אנדרסן גלובל משפרת את הנוכחות האוסטרית

10 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן גלובל משפרת את הנוכחות האוסטרית

 

סן פרנסיסקו, 10 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה במאמצי ההתרחבות האירופית שלה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם פירמת עורכי הדין CHG Czernich Rechtsanwälte בשירות מלא, המוסיפה משאבים משפטיים לנוכחות הקיימת של הארגון באוסטריה.

 

CHG, שהוקמה בשנת 1999, מספקת שירותים משפטיים לחברות מכל המגזרים העסקיים. המשרד פועל בחמש קבוצות התמחות המתמקדות במשפט תאגידי ומסחרי, משפט עסקי, מקרקעין, דיני ציבור ורכש, בנקאות ומימון. בהובלת השותף המנהל דיטמר צ'רניך, ל-CHG שלושה סניפים ברחבי אוסטריה באינסברוק, וינה ובסנט יוהאן/קיצביל.

 

"יש לנו הבנה עמוקה של צרכי הלקוחות שלנו ואנו מכירים בחשיבות לספק פתרונות חלקים ברמה האזורית והגלובלית", אמר דיטמר. "ככל שהמרחב המשפטי ממשיך להיות מורכב יותר, שיתוף הפעולה של משרדנו עם אנדרסן גלובל מאפשר לנו להרחיב את המשאבים שלנו ולשמור על היתרון התחרותי שלנו באזור כדי לעמוד בציפיות הלקוחות".

 

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "במשך יותר מ-20 שנה, CHG חידדה ידע משפטי למופת שיהווה יתרון לצוות שלנו באזור. התוספת שלהם לארגון הגלובלי שלנו מחזקת את טביעת הרגל המקיפה שלנו בתחום המס והחוק באוסטריה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-13,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-390 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

לפרטים נוספים:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן גלובל משפרת את הנוכחות האוסטרית

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן