חאג' אקספו מתוכנן לינואר 2023, תחת חסותו של מושל מכה  

29 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

חאג' אקספו מתוכנן לינואר 2023, תחת חסותו של מושל מכה

 

מפגישים למעלה מ-57 משלחות בינלאומיות

ריאד, ערב הסעודית, 29 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

תחת חסותו של הנסיך ח'אלד אל-פייסל, יועץ לאפוטרופוס על שני המסגדים הקדושים ומושל אזור מכה, משרד החאג' והעומרה יארגן את הכנס והתערוכה 'חאג' אקספו 2023' (‘Hajj Expo 2023’), ב-9-12 בינואר 2023.

האירוע, שיימשך ארבעה ימים, הוא חלק ממאמציו המתמשכים של המשרד לבנות מערכת אקולוגית חדשנית של שירותים ופתרונות שישרתו טוב יותר את עולי הרגל בשני המסגדים הקדושים, תוך העצמת חוויותיהם הדתיות והתרבותיות. מטרתו ליצור מערכת אקולוגית משולבת ובת קיימא המשפרת את חוויות עולי הרגל, צופה את המגמות העתידיות שלהם ומבססת הזדמנויות לשיתופי פעולה נוספים, הסכמים ויוזמות מקומיות ובינלאומיות.

שר החאג' והעומרה, ד"ר תאופיק בן פוזאן אל-רביע, אמר: "הכנס יאפשר ליזמים, חדשנים וחוקרים מיותר מ-200 ארגונים גלובליים לחלוק חוויות מוצלחות, ולערוך סיעור מוחות על פתרונות איכותיים בני קיימא שנועדו לספק את שאיפותיהם וצרכיהם של עולי הרגל. הדבר משקף את התמיכה הבלתי פוסקת שמעניקים האפוטרופוס על שני המסגדים הקדושים, ויורש העצר לגזרת החאג' והעומרה, בהתאם לחזון הסעודי 2030".

עם משלחות מלמעלה מ-56 מדינות, ‘Expo Hajj’ צפוי להיות עד לחתימת 400 הסכמים ושותפויות. הוא יכלול 10 מפגשי נאומים מרכזיים, 13 פאנלים ו"שיחות חאג'", כמו גם 36 סדנאות ואירועים ופעילויות קשורים, בעיקר התערוכה האסלאמית ו"האקתון החאג'" (Hajj Hackathon)

'חאג' אקספו 2023' יהיה בחסות מספר גופים וחברות, כולל חברת הפיתוח Kidana, Elm, חברת Al Wukalla, התאחדות קבלני הקייטרינג, הליגה העולמית המוסלמית, Rua AlMadinah Holding, Motawifs Pilgrims for Southeast Asian Countries Co, Alrajhi Umrah, Dallah Albaraka Holding, Sadu Business Solutions, החברה לביטוח שיתופי (Tawuniya), ורכבת ערב הסעודית (SAR), חברת התחבורה הציבורית הסעודית (SAPTCO), Mohamed Yousuf Naghi Motors Co, Flynas, Saudi Al-Qaid Transportation Co, Alif Alif FM, חברת High Point Technology, ו- Casablanca Company for Hotel & Touristic Services Co. LTD.

הפקת שנת  2021 של הכנס הפגינה מספרי שיא עם יותר מ- 45,000 משתתפים ו-115 הסכמים מסחריים. ההפקה השנייה תכלול מגוון רחב של מפגשים מדעיים, סדנאות ותוכניות הכשרה, עם כמה שרים לעניינים אסלאמיים, הקדשים ושגרירים וקונסולים של החאג', ומפעילי חאג' ועומרה מרחבי העולם.

*מקור: AETOSWire

למידע נוסף:

Hussein Nasrallah
[email protected]

מקור: Ministry of Hajj and Umrah

מולטימדיה

Photo

הוד מעלתו הנסיך ח'אלד אל-פייסל, יועץ לאפוטרופוס על שני המסגדים הקדושים, מושל אזור מכה (צילום: AETOSWire)

Photo

HAJJ EXPO  (צילום: AETOSWire)

Logo

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חאג' אקספו מתוכנן לינואר 2023, תחת חסותו של מושל מכה  

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן