אך לעיתים קרובות

23 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קופירייטינג

כדי שנגיע ליעד הרצוי, על הדיווש להיות מתואם ומסונכרן, אך לעיתים קרובות הקשר יוצא מסנכרון – אנחנו רוצים לשם, בן הזוג רוצה דווקא למקום אחר וצריך להיפגש באמצע, לדבר על הדברים ולמצוא פשרה. למעשה, זוגיות אינה מהווה מצב קבוע. ראשיתה אמנם בבחירת בן או בת זוג, אך המשכה בתהליך הדורש הסתגלות מתמשכת לנסיבות המשתנות ללא הרף ותקשורת מתמדת עם הפרטנר שלנו. זוגיות מתוחזקת באמצעות שיח ותקשורת הדדיים בין בני הזוג, ולכן דורשת פתיחות רגשית, התמודדות עם מכשולים רגשיים והתמקמות בעמדה פגיעה מדי פעם בפעם. במילים אחרות, זוגיות היא עבודה קשה שדורשת השקעה. בעוד שיש מי שעבודה זו מתאימה להם, אחרים עשויים להרגיש שהדבר דורש מהם מאמצים ומשאבים רבים אותם היו מעדיפים לנהל אחרת. בימינו, יותר מבעבר, הזוגיות עומדת בפני עצמה – היא פחות ופחות נשלטת על ידי תכתיבים דתיים או חברתיים, ובמערב התמסדות זוגית קשורה בבחירה עצמאית של שני בני הזוג. בכל זאת, נראה שהזוגיות נתונה כעת לבדיקה מחודשת ולא מהווה בחירה טריוויאלית עבור כולנו. חדי ההבחנה ביניכם אולי כבר שמו לב שהנקודות שסקרתי בנוגע לזוגיות הן למעשה שני צדדים של אותו המטבע. כדי שזוגיות אכן תשמש כ"תחנת תדלוק רגשית", היא חייבת לקבל קדימות על פני מערכות יחסים אחרות. כדי שהזוגיות תהווה מרחב לצמיחה אישית והתפתחות, היא חייבת להיות מלווה בתחזוק מתמיד. לפיכך, רק נותר לכם לשאול לאיזה צד של המטבע התחברתם יותר?

יצוג זה הוא יחיד. מכאן נובע שמרחב הפונקציות כולן מהווה סכום ישר של מרחבי הפונקציות הזוגיות והאי-זוגיות (כשחיבור וכפל בסקלר מוגדרים נקודתית). בצורת כתיבה זאת ניתן להוכיח בקלות רבה תכונות של התמרת פורייה. לטור פורייה יופיעו רק איברי הקוסינוס). לטור פורייה יופיעו רק איברי הסינוס). מכפלה של פונקציה זוגית בפונקציה זוגית היא פונקציה זוגית. מכפלה של פונקציה אי-זוגית בפונקציה אי-זוגית היא פונקציה זוגית. מכפלה של פונקציה זוגית בפונקציה אי-זוגית היא פונקציה אי-זוגית. מנה של פונקציה זוגית בפונקציה זוגית היא פונקציה זוגית. מנה של פונקציה אי-זוגית בפונקציה אי-זוגית היא פונקציה זוגית. מנה של פונקציה זוגית בפונקציה אי-זוגית היא פונקציה אי-זוגית. היא לא זוגית), הפונקציות הזוגיות משמרות את הזוגיות, והזוגיות תלויה האם מספר הפונקציות האי זוגיות זוגי או לא זוגי. הרכבת פונקציות: – הרכבה הכוללת פונקציות זוגיות ולא כוללת פונקציות כלליות היא פונקציה זוגית. הרכבה של פונקציות אי-זוגיות היא פונקציה אי-זוגית. הרכבה של כל פונקציה עם פונקציה זוגית היא זוגית, אך הרכבה של פונקציה זוגית על פונקציה כללית אינה בהכרח זוגית. נגזרת של פונקציה זוגית היא פונקציה אי-זוגית (אם אינה אפס). נגזרת של פונקציה אי-זוגית היא פונקציה זוגית. נגזרת של פונקציה כללית היא פונקציה כללית או זוגית. כלומר שסימן הגבול התחלף. כלומר שסימן הגבול נשמר. אינטגרל של פונקציה: – כל פונקציה קדומה של פונקציה אי-זוגית היא פונקציה זוגית. לפונקציה זוגית יש פונקציה קדומה אחת שהיא אי-זוגית – הפונקציה שבה המקדם החופשי שווה ל-0. שאר הפונקציות הקדומות הן כלליות. האינטגרל המסוים של פונקציה אי-זוגית בתחום סימטרי שווה לאפס. האינטגרל המסוים של פונקציה זוגית בתחום סימטרי שווה לפעמיים האינטגרל בחצי התחום הסימטרי. נערות ליווי

כאשר החולם חולם על קיומו של מאהב/ת בחייו על החולם לפעול בנדון ולבדוק האם קיימת צלע שלישית . הופעת מאהב/ת בחלום לעיתים מסמל את החסך המיני והרגשי בחייו ושל החולם ואת הצורך לטפל בו. פרוש החלום – הצמידים אשר על ידיה באים לבטל את החשש מאחר והם מראים שהיא נמצאת בתוך מערכת זוגית שיש עליה שמירה מלמעלה. הבחירה בזוגיות היא אחת מהבחירות הגורליות עבורנו. בחירה נכונה מביאה למימוש עצמי ולאושר ולעומת זאת בחירה לא נכונה מובילה לכאב ולכאוס בחיים. לעיתים הבחירה בבן זוג לחיים באה מתוך הרגל של האדם למודל שעל פיו חיו הוריו ולעיתים משתנים באופן שלילי ומביאים לאלימות קשה. פרוש החלום – המסר בחלום שאימך קיבלה הנו מסר עבורך מאחר ולך היה קשה מאוד להחליט. חלומה בא לעזור לך. החושך והנפילה מראים על ניתוק בינך לבינו. הנפילה מסמלת את כשלון הקשר הזוגי בניכם. עבודה על הזוגיות אינה מסתיימת לעולם. שמירת המערכת הזוגית תתקיים בתנאי ששני בני הזוג מודעים לצורך לתת ,לתקן ולאפשר לעצמם לקבל הערות והארות. פרוש החלום – המסר החלום שאת צריכה להשקיע בזוגיות . בעלך מחפש ריגושים כי חסרה אנרגיה מחייה בזוגיות שלכם . חלומות על מצבים שונים בזוגיות חשובים לנו כי הם באים לתת לנו מסרים על מהות הזוגיות שלנו כולל מצבה הנוכחי, ומה מצפה לנו בעתיד. חשוב להבין את המסרים כי במרבית המקרים ניתן לשפר את הזוגיות או לקבל תובנות על זוגיות עתידית ולקחת החלטה בהתאם.

הזוגיות והמשפחתיות כרוכות זו בזו כאש בגחלת. ראשית, מבחינה טבעית, קשר זוגי תקין בין איש ואשה כולל בדרך הטבע גם ילדים. וכך נוצרת המשפחה הרחבה. מאידך, ילד נורמאלי יכול לגדול רק בבית חם ואוהב, דהיינו הורים ביולוגיים הרואים בו עצם מעצמם ובשר מבשרם, המגדלים אותו, דואגים לכל מחסורו ומחנכים אותו. קשר זוגי טוב הוא גם מפתח לגידול ילדים באוירה טובה. כשההורים מסוכסכים סובלים בעיקר הילדים. זוגיות טובה, היא אמנם גם ערך בפני עצמו, אולם הערך משפחתי הוא העיקרי. הנתינה לזולת מגיעה בה לשיאה. זוגיות עקרה מגיעה במקרים רבים לפירוק. הרצון בהמשכיות גובר על הקשר הזוגי, כי במהותו קשר זה נועד להמשכיות משותפת. הזוגיות נשמרת דרך הצאצאים גם לדורות הבאים. מבחינה הלכתית מצות הנישואין קשורה עם מצות פרו ורבו. אמנם מצינו גם במקורותינו הבחנה בין הזוגיות לבין המשפחתיות. הדבר מתבטא בהבחנה התיאורטית בין מצות עונה לבין מצות פרו ורבו. אלא ששתי המצוות מתלכדות יחד1. זהו מצב חריג. אולם העיקרון הכללי הוא שערך המשפחתיות חשוב יותר מערך הזוגיות כי הוא נשמת אפה של הזוגיות.

הטבע שלו הוא לצמוח ולהביע את מהותו במהלך חייו למרות הסיכון להפגע. בזוגיות מוצלחת העידוד ותמיכת בן הזוג הכרחיים ואפילו קריטיים על מנת לאפשר צמיחה אישית. כאשר אנחנו בזוגיות מאושרת זה אומר שהנפש שלנו רגועה ואנחנו מסונכרנים עם כיוון הנשמה. כאשר אנו מסונכרנים עם הנשמה, אנו מצליחים לשמוע אותה מבעד לרעשי היומיום. זה מתחיל מסע של חיפוש ומחקר כדי להבין מה הנשמה רוצה מאיתנו. זוגיות מאושרת תומכת בנו, כי האנרגיה של האהבה נותנת כוח. זוגיות מאושרת מעודדת את בני הזוג להעיז ולעשות את הצעד הבא. ואולי מאחורי הפנייה הבאה ימצא מה שהעזנו למענו. זוגיות מוצלחת היא זוגיות מאושרת. כאשר אנחנו בזוגיות תומכת ומעודדת, אנחנו מרגישים בטוחים, מלאי אנרגיה, ואנחנו פנויים מחשבתית ורגשית להעז לפעול ולהגשים חלומות. הצמיחה האישית מגיעה כאשר אנחנו שמים לעצמנו מטרות ויעדים (התואמות את הערכים שלנו), וכל המערכות מצליחות להתגייס להגשמתם. זוגיות מוצלחת היא מכפיל כוח, כי הביטחון, האנרגיה והחשק עולים כאשר יש מישהו שרואה אותי ומפרגן על העשיה.

סגור לתגובות על אך לעיתים קרובות

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן