סקירה שנתית של Jetex

29 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

סקירה שנתית של Jetex

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 29 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

תעשיית התעופה העסקית עוברת בימים אלה את המעבר הגדול ביותר בהיסטוריה, המואץ על ידי הדיגיטליזציה, הנגישות ונוחות הנסיעה יוצאת הדופן שהיא מציעה על רקע התאוששות הדרגתית מהמשבר הבריאותי. במובנים רבים, היא משקפת את המהפכה התעשייתית הרביעית, שהיא משמעותית יותר, ואת השלכותיה עמוקות יותר, מאשר בכל תקופה קודמת בהיסטוריה האנושית.

 

כאשר תעבורת המטוסים הפרטיים קובעת שיאים חדשים ב-2022, מומחים צופים עד 8,500 מסירות של מטוסי עסקים חדשים עד 2031, מה שמסתכם בשווי כולל מוערך של 274 מיליארד דולר. יחד עם זאת, קיימות נמצאת בראש סדר היום כדי להבטיח שהתעשייה תתפתח בהתאם ליעדי הדה-קרבוניזציה שנקבעו על ידי IATA.

 

תוצאות השיא לא היו מושגות ללא היעילות והיכולת יוצאת הדופן של תעשיית התעופה העסקית להסתגל ולהישאר מחוברים ללקוחותיה, ולהמשיך לעורר את רצונם לטייל ולגלות.

 

לראשונה, Jetex ג'טקס מזמינה אתכם לגלות את המגמות האחרונות בתעופה הפרטית, ומה יעצב את התעשייה העולמית בעתיד בסקירה השנתית האינטראקטיבית שלה.

 

לגלות

 

אודות ג'טקס:

 

מובילה גלובלית בתעופה לבכירים שזכתה בפרסים רבים,  JETEXמוכרת בזכות אספקת פתרונות תמיכה בענפי תעופה גמישים, הטובים מסוגם ללקוחות בכל העולם. ג'טקס מספקת מסופים פרטיים יוצאי דופן FBO, תדלוק מטוסים, שירותי קרקע ותכנון טיסות ייחודי. החברה מטפלת בבעלים ומפעילים של מטוסי מנהלים עבור טיסות עסקיות, מסחריות ואישיות. לפרטים נוספים אודות ג'טקס, בקרו באתר www.jetex.com   ועקבו אחרינו באינסטגרם, בטוויטר, בפייסבוק ובלינקדאין.

 

למידע נוסף:

 

Oleg Kafarov

Director of Portfolio Development & Corporate Communications

Jetex

+971 4 212 4900

[email protected]

קובץ מצורף

 

  • 2022 The Great Leap Jetex

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על סקירה שנתית של Jetex

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן