מחקר של Dresner Advisory Services מציין כי Pyramid Analytics היא ספקית פלטפורמות אנליטיות ברמה הגבוהה ביותר

4 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מחקר של Dresner Advisory Services מציין כי Pyramid Analytics היא ספקית פלטפורמות אנליטיות ברמה הגבוהה ביותר

 

האישור תומך בתכונות הפלטפורמה שזוהו ב-Dresner Advisory Wisdom of Crowds Analytical Platforms Report

 

לונדון וניו יורק ותל אביב, 3 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

Pyramid Analytics (Pyramid), ספקית פלטפורמת אנליטיקה מוגברת פורצת דרך למודיעין עבור קבלת החלטות, צוינה כספקית בעלת דירוג גבוה במהדורת 2022 של  Dresner Advisory Wisdom of Crowds Analytical Platforms. הדו"ח החדש מספר הערכה עבור שש עשר ספקיות. הדירוגים מבוססים על פונקציונליות קולקטיבית כפי שדווחה ואושרה על ידי הספקיות, ומשקללת את הנתונים לפי חשיבות מצד המשתמש והאנליסט. ההערכה כוללת ציונים עבור הנדסת נתונים, קטלוג נתונים, בינה עסקית בשירות עצמי, שיבוץ בינה עסקית כמו גם מדעי נתונים ולימוד מכונה. הספקיות היו צריכות להפגין יכולות מספקות לפחות בארבע מהקטגוריות הללו כדי להיכלל בדו"ח.

 

נקודות מפתח:

* Pyramid Analytics היא ספקית ברמה הגבוהה ביותר ב-Dresner Advisory Wisdom of Crowds Analytical Platforms.

*פלטפורמות אנליטיות משולבות מספקות יתרונות רבים בהשוואה לפרקטיקות המובילות ב- 2022, על פי משתמשים שנסקרו עבור הדו"ח.

*ארגונים עם פלטפורמות אנליטיות משולבות דיווחו שקל יותר למצוא תוכן אנליטי.

*ארגונים המיישמים איחוד נתונים ותקנון בניסיון לבלום עלויות ולהפחית מורכבות מעדיפים פלטפורמה אנליטית משולבת מספקית יחידה.

*החשיבות של אנליטיקה מודרכת (Guided Analytics®) הולכת וגוברת מכיוון שהיא משפרת את הזמן לקבלת תובנות ולפעולה.

*שירות עצמי בניהול  פנימי נותר בראש סדר העדיפויות.

*הורידו את דרזנר Advisory Wisdom of Crowds Analytical Platforms בחינם.

 

ב-Dresner Advisory Services מגדירים פלטפורמות אנליטיות כסביבות טכנולוגיות משולבות הכוללות את כל התפקודיות הדרושה לתמיכה במספר תרחישי שימוש אנליטיים או של בינה עסקית, לרבות הנדסת נתונים, קטלוג נתונים, בינה עסקית בשירות עצמי, מדעי נתונים ולימוד מכונה, בינה עסקית משובצת ואנליטיקה, וכן תמיכה בענן.

 

מודיעין לקבלת החלטות הוא החידוש הבא באנליטיקה של ביג דאטה

החידוש המשמעותי הבא באנליטיקה הוא בינה מלאכותית (AI). יישום בינה מלאכותית בהכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי הנתונים הוא מה שמפריד בין מודיעין לקבלת החלטות לבין כלי בינה עסקית מסורתיים כמו Microsoft Power BI, Qlik ו-Tableau. הבינה המלאכותית מורידה את מחסום הכישורים הנדרש על ידי מיכון של העבודה היותר טכנית הדרושה להכנה ולניתוח נתונים וליצירה ושיתוף של דוחות ולוחות עבודה.

 

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים עבור כל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל באופן ממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך אנליטי, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה.

 

פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות שלמה ואחודה

 

עבור המחקר החדש, Dresner ביקשה מהמשיבים לכמת שבעה יתרונות וחסרונות מוגדרים  המקשורים לשימוש בפלטפורמות אנליטיות משולבות של ספקית יחידה. Dresner מצאה כי, "גמישות כללית ותפקודיות מעודכנת הן כעת התכונות הפחות מועילות של פלטפורמות משולבות (בהשוואה למועילות ביותר לפי הגישות הטובות ביותר). לעומת זאת, הקטנת עלויות, אבטחה, ניהול פלטפורמות וניהול משתמשים ונתונים הופכים ליתרונות הרבה יותר גדולים של פלטפורמות משולבות המגיעות מספקית יחידה. בעודנו מכירים בפשרות, אנו גם מציינים שסכום היתרונות הממוצעים גבוה בבירור עבור פלטפורמות משולבות לעומת הטובות מסוגן ב-2022".

 

רק פלטפורמת המודיעין לקבלת של Pyramid מאחדת הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בפלטפורמה אחת משולבת. איחוד זה מבטל את הצורך להשתמש במספר כלים שונים ואת עלויות הרישיון הנלוות ומורכבות הניהול הנלווים לכך. עלות בעלות כוללת נמוכה יותר, השקה מהירה והחזר על השקעה, גישה ישירה לשאילתות לכל הנתונים הזמינים ואימוץ משתמשים מובילים בתעשייה פירושם זמן מהיר יותר לערך. ניתן לפרוס את פלטפורמת המודיעין לקבלת של Pyramid בהתקנה מקומית, בענן פרטי או ציבורי, להטמיע ביישומים אחרות או באמצעות ספקיות שירותים מנוהלים.

 

ציטוטים

עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף, Pyramid Analytics: "הדו"ח Dresner Advisory Wisdom of Crowds – Analytical Platforms הוא מדריך בעל ערך לצרכנים של פתרונות בינה עסקית ואנליטיקה ולמפתחים של אותם מוצרים ופלטפורמות כאחד. הכרת המתודולוגיה הקפדנית והרב-ממדית בה משתמש הווארד דרזנר והצוות שלו הופכת את הבחירה ב-Pyramid Analytics כספקית בעלת דירוג גבוה של פלטפורמות אנליטיות להרבה יותר משמחת".

 

הווארד דרזנר, מייסד ומנהל מחקר ראשי, Dresner Advisory Services: "אנו מברכים את Pyramid Analytics על הצלחתה בדו"ח השנה. Pyramid Analytics סיפקה תצוגה חזקה ברבים מהקריטריונים המרכזיים שבהם משתמשים לקוחות בהערכת ספקי פלטפורמות אנליטיות. בשוק תחרותי, המחקר וההערכה שלנו הראו כי Pyramid היא ספקית ברמת הדירוג הגבוהה".

 

אודות פירמיד אנליטיקס

 

Pyramid היא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות עטורת הפרסים מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות ומודעות יותר. היא מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בסביבה אחת עם הכוונת בינה מלאכותית, מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת הצמיחה והחדשנות. הפלטפורמה של Pyramid מאפשרת גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה, מהצרכים הפשוטים ועד המתוחכמים. תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה מטה אזורי במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל לונדון, העיר ניו יורק ותל-אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. בין המשקיעים ניתן למנות את H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners (JVP), Sequoia Capital ו-Viola Growth. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

 

ליצירת קשר וקשרי מדיה

UK
Alex Izza
Resonance
+44 (0) 759 189 9654
[email protected]

US
Heather Racicot
Resonance
+1 360-632-5616
[email protected]

Chas Kielt
Vice President, Global Corporate Communications, Pyramid Analytics
617.687.3371
[email protected]

ראו את גירסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230104005209/en

מקור: Pyramid Analytics

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מחקר של Dresner Advisory Services מציין כי Pyramid Analytics היא ספקית פלטפורמות אנליטיות ברמה הגבוהה ביותר

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן