TELUS International משלימה את רכישת WillowTree, ספקית מוצרים דיגיטליים בשירות מלא

4 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

TELUS International משלימה את רכישת WillowTree, ספקית מוצרים דיגיטליים בשירות מלא

 

כישורי עיצוב ופיתוח בצד הלקוח ברמת פרימיום פותחים הזדמנויות של מכירה צולבת לבסיס לקוחות מגוון יותר

 

צמיחה רווחית איתנה ופרופיל תזרים מזומנים של שתי החברות תומכים בהמשך ההקטנה המירה של מנופי האשראי

 

ונקובר, בריטיש קולומביה, 4 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

TELUS Corporation (T-TSX; NYSE-TU) ו-TELUS International (NYSE ו-TSX: TIXT), חדשנית מובילה בחוויית לקוח דיגיטלית המעצבת, בונה ומספקת פתרונות מהדור הבא, כולל בינה מלאכותית וניהול תוכן, עבור מותגים גלובליים שמשנים את התמונה, הודיעה על השלמת הרכישה של WillowTree כפי שהוכרז בעבר, לאחר שעמדה בכל תנאי הסגירה וקיבלה את כל האישורים הרגולטוריים. כעת, לאחר שמותגה מחדש כ-WillowTree, TELUS International Company, ספקית המוצרים הדיגיטליים המובילים בשירות מלא, מוסיפה עיצוב צד לקוח חשוב ובונה מיומנויות לחבילת היכולות הגדושה של TELUS International, מקצה לקצה של שרשרת הערך המלאה של חוויית הלקוח.

"זהו צעד מרגש נוסף במסע של TELUS International, כאשר אנו מקדמים בברכה את צוות WillowTree המיומן והמוכשר למשפחת TELUS שלנו", אמר דארן אנטוויסל, יו"ר מועצת המנהלים של TELUS International ונשיא ומנכ"ל TELUS. "עם ההצטרפות לצוות שלנו, WillowTree מגוונת עוד יותר את בסיס הלקוחות הנרחב של TELUS International, מוסיפה לקוחות מובילים חדשים ומגדילה  את היכולת לבצע מכירות צולבות ברחבי העולם. ויותר מכך, לצוותים המשולבים שלנו יש הזדמנות אדירה להאיץ את ההמרה הדיגיטלית של TELUS ולתמוך בפיתוח מוצר מרכזי בעסק שלנו, בעיקר בתחום הבריאות והחקלאות ומוצרי הצריכה. מינוף החדשנות הטכנולוגית והאנושית הכוללת של צוותי TELUS International ו-WillowTree, בשילוב עם התרבות והמותג שלנו הממוקדים בלקוחות, מונעי המטרות החברתיות, נשפר עוד יותר את חוויות הלקוח שלנו ברחבי העולם".

"בשמחה רבה אנו מתחילים את השנה החדשה כשאנחנו מקבלים את פני חברי הצוות של WillowTree מרחבי העולם ל-TELUS International כאשר אנו מתחברים יחד ליצירת חוויות דיגיטליות ייחודיות, חדשניות ומרתקות עבור כמה מהמותגים הגדולים והידועים בעולם, " אמר ג'ף פוריט, נשיא ומנכ"ל TELUS International. "הרכישה האחרונה הזו, העשירית שלנו מאז 2005, מייצגת את הפרק הבא בביצוע המתמשך של אסטרטגיית הצמיחה המוצלחת שמציע הצוות שלנו. עם התמקדות מרוכזת בהיבנות על החוזקות הקיימות שלנו, הוספת יכולות חדשות בעלות ערך גבוה, גיוון נוסף של בסיס הלקוחות שלנו והרחבת טביעת הרגל הגיאוגרפית שלנו, החברה ממשיכה להתפתח כדי לענות על הצרכים המורכבים יותר ויותר של לקוחותינו. הגישה העקבית והממושכת שלנו לאורך יותר מ-17 שנים אפשרה לנו לדחוף את גבול המצוינות של חוויית הלקוח, להניע שינויים משני משחק בחדשנות של בתחום חוויית הלקוח הדיגיטלית, ולהוביל את כל ההיבטים של ההמרה הדיגיטלית של לקוחותינו".

TELUS International צמחה כעת כך שהיא מציעה צוות מגוון ורב לשוני של יותר מ-70,000 עובדים, קהילת בינה מלאכותית עולמית של יותר ממיליון מפרשים מאומנים ו-69 מרכזי מסירה וסטודיו לעיצוב דיגיטלי הממוקמים ב-30 מדינות ברחבי צפון, מרכז ודרום אמריקה, אירופה ואסיה. התוספת של יותר מ-50 המותגים החדשים של WillowTree מגוונת עוד יותר את בסיס הלקוחות של TELUS International והיא תומכת כעת ביותר מ-650 לקוחות בענפי מפתח בתעשייה, כולל טכנולוגיה ומשחקים, תקשורת ומדיה, מסחר אלקטרוני ופינטק, בנקאות, שירותים פיננסיים וביטוח, מוצרי צריכה, בריאות ומדעי החיים, ונסיעות ואירוח.

"הגישה המתחשבת של החברה שלנו למיצוי הנוכחות המבוססת שלנו בשוק לאחר הרכישה כוללת שמירה קפדנית על ההון החזק של המותג של WillowTree תוך שאנו מעבירים לשוק באופן ברור את ההיקף הגדול יותר של הישות המשולבת שלנו, ואת חבילת היכולות המשלימות הרחבה יותר שמתאפשרת כעת עבור לקוחות קיימים ופוטנציאליים", המשיך ג'ף. "יש הזדמנויות מרובות ומרגשות למכירה צולבת ברשימות הלקוחות של שתי החברות הכוללות חברות Fortune 500 רבות, כמו גם הזדמנויות רבות שכבר זוהו בתוך חברת האם שלנו, TELUS, וחטיבות TELUS Health ו-TELUS Agriculture & Consumer Goods".

"זהו ציון דרך מרגש במסע הצמיחה של WillowTree מאז הקמתה ב-2008, ולא יכולנו להיות נרגשים יותר מההצטרפות ל-TELUS International כצוות אחד עם תשוקה משותפת לספק חוויות לקוח דיגיטליות מרתקות ותרבות דומה שמעניקה עדיפות לטיפול, מעורבות והפיתוח של חברי הצוות שלנו", אמר טוביאס דנגל, נשיא WillowTree, חברת בת של TELUS International Company. "כאשר אנו משלבים את היכולות הייחודיות אך המשלימות שלנו, התוצאה היא הצעת ערך רב-ערוצית ייחודית באמת שאנו מסוגלים לספק ללקוחותינו, החל מאסטרטגיה דיגיטלית, עיצוב ופיתוח ועד למתן תוכן, הערות נתונים וניהול חווית לקוח מלא".

המטה של WillowTree ממוקם בשרלוטסוויל, וירג'יניה עם 13 אולפנים גלובליים ברחבי ארצות הברית, קנדה, ברזיל, פורטוגל, ספרד, פולין ורומניה. יותר מ-1,000 אסטרטגים דיגיטליים, מעצבים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים בחברה שהשיקה למעלה מ-700 אפליקציות מובייל, אתרי אינטרנט ומוצרים דיגיטליים אחרים עבור לקוחותיה הכוללים את FOX, CBC, PepsiCo, Anheuser-Busch InBev (AB InBev), Synchrony, Manulife ו-Marriott, ועוד רבות אחרות. ב-2021, WillowTree הפגינה צמיחה פיננסית וביצועים חזקים, עם הכנסות של כ-140 מיליון דולר ורווחיות בריאה. הוצאות ההון כאחוז מההכנסות של WillowTree הן חד ספרתיות נמוכות, מה שמניע המרת תזרים מזומנים חופשי משמעותית שתתמוך בפיחת מהיר של המינוף.

ברקליס ורוטשילד ושות' שימשו כיועצים פיננסיים, Shearman & Sterling LLP  שימשו כיועצים משפטיים, ו- Scotiabankסיפקו מימון מחויב ל- TELUS International עבור עסקה זו.

אודות TELUS International

TELUS International (NYSE & TSX: TIXT) מתכננת, בונה ומספקת פתרונות דיגיטליים מהדור הבא כדי לשפר את חוויית הלקוח (CX) עבור מותגים גלובליים משנים. שירותי החברה תומכים במחזור החיים המלא של מסעות הטרנספורמציה הדיגיטלית של לקוחותיה, ומאפשרים להם לאמץ במהירות רבה יותר טכנולוגיות דיגיטליות מהדור הבא כדי לספק תוצאות עסקיות טובות יותר. הפתרונות המשולבים של TELUS International כוללים אסטרטגיה דיגיטלית, חדשנות, ייעוץ ותכנון, מחזור חיי IT כולל פתרונות מנוהלים, אוטומציה חכמה ופתרונות נתונים מקצה לקצה של בינה מלאכותית כולל יכולות ראייה ממוחשבת, כמו גם CX רב-ערוצי ופתרונות אמון ובטיחות כולל ניהול תוכן. הודות לכל שלבי הצמיחה של החברה TELUS International, משתפת פעולה עם מותגים בענפי תעשייה בעלי צמיחה גבוהה, כולל טכנולוגיה ומשחקים, תקשורת ומדיה, מסחר אלקטרוני ופינטק, בנקאות, שירותים פיננסיים וביטוח, שירותי בריאות ונסיעות ואירוח.

תרבות האכפתיות הייחודית של TELUS International מקדמת גיוון והכללה באמצעות המדיניות שלה, קבוצות משאבים וסדנאות של חברי צוות, ונוהלי העסקה של שוויון הזדמנויות בעבודה באזורים שבהם היא פועלת. מאז 2007, החברה השפיעה באופן חיובי על חייהם של יותר ממיליון אזרחים ברחבי העולם, בנתה קהילות חזקות יותר ועזרה לנזקקים באמצעות אירועי התנדבות בקנה מידה גדול ונתינת צדקה. חמישה מועצות מנהלים של הקהילה הבינלאומית של TELUS סיפקו מימון בסך 4.9 מיליון דולר לארגוני צדקה עממיים מאז 2011. למידע נוסף: telusinternational.com.

אודות TELUS

TELUS (TSX: T, NYSE: TU) היא חברת טכנולוגיית תקשורת דינמית ומובילה בעולם עם הכנסות שנתיות של 17 מיליארד דולר ו-17 מיליון חיבורי לקוחות המתפרשים על פני רשת אלחוטית, נתונים, IP, קול, טלוויזיה, בידור, וידאו ואבטחה. המטרה החברתית שלנו היא למנף הטכנולוגיה המובילה בעולם ואת החמלה כדי להניע שינוי חברתי ולאפשר תוצאות אנושיות יוצאות דופן. המחויבות ארוכת השנים שלנו לשים את לקוחותינו בראש סדר העדיפויות מתדלקת כל היבט של העסק שלנו, והופכת אותנו למובילים מובהקים במצוינות ובנאמנות בשירות לקוחות. השבחים הרבים והמתמשכים ש-TELUS זכתה להם לאורך השנים מחברות תובנות רשת עצמאיות ומובילות בתעשייה מציגים את העוצמה והמהירות של הרשתות המובילות בעולם של TELUS, ומחזקים את המחויבות שלנו לספק לקנדים גישה לטכנולוגיה מעולה שמחברת אותנו לאנשים, למשאבים ולמידע שהופכים את חיינו לטובים יותר.

TELUS International (TSX ו-NYSE: TIXT), הפועלת ב-30 מדינות ברחבי העולם, היא חדשנית מובילה בתחום חוויית הלקוח הדיגיטלית המתכננת, בונה ומספקת פתרונות של הדור הבא, כולל בינה מלאכותית וניהול תוכן, עבור מותגים גלובליים ומשבשים בענפי תעשייה בעלי צמיחה גבוהה, כולל טכנולוגיה ומשחקים, תקשורת ומדיה ומסחר אלקטרוני ופינטק.

TELUS Health היא חברת בריאות גלובלית, המספקת פתרונות בריאות ורווחה מונעים לעובדים ולמשפחה. צוות TELUS שלנו, יחד עם 100,000 אנשי המקצוע שלנו בתחום הבריאות, ממנפים את השילוב של יכולות הדיגיטל וניתוח הנתונים החזקות של TELUS עם שירות הלקוחות חסר התקדים שלנו כדי לשפר באופן דרמטי את תוצאות התיקון, המניעה ובריאות הנפש עבור למעלה מ-50 מיליון אנשים ברחבי העולם. כספקית הגדולה ביותר של פתרונות דיגיטליים ותובנות דיגיטליות מסוגה, TELUS Agriculture & Consumer Goods  מאפשרת ייצור יעיל ובר קיימא מזרע לחנות, ומסייעת לשפר את הבטיחות והאיכות של מזון ומוצרים אחרים באופן שניתן לעקוב אחר צרכני הקצה.

מונעים על ידי הנחישות והחזון שלנו לחבר את כל האזרחים לתמיד, הפילוסופיה המשמעותית והמתמשכת שלנו לתת במקום שבו אנו חיים נתנה השראה ל- TELUS, לחברי הצוות ולגמלאים שלנו לתרום יותר מ -900 מיליון דולר, במזומן, תרומות בעין, זמן ותוכניות, ו -1.8 מיליון ימי שירות מאז שנת 2000. נדיבות חסרת תקדים זו והתנדבות חסרת תקדים הפכו את TELUS לחברה הנותנת ביותר בעולם. יחד, בואו נהפוך את העתיד לידידותי.

למידע נוסף על TELUS, אנא בקרו בכתובת telus.com, עקבו אחרינו @TELUSNews  בטוויטר ו-@Darren_Entwistle  באינסטגרם.

למידע נוסף וליצירת קשר

TELUS International Investor Relations
Jason Mayr
(604) 695-3455
[email protected]

TELUS International Media Relations
Ali Wilson
(604) 328-7093
[email protected]

TELUS Corporation Investor Relations
Robert Mitchell
(647) 837-1606
[email protected]

TELUS Corporation Media Relations
Steve Beisswanger
(514) 865-2787
[email protected]

 

 

 

מקור:  TELUS International

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על TELUS International משלימה את רכישת WillowTree, ספקית מוצרים דיגיטליים בשירות מלא

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן