תוצאות הרבעון הרביעי של ExaGrid מסמנות את 2022 כשנת שיא לחברה

10 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

תוצאות הרבעון הרביעי של ExaGrid מסמנות את 2022 כשנת שיא לחברה

 

ExaGrid הציגה רבעון שיא נוסף של גידול בהזמנות והיא נותרה חיובית במזומן, ברווח לפני ריבית, מיסים, פחת והפחתות ובדו"ח רווח הפסד זה הרבעון ה-9 ברציפות

 

מרלבורו, מסצ'וסטס, 10 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

®ExaGrid, ספקית פתרון האחסון והגיבוי השכבתי היחיד בתעשייה, הודיעה שרשמה שיא הזמנות בכל הזמנים וכן שיא הכנסות עבור הרבעון שהסתיים ב-31 בדצמבר, 2022.

ההכנסות של ExaGrid צמחו לעומת הרבעון הקודם והרבעון המקביל לפני שנה. ExaGrid צומחת ביותר מ-20% בשנה תוך שמירה על רווח והפסד, רווח לפני ריבית, מיסים, פחת והפחתות ותזרים מזומנים חופשי חיוביים. ExaGrid הוסיפה 192 לקוחות חדשים ברבעון הרביעי של 2022, כולל 59 עסקאות לקוחות חדשים של שש ספרות ו-3 עסקאות עם לקוחות חדשים של שבע ספרות. ממוצע המכירות של הלקוחות החדשים היה שוב מעל 100 אלף דולר ברבעון. ל-ExaGrid היו גם עסקאות רבות עם לקוחות קיימים בעלות של שש ספרות ברבעון. ל-ExaGrid יש יותר מ-3,750 לקוחות פעילים בחלק העליון של שוק הביניים ועד לקוחות ארגוניים גדולים המשתמשים בפתרון האחסון והגיבוי השכבתי של ExaGrid כדי להגן על הנתונים שלהם. הצמיחה של ExaGrid מואצת, והחברה מגייסת עובדים בכל ההיבטים של העסק ברחבי העולם.

"ExaGrid ממשיכה להרחיב את טווח ההגעה שלה וכעת יש לה צוותי מכירות ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם ויש לה התקנות אצל לקוחות ביותר מ-80 מדינות. מחוץ לארצות הברית, העסקים שלנו בקנדה, אמריקה הדרומית, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה פסיפיק צומחים במהירות", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid.

"לפני שנים, ExaGrid הבינה שאף ספק לא בונה אחסון שממטב את הגיבוי, מכיוון שכולם מוכרים מוצרי אחסון ראשיים כיעדי אחסון לגיבוי או שהם מוכרים מכשירי מניעת כפילות מוטבעים, שהם איטיים לצורך גיבויים ושחזורים וגורמים לשדרוגי מלגזה יקרים. לאחסון גיבוי יש צרכים ייחודיים, עקב המספר הגדול של פעולות הגיבוי, גיבוי מתווסף, גיבוי מלא סינתטי, סיבובי גיבוי, שמירה לטווח ארוך ועוד היבטים רבים שהופכים את צורכי הגיבוי לשונים מאוד מאלו של אחסון ראשי. אחסון הגיבוי השכבתי הייחודי של ExaGrid נבנה במיוחד לשיפור ביצועי הגיבוי, ביצועי השחזור, התאמת גודל ככל שהנתונים גדלים, אבטחה, שחזור תוכנות כופר, התאוששות מאסון וכלכלת הגיבוי, עם עלויות נמוכות מראש ולאורך זמן", אמר אנדרוס. "האחסון הראשי אינו מציע אותה מהירות עבור עבודות גיבוי גדולות, בדרך כלל אינו ניתן להרחבה, והוא יקר מאוד עבור שמירה לטווח ארוך יותר, והוא פונה לרשת מה שהופך אותו לפגיע להתקפות אבטחה. התקני מניעת כפילות מוטבעים הם איטיים לגיבויים, איטיים לשחזורים, אינם ניתנים להרחבה, וגם הם פונים לרשת מה שהופך גם אותם לפגיעים להתקפות אבטחה.

"ExaGrid מתגאה בכך שיש לה מוצר מאוד מובחן שפשוט עובד, עושה מה שאנחנו אומרים שהוא עושה, בגודל הנכון, והוא נתמך היטב ופשוט עושה את העבודה. אנו יכולים לגבות את הטענות הללו עם 94.5% שימור לקוחות נטו שלנו, ציון NPS של 81 ומעלה, והעובדה שאצל 92% מהלקוחות שלנו מופעלת תכונת Retention Time-Lock לשחזור מהתקפות תוכנות כופר , ואצל 99% מהלקוחות שלנו נמצאים ברשימת תוכנית התחזוקה והתמיכה השנתית שלנו", אמר אנדרוס.

הנקודות הבולטות ברבעון הרביעי של 2022:

*שיעור זכייה תחרותי חזק שעומד על 73% ברבעון

*הבאת 192 לקוחות חדשים

*62 עסקאות של לקוחות חדשים של שש ספרות ו-3 עסקאות של לקוחות חדשים של שבע ספרות

צוותי מכירות ותמיכה ב-30 מדינות והתקנות אצל לקוחות ביותר מ-80 מדינות

החברה נותרה חיובית במזומן, רווח לפני ריבית, מיסים, פחת והפחתות ודו"ח רווח הפסד במהלך 9 הרבעונים האחרונים

יותר מ-3,750 לקוחות מגנים על הנתונים שלהם עם אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid

* ExaGrid זכתה בתארים 'חברת האחסון של השנה' ו-'תוכנית השנה בערוץ הספקים' בטקס פרסי SDC בנובמבר, ואלו התווספו לארבעת הפרסים בהפ זכתה מוקדם יותר השנה ב-Storage Awards and the Network Computing Awards – בסך הכל 6 פרסי תעשייה ב-2022

*נוספה תמיכה בשכבת הענן להתאוששות מאסון בענן AWS וכן שופרו הביצועים ויכולת ההרחבה של שכבת ענן ה-Azure שלה

*הוספת שעתוק מהיר עבור Veeam ושיפור הביצועים של גיבוי Veeam סינתטי מלא פי 30

*ציון NPS של יותר מ-81, עם למעלה מ-300 סיפורי הצלחה של לקוחות שפורסמו באתר של ExaGrid, ויותר מ-100 סקירות של Gartner Peer Insights

 

אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid

 

ExaGrid מספקת אחסון גיבוי שכבתי עם אזור נחיתה פונה לרשת של מטמון מבוסס כונן, שכבת הביצועים, אשר כותבת נתונים ישירות לכונן עבור הגיבויים המהירים ביותר, ומשחזרת ישירות מהכונן עבור השחזורים המהירים ביותר ולאתחולים לש מכונות וירטואליות באופן מהיר. נתוני השמירה לטווח ארוך מוצמדים למאגר נתונים מונע שכפול, שכבת השמירה, כדי להפחית את כמות אחסון השמירה והעלות הנובעת מכך. גישה דו-שכבתית זו מספקת את ביצועי הגיבוי והשחזור המהירים ביותר עם עלות האחסון הנמוכה ביותר.

 

בנוסף, ExaGrid מספקת ארכיטקטורת צמיחה בה פשוט להוסיף התקנים ככל שהנתונים גדלים. כל התקן כולל מעבד, זיכרון ויציאות רשת, כך שככל שהנתונים גדלים, כל המשאבים הנדרשים זמינים כדי לשמור על חלון גיבוי באורך קבוע. גישת אחסון בגדילה זו מבטלת שדרוגי מלגזה יקרים, ומאפשרת לערבב התקנים בגדלים ודגמים שונים באותה מערכת צומחת, מה שמבטל את התיישנות המוצר תוך הגנה על השקעות IT מראש ולאורך זמן.

 

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, אזור בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הודו, איבריה, ישראל, יפן, מקסיקו, המדינות הנורדיות, פולין, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים אחרים.

 

בקרו אותנו ב-exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ה-ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מבלים כעת באופן משמעותי פחות זמן בגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. בדקו את 100+ סקירות ותובנות העמיתים של Gartner. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

 

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של   ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של המחזיקים בהם.

 

קשרי מדיה

Mary Domenichelli
ExaGrid
[email protected]

 

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על תוצאות הרבעון הרביעי של ExaGrid מסמנות את 2022 כשנת שיא לחברה

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן