") אינה למעשה צד שלישי אלא ישות המסתמכת לחלוטין על ESS ללא משרד, צוות או עסק נוכחי אמיתי. בדו"ח נטען כי ESS Tech, מפתחת ויצרנית סוללות בקנה מידה שימושי לאחסון ארוך טווח של חשמל, הסתירה את יחסיה עם ESI לפני שהודיעה על שותפותה, הסתירה את העובדה ש-ESI היא חברת בת דה-פקטו של ESS המסכה כלקוחה צד שלישי, והטעתה את המשקיעים עם הודעת השותפות שלהם כדי לאותת על הצלחה עסקית למשקיעים.

 

במידע זה, מחיר מניית ESS Tech ירד ב-0.24 דולר, או יותר מ-7.7%, ונסגר במחיר של 2.64 דולר למניה ב-7 בדצמבר 2022, ופגע במשקיעים.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על הודעה לרוכשי מניות GWH, GWH.WT: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב-  ESS Tech, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – GWH, GWH.WT

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן