שנה נוספת בספרים: מרי קיי משקיעה בעתידן של נשים צעירות באמצעות תוכניות ומלגות המספקות הזדמנויות חינוכיות בעלות השפעה

24 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

שנה נוספת בספרים: מרי קיי משקיעה בעתידן של נשים צעירות באמצעות תוכניות ומלגות המספקות הזדמנויות חינוכיות בעלות השפעה

 

 

דאלאס, 22 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

מרי קיי הכריזה לאחרונה על אסטרטגיית הקיימות שלה – העשרת החיים היום למען מחר בר-קיימא – הכוללת חמישה עמודי תווך, 15 התחייבויות ויותר מעשור של פעולה. אסטרטגיה זו פותחה עם בעלי העניין המרכזיים של מרי קיי והיא מתואמת עם יעדי הפיתוח בר-הקיימא של האו\"ם, מה שהופך את מרי קיי לחלק חיוני מקואליציה גלובלית כדי להבטיח עתיד טוב יותר.

 

כחלק מאסטרטגיית העל הזו וכדי להמשיך את פעילותה בת עשרות השנים למען העצמת נשים, חינוך ויזמות, מרי קיי מחויבת לספק 250,000 הזדמנויות לחינוך נשים צעירות עד שנת 2030. כדי לקדם את משימתה להעשיר את חיי הנשים, שותפויות ומלגות עם ארגונים מקומיים וגלובליים בשנת 2022 הבטיחו לנשים צעירות ברחבי העולם הזדמנויות חינוכיות יוצאות דופן להגשים את חלומותיהן.

 

שותפויות/תוכניות של  Mary Kay Inc לשנת 2022 כוללים:

 

*מענקי נשים צעירות ב-STEAM – שש מקבלות מענקים שנוצרו כדי לרומם נשים צעירות בתחומי STEAM ולעודד אותן להמשיך בתשוקות ובעיסוקים בקריירה שלהן. הזוכות לשנת 2022 היו ממקדוניה, גרמניה, הפיליפינים, סין ואוסטרליה ופנו לקריירה בכל דבר, החל מפיתוח אפליקציות וארכיטקטורה וכלה בפיזיקה והמצאות גיאותרמיות.

*מענק השתלמות לנשים צעירות ב-STEAM – כהרחבה של מענקי הנשים הצעירות ב-STEAM של מרי קיי והקמפיין החברתי, איוונה הרננדז, זוכת המענק לשנת 2021, זכתה במענק שני כדי לעזור להמשיך ולהגשים את חלומה להפוך לאסטרונאוטית הראשונה באמריקה הלטינית שמגיעה למאדים. היא הוצגה בסרט תיעודי שנוצר כדי לעורר השראה בנשים צעירות להנציח בצילומים עבור הכוכבים – או מאדים במקרה הזה!

*מלגת אגודת הכימאים הקוסמטיים מאדאם סי ג\'יי ווקר – הוקמה כדי לכבד את ווקר, המיליונרית הראשונה בעצמה שעשתה את הונה על ידי פיתוח קו מוצרי קוסמטיקה וטיפוח שיער לנשים שחורות. בכנס השנתי ה-75 של SCC, גב\' א\'ליליה באנדס, נינתה של מאדאם סי.ג\'יי ווקר, ומישל היינס, Ph.D., מנהלת פורמולציה של מוצרים במרי קיי, הציגו את מלגות מאדאם סי ג\'יי ווקר לסטודנטים בני מיעוטים הסובלים מתת-ייצוג המבקשים השכלה גבוהה בתחומי STEM הקשורים לתעשיית הקוסמטיקה והטיפוח האישי. הפרס נתמך על ידי אגודת הכימאים הקוסמטיים ושותף וממומן על ידי מרי קיי. בין מקבלי הפרס היו: ג\'וי רתרפורד, סטודנטית שנה חמישית לדוקטורט ועמיתת מחקר ב-NIH; ואימני איליין פורטר, אוניברסיטת המפטון, שנה שנייה לתואר ראשון בביוכימיה.

*רשת להוראת יזמות – שיתוף פעולה כדי לספק ל-47,000 בני נוער ברחבי העולם תוכנית לימודים ליזמות והזדמנויות חשיבה חדשניות. באמצעות תמיכה של 1) תוכנית הליבה של תוכנית היזמים השואפים (ארה\"ב); 2) סדרת החדשנות העולמית; ו-3) ימי אתגר החדשנות של הסדרה העולמית, מרי קיי עוזרת להעצים בני נוער להגשים את חלומותיהם היזמיים. בשנת הלימודים 2021-2022, מרי קיי נתנה חסות לסדרת החדשנות העולמית של NFTE (WSI) שבה 21 צוותים של יזמים חברתיים מתפתחים זכו בסכום כולל של 16,800 דולר עבור הפתרונות המוצעים שלהם לשבעה אתגרים, שכל אחד מהם התמקד בקידום יעד פיתוח בר קיימא. נותני החסות לשבעת אתגרי החדשנות כללו: בנק אוף דה ווסט, קרן סיטי, מרי קיי, סנט-גוביין צפון אמריקה, ארנסט אנד יאנג, LLP (EY), מקסאר טכנולוגיות ופימקו. אתגר החדשנות העולמי 2022 הושק בספטמבר 2022 ומרי קיי משתתפת זו השנה השלישית בהתמודדות עם SDG 14: החיים מתחת למים.

*העיר לואיסוויל, IncubatorEDU  – בשותפות עם מחוז בית הספר העצמאי לואיסוויל (LISD), IncubatorEDU מציעה תוכנית לימודים חזקה ליזמות לתלמידי תיכון לואיסוויל. מנטורים קהילתיים ואירוע סוף שנה מספקים לתלמידים ניסיון יזמי אמיתי והזדמנויות חינוכיות.

*האקדמיה למדעי השיווק – במשך יותר מ -25 שנה, מרי קיי תומכת בפרסי עבודת הדוקטורט והצעת עבודת הדוקטורט של מרי קיי בכנס השנתי של האקדמיה למדעי השיווק (AMS) שבו משתתפי דוקטורנטים מציגים את עבודות הדוקטורט שלהם שהגנו בהצלחה ומקבלים פרס כספי ומשוב עמיתים ביקורתי כדי לשפר את סיכוייהם לפרסם את עבודתם בכתבי עת אקדמיים בעתיד.

*מלגת Ursuline Academy של דאלאס – מלגת מרי קיי אש – מוענקת מדי שנה כדי לתמוך בבנות עם השכלה שמציידת אותן בכישורים ובביטחון הדרושים כדי לעשות דברים גדולים.

*קרן מלגות הצבא – מלגת כבוד של תאגיד מרי קיי – מלגה המוענקת מדי שנה לבנים ובנות ראויים של חיילי צבא ארה\"ב ויוצאי צבא, ולבני זוג של חיילים בשירות פעיל.

*קרן מלגות היספנית – מלגה המוענקת מדי שנה לתמיכה והעצמה של סטודנטים והורים עם הידע והמשאבים להשלים בהצלחה השכלה גבוהה, תוך מתן שירותי תמיכה ומלגות לכמה שיותר סטודנטים מצטיינים, חוקרי HSF ובוגרים.

 

אודות Mary Kay Inc.

 

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

 

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על שנה נוספת בספרים: מרי קיי משקיעה בעתידן של נשים צעירות באמצעות תוכניות ומלגות המספקות הזדמנויות חינוכיות בעלות השפעה

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן