Vantage Data Centers נכנסת לשוק בלונדון עם השקעה של 500 מיליון ליש"ט

10 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Vantage Data Centers נכנסת לשוק בלונדון עם השקעה של 500 מיליון ליש"ט

 

הפיתוח יצא לדרך בקמפוס 48 מגה-וואט בעל יתירות גבוהה בשוק הדאטה סנטר הגדול באירופה כדי לתמוך בביקוש לענן. החברה פותחת מתקן שני בקמפוס הקיים בקארדיף

 

דנבר ולוקסמבורג, 10 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

Vantage Data Centers, ספקית עולמית מובילה של קמפוסים לדאה סנטרים המציעים יתירות גבוהה, הודיעה היום על כניסתה ללונדון עם פיתוח קמפוס של 48 מגה-וואט בהשקעה של 500 מיליון ליש"ט. בנוסף, החברה פתחה מרכז נתונים שני של 40 מגה-וואט בקמפוס הקיים שלה בקארדיף.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20230110005323/en

הקמפוס הלונדוני של Vantage ממוקם על שטח של כ-20,000 מ"ר בשכונת פאורגייט בצפון אקטון, קהילת דאטה סנטרים מבוססת בחלק הצפון-מערבי של העיר. השטח הכללי שלו יסתכם ב-40,000 מ"ר שיחולקו בין שני דאטה סנטרים של 24 מגה-וואט, אחד בכל אחת משתי הקומות, לאחר שהבנייה תסתיים במלואה. המתקן הראשון יפתח את שעריו ללקוחות יתירות על וספקיות ענן בסוף 2024, והוא יהיה מה לקמפוס ה-11 של Vantage ב-EMEA.

"Vantage חוותה צמיחה מהירה בשלוש השנים האחרונות, כאשר אנו ממשיכים לפתח קמפוסי דאטה סנטר חדישים ברחבי EMEA", אמר אנטואן בוניפייס, נשיא EMEA ב-Vantage Data Centers. "בלונדון נמצא אחד משווקי הדאטה סנטרים הגדולים בעולם, כך שהתרחבות זו מחזקת עוד יותר את תפקידה של Vantage בחזית מהפכת התשתיות הדיגיטליות. עם המלאי הקטן יחסית שזמין בלונדון, ועם דרישה שנמצאת במגמת עלייה, אנחנו במיקום מיטבי לספק את הצרכים עבור לקוחותינו".

לונדון היא הגדולה ביותר בשווקי הדאטה סנטרים של פרנקפורט, לונדון, אמסטרדם ופריז (FLAP), בעת שההובלה של בריטניה באימוץ תשתית ענן ציבורית הולכת וגדלה. לפי ממצאים של Structure Research ההיצע של הדאטה סנטרים עם יתירות מהווה כיום 48% מהשוק הלונדוני, עם צפי לגידול עד 66% ב-2027, ולכן מדובר בעיתוי קריטי עבור Vantage להיכנס לזירה.

"הביקוש המתמשך לדאטה סנטרים בלונדון מציע הזדמנות מצוינת עבור Vantage Data Centers להיכנס לשוק המאוד נחשק", אמר טים קיי, סגן מנהל הטכנולוגיה, המחלקה לסחר בינלאומי בלונדון. "הנוכחות של Vantage בלונדון תמלא תפקיד מפתח במתן האפשרות לארגונים טכנולוגיים מובילים עם יכולת IT נוספת לתמוך ביוזמות של המרה דיגיטלית ואימוץ ענן."

מעבר לפיתוח הקמפוס שלה בלונדון, Vantage השלימה את השלב הראשון (12 מגה-וואט) של מתקן שני של 40 מגה-וואט בקמפוס הצומח שלה בקארדיף, וויילס, שוק הדאטה סנטרים השני בגודלו בבריטניה. המתקן החדש מתגאה באחד מיחסי יעילות צריכת החשמל (PUE) הנמוכים ביותר בכל המתקנים של Vantage, בין היתר, הודות למערכת הקירור המבוססת על אידוי חופשי בלתי ישיר שהינה יעילה ביותר מבחינה אנרגטית, ומבטלת את הצורך במדחסים במחזור הקירור.

לאחר שהפיתוח יסתיים במלואו, הקמפוס שהמשתרע על פני כ-460,000 מ"ר יכלול שלושה דאטה סנטרים בהיקף כולל של 148 מגה-וואט על בשטח בנוי של 186,000 מ"ר. הוא ממוקם בנוחות באזור הטכנולוגי של בריטניה ליד ה-M4 ובמרחק של 160 ק"מ בלבד מהצפיפות העירונית של לונדון, הקמפוס מציע אפשרויות קישוריות רבות עם זמן שיהוי נמוך בין וויילס ללונדון שעומד על פחות מ-1.5 אלפיות-השנייה. הקמפוס בר-קיימא פועל כולו על מקורות אנרגיה מתחדשים.

"אנו שמחים לקבל בברכה לקוחות למרכז הנתונים החדש ביותר שלנו בקרדיף", אמר ג'סטין ג'נקינס, מנהל התפעול הראשי של Vantage, אירופה ונשיא, בריטניה, "ההשקעה המשמעותית ש-Vantage מבצעת בוויילס הופכת את האזור לאחד ממרכזי מרכזי הנתונים המובילים באירופה ולאזור ענן מוביל בבריטניה. אלה חדשות נהדרות לכלכלה המקומית מכיוון שהקיבולת הנוספת תמשוך יותר חברות גלובליות לאזור, תבטיח עבודה נוספת למאות קבלנים מקומיים באתר ותיצור הזדמנויות עבודה קבועות חדשות".

בדצמבר 2021, Vantage פתחה משרד תאגידי ברובע פרינגדון במרכז לונדון כדי לתמוך בפעילות ההתרחבות של החברה ברחבי EMEA.

אודות Vantage Data Centers

Vantage Data Centers מפעילה, מקררת, מגינה ומחברת את הטכנולוגיה של ספקיות היתירות הגדולה, ספקיות הענן והארגונים הגדולים הידועים בעולם. Vantage מתפתחת ופועלת בחמש יבשות בצפון אמריקה, EMEA ואסיה פסיפיק, והיא פיתחה עיצוב דאטה סנטרים בדרכים חדשניות כדי לספק רווחים דרמטיים באמינות, יעילות וקיימות בסביבות גמישות שיכולות להתרחב במהירות בהתאם לדרישת השוק.

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.vantage-dc.com.

ראו את גרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230110005323/en

למידע נוסף:

Press
Mark Freeman
Vantage Data Centers
[email protected]
+1-202-680-4243

Robin Bectel
REQ for Vantage Data Centers
[email protected]
+1-202-936-6335

Marion Chevillotte
Vantage Data Centers
[email protected]
+352 691 000 551

Nigel Parker
Fulfil Communications for Vantage Data Centers
[email protected]
+44 (0) 7778 872 457

מקור: Vantage Data Centers

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Vantage Data Centers נכנסת לשוק בלונדון עם השקעה של 500 מיליון ליש"ט

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן