אתם גם יכולים

23 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פרסום בגוגל

אם זה קרה גם לכם ואם אתם מרגישים שהזוגיות שלכם נפגעה כתוצאה מאותו מבחן, כדאי שתדעו שיש מה לעשות בנידון. כמעט תמיד, גם אחרי מבחן זוגיות קשה שהחיים מציבים בפנינו, אפשר לשקם את הזוגיות. יתרה מכך, אתם גם יכולים לצאת מחוזקים יותר מתוך המשברים הזוגיים, אם רק תדעו איך לטפל בהם ואיך להתמודד איתם בצורה נכונה. זה לא משנה באיזה סגנון של מבחן או שאלון זוגיות בחרתם או איזה מבחן זוגיות החיים הציבו בפניכם. מה שבטוח זה שאם אתם זקוקים לעזרה, לייעוץ או שאתם רוצים לשפר את היחסים שלכם, היום אתם יכולים לעשות את זה בעזרת המומחים. אתם לא חייבים להיות במצב שבו אתם מתמודדים עם בגידה מצד בן הזוג כדי לחשוב על טיפול זוגי, והגיע הזמן שכולנו נבין זאת. למעשה, הנתונים בשטח מראים שהרבה זוגות כבר הפנימו את העניין הזה, שכן בפועל הרבה זוגות בוחרים לעבור חוויה כמו טיפול זוגי. בנוסף, תהליכים ליצירת זוגיות, הם כבר דבר שבשגרה ולמעשה רבים מהפנויים והפנויות שמרגישים שהם לא בכיוון, בוחרים להתמסר לתהליך שכזה. שירותי ליווי

כשזוג מגיע אלי לקונסטלציה משפחתית, הוא מגיע למרחב ריפוי מערכתי. במבט מערכתי אנו מביטים על זוגיות כמו ללמוד לרקוד בין שתי יבשות. איך שניים יכולים לחיות זה עם זה כשהם מוותרים על הרבה דברים, זה עבור זה. במערכת זוגית נביט על המערכת הגדולה יותר. אם יש בעיה בזוגיות, היא מגיעה מהמערכת הגדולה של בני הזוג. כלומר מבני המשפחה שלהם. בקונסטלציה משפחתית נשאל את הזוג על כל מה שקרה במשפחה המורחבת שלהם שקשור בבגידה, הפלות, אלימות, מוות בתוך הזוגיות, בני זוג קודמים, ארץ המוצא של בני המשפחה. ויחד עם בני הזוג נניח להם ייצוג ונראה מה מגלה לנו התופעה. אנו לא נכנסים לוויכוח על מה שקורה בין בני הזוג ביומיום. הוויכוח על אמת ביחסים היא מאד בעייתית כמו במשל הפיל, כל אחד רואה חלק מהמציאות. זוגות רואים דברים אחרת. לראות גם וגם, שנינו צודקים. החוויה של כל אחד חשובה. מנחה הקונסטלציה המשפחתית לומד לרקוד בין חוויות שונות, לתת מקום לחוויות שונות, וזה יכול להיות קשה כאשר בני הזוג מביאים עמם את כל המטען הרגשי שיש להם זה על זה לחדר.

כן! גם לך זה יכול לקרות, נשמח לפגוש אותך, לדבר קצת ולהבין מה הצרכים שלך ביחד איתך, שאלון זוגיות שהכנו במיוחד כדי לאפיין את בן הזוג המושלם עבורך – מחכה לך אצלנו. שאלון הזוגיות של אוראן שופן, יעזור לנו ובעיקר לך – להבין מהו ומיהו בן הזוג הנכון עבורך. לפרטים נוספים על שאלון זוגיות ונושאים רבים נוספים צור עמנו בטלפון ובאתר, ונשמח לעזור לך להגיע להצלחה זוגית. לקוחות רבים סיפרו לנו כי כבר מילאו בעבר שאלון זוגיות בכל מיני מקומות שונים, והתוצאה שקיבלו לא תמיד נשמעה קרובה למקור, ובכן אנו באוראל שופן מבטיחים לכם יחס אישי, מענה אמיתי והתייחסות אמיתי הכוללת בתהליך שאלון זוגיות מעמיק ומהימן ממנו תוכלו ללמוד הרבה על עצמכם, על בן הזוג שאתם מעוניינים להכיר, וכמו כן על בני הזוג אשר פחות מתאימים לכם באופן אישי. לקוחות רבים מספרים לנו כי הדרך בה הסתכלו על הדברים היתה מאוד שונה לפני שאלון הזוגיות, ואילו בהמשך , הפיקו מכך המון תועלת, וכמובן הצלחה מרובה בחיים הזוגיים שלהם.

אנו מאמינים כי ‘כל עוד הנר דולק, אפשר עוד לתקן’ ולכן מציעים שלל פתרונות זוגיים שמטרתם לסייע לבני זוג שעוברים משבר (קטן כגדול) לבחון את מצב היחסים בניהם ולקבל החלטה מתוך מחשבה, ניסיון לתקן ובחירה נכונה, כך שאם יבחרו לשקם את מערכת היחסים שלהם, לתקן ולשפר אותה יוכלו לרכוש את המיומנויות המתאימות ואם יחליטו לפרק את היחסים יוכלו לעשות זאת בצורה מכובדת שלא תותיר אצלם (או אצל ילדיהם) משקעים מיותרים. כולנו רוצים שהזוגיות שלנו תהיה מושלמת ותספק לנו את מירב החום, התמיכה, התשוקה והאהבה להם אנו זקוקים. מי מאתנו ישיג את זה? זו כבר שאלה אחרת. כמו בהרבה דברים אחרים, לא מספיק רק לרצות את הדבר, אלא צריך גם לפעול למען השגת הדבר, ובמקרה הזה – למען השגת הזוגיות המושלמת. בני זוג שיטענו כי הם מאוד רוצים שיהיה להם טוב ביחד אבל לא באמת ינסו להבין מה גורם למחלוקות בניהם, לא יצליחו להשיג זוגיות מושלמת, בני זוג בהם הגבר יבטיח כי הוא באמת רוצה שהאישה שלו תהיה מאושרת אבל מצד שני לא יברר מה יעשה אותה מאושרת או ימנע ממנה לעשות דברים שהיא אוהבת גם לא יצליחו, כמו גם בני זוג שיטענו כי הם מאוד רוצים שהקשר הזוגי והמיני שלהם יתעצם אבל לא ינקטו צעד כדי שהדבר יתבצע, גם לא יחוו זוגיות מושלמת. מי כן יצליח להגשים את השאיפה לזוגיות מושלמת? מי שיבין כי עליו לעשות מעשה כדי שזה יקרה, מי שיכיר בכך שיש מה לשנות בשביל להצליח, מי שיסכים שגם הוא טועה לפעמים וירצה לשנות ולהשתנות, מי שיוותר על רצונותיו למען טובת הזוגיות ובעיקר מי שיגלה נכונות ונחישות בפועל לעשות את כל זה!

סגור לתגובות על אתם גם יכולים

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן