כדי לרפא שתי מערכות משפחה דרך זוגיות זה כמו בן שני

23 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פייסבוק

אך הכל מנוהל מהעבר. כדי לרפא שתי מערכות משפחה דרך זוגיות זה כמו בן שני שבטים – יש להביט אחד אל השני ולקבל זה את זה ללא שפיטה וללא מורא. שהרי ללא צד אחד אין צד שני. אבא אמא וילד. מה במשפחה הזאת לא אוהב את המשפחה ההיא? בכל משפחה יש ייצוג לזה וזה זולג דרך הזוגיות אל הילדים. שלום פנימי יקרה אם אעשה קודם שלום בתוך המערכת שלי ואז עם המערכת של בן הזוג. נתינה ולקיחה בזוגיות – משהו בי יודע שכעת אני נותנת יותר ממה שהשני יכול לקבל. מה האיזון הנכון בזוגיות? כזה שבני הזוג ירגישו שהם נותנים ולוקחים באופן שווה. גם אם בן הזוג פגע בי לפגוע קצת פחות בחזרה. הרבה פעמים אנו מביאים את הדינמיקה מזוגיות קודמת אל הזוגיות החדשה. נרצה לתת מקום לרגעים הטובים שהיו לנו יחד בזוגיות הקודמת ולא רק הרעים. וגם את זה להביא לזוגיות החדשה. את כל מה שלמדתי קודם. אפשר לומר בלב לזוגיות הקודמת: “את מה שלא היה לי טוב אני משאיר פה ואת הרגעים שהיו לי טובים אני לוקחת איתי”.

שאלתם את עצמכם פעם מה גורם לזוגיות להישאר יציבה וטובה למשך שנים? איך מגיעים למצב בו שני בני הזוג מועצמים אחד מהשנייה, מתפתחים בזוגיות גם כבני אדם אינדיבידואלים ומשאירים את האש ההתחלתית של הזוגיות גם לאחר שנים רבות? זוגיות היא מערכת שלמה, לא פשוטה ומורכבת. יש מגוון סוגים של זוגיות. ביניהם זוגיות מעצימה וזוגיות שאינה מעצימה ומורידה את בני הזוג למטה. כדי להגיע לזוגיות מעצימה, מאושרת ויציבה תוכלו לשים דגש עם מספר דברים. הנה לכם 5 טיפים במתנה מאתנו לזוגיות מאושרת יותר ולחיים מאושרים יותר. זוגיות היא עבודה קשה. בהתחלה, הקשר בחיתוליו ומעניקים לו זמן ותשומת לב. לכן, הקשר פורח ומתחילה להיווצר זוגיות. לעיתים, כשאנו נמצאים בזוגיות הרבה שנים או אפילו זמן לא רב אבל כבר לא בחודשים של ההתחלה, אנחנו נכנסים למן שגרה ופחות דואגים לתחזק את הזוגיות שלנו. כדי להנות מזוגיות מאושרת באמת, אין להזניח אותה. צריך לפנות לה זמן ותחזק אותה בזמן איכות זוגי. כזוג, אנחנו צריכים לשים לב שאנחנו שומרים על האש שהייתה לנו בתחילת הקשר. אפילו במצב שיגרה עם עבודה שלוקחת מאתנו אנרגיות, אנחנו חייבים למצוא את האיזון ולהעניק זמן לבילויים כיפיים וזוגיים אפילו אם מדובר בצפייה של סרט בבית במשותף. נערות ליווי

מחקרים מראים, שזוגיות משמעותית, זוגיות שיש בה חברות עמוקה, אהבה, תשוקה, עניין, שותפות והתחדשות משפיעה על תחושת האושר של כל אחד מבני הזוג. בשגרה ובמטלות החיים, אנחנו שוכחים מהי תכלית הזוגיות שלנו ושוכחים להקדיש לה זמן ונוכחות מלאה. לאט לאט יש שחיקה, לוקחים דברים כמובן מאליו, ההתרחקות מתרחשת עד שפתאום מגלים, שכבר כמעט אין משמעות לזוגיות. חשיבות, רלוונטיות, מהות, תכלית, טעם, ערך ממשי. אם לא מרגישים ותופסים את הזוגיות כזוגיות משמעותית, שכמו שראינו הכוונה בזוגיות משמעותית זה שהזוגיות חשובה לנו, אנחנו מחוברים למהות יש לזוגיות תכלית וערך ממשי. בשגרת היום יום, זוגות רבים שוכחים את משמעות הזוגיות ונוטים להזניח אותה. דבר שמזניחים ולא נותנים לו משמעות יכול להתדרדר עד שקשה כבר להחזיר את הגלגל אחורה. כל דבר שחשוב לנו אנחנו מקדישים לו זמן ואנרגיה. אני לא חושבת שהזוגיות לא חשובה לזוגות, אני תוהה אולי אתגרי החיים משכיחה את מה שבאמת חשוב ומה הבסיס להכל. הכל מתחיל קודם כל מהזוגיות. כשהזוגיות טובה קל יותר להתמודד עם שאר אתגרי החיים, יש שיתוף פעולה ויש הנאה מהזוגיות עצמה.

2. הקש תחילת העבודה והיכנס או את חשבון Microsoft. 3. הוסף בני משפחה באמצעות דואר אלקטרוני או מספר טלפון כדי ליצור את הקבוצה המשפחתית שלך. קבל מידע נוסף על התכונות של קבוצה משפחתית! קבל מידע נוסף על ההרגלים המקוונים של בני המשפחה שלך באמצעות דיווח פעילות. ראה באילו אתרי אינטרנט הם מבקרים, אפליקציות או משחקים שבהם הם משתמשים ועוד. באפשרותך להסכים להצטרף כדי לקבל הודעות דואר אלקטרוני שבועיות לגבי הפעילויות של בני המשפחה שלך או להציג את המידע ישירות באפליקציה 'בטיחות משפחתית'. עזור לאזן את הזמן של בני המשפחה באופן מקוון על-ידי הגדרת מגבלות זמן מסך. הגדר לוח זמנים עבור מתי וכמה זמן הם יכולים לגשת למכשירים שלהם המחוברים באמצעות 'בטיחות משפחתית'. באפשרותך גם להגדיר על אפליקציות או משחקים ספציפיים. התאם בקלות את המגבלות בהתאם ללוחות הזמנים של בני המשפחה על-ידי קבלת בקשות זמן נוספות, שינוי הגדרות ועוד. השתמש במסנני תוכן כדי לוודא שזמן השימוש באינטרנט של בני המשפחה שלך בטוח ומאובטח. קבע היכן בני המשפחה שלך יוכלו לגלוש ב- Microsoft Edge על-ידי הגדרת מסנני אינטרנט וחיפוש. אתה יכול גם להגדיר מסנני אפליקציות ומשחקים כדי לוודא שבני המשפחה שלך רואים מה מתאים לגילם. באפשרותך גם לבחון את רשימת אתרי האינטרנט הידידותיים למשפחה שלנו, המתאימים לכל הגילאים! מסננים פועלים בכל מכשירי Windows, Xbox ומכשירים ניידים הפועלים Microsoft Edge ופועלים באמצעות 'בטיחות משפחתית'. ראה את בני המשפחה שלך רכישות אחרונות, הוסף כסף לחשבונות Microsoft שלהם וגם נדרש מהם לבקש הרשאה לפני ביצוע רכישות מ- Microsoft Store עבור Xbox. תוכל ליהנות משקט נפשי על-ידי הצגת מיקום בני המשפחה בכל עת ובכל מקום באפליקציה Microsoft Family Safety. כאשר בן משפחה עוזב או מגיע מבית הספר, מבית של חבר או ממיקום שמור אחר. קבל תובנות לגבי הרגלי הנהיגה של בני המשפחה שלך על-ידי הגדרת 'בטיחות נהיגה'. הצג מהירויות גבוהות, בלימות פתאומיות ופרטים אחרים על הנסיעות של בני המשפחה. עודד נוהגי נהיגה אחראיים בקבוצה המשפחתית שלך.

סגור לתגובות על כדי לרפא שתי מערכות משפחה דרך זוגיות זה כמו בן שני

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן