Hillstone Networks הוכרה שוב כבעלת חזון ברביע הקסם של גרטנר עבור פיירוול לרשתות

23 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Hillstone Networks הוכרה שוב כבעלת חזון ברביע הקסם של גרטנר עבור פיירוול לרשתות

 

Hillstone Networks ממוקמת בריבוע החזון בהתבסס על שלמות החזון והיכולת שלה לבצע

 

סנטה קלרה, קליפורניה, 22 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Hillstone Networks, ספקית פתרונות אבטחת סייבר חדשנית ונגישה, הודיעה כי Hillstone Networks זכתה שוב להכרה ב-2022 Gartner® Magic Quadrant™ for Network Firewalls. זו השנה ה-9 ברציפות של החברה שנקבעה כבעלת חזון בפעם השנייה.

 

הפתרונות של Hillstone Networks התפתחו מפלטפורמת אבטחת רשת לפורטפוליו אבטחת סייבר חזק המספק חוסן סייבר, מהקצה לענן, ומה שביניהם. מדרישות של SMB ועד דרישות רשת ברמת הספק, בכל הוורטיקאלים העיקריים בעולם, הפורטפוליו כיום ממנף את חומת האש הבסיסית של הדור הבא (NGFW) כדי לכלול את הפתרונות הבאים:

  • Hillstone Secure SD-WANפתרון עבור ארגונים מבוזרים.
  • הפתרון Hillstone ZTNAהמאפשר גישת 'אפס אמון' מכל מכשיר, מכל מקום.
  • Hillstone CloudArmourהמספק הגנה עבור עומסי עבודה בענן.
  • את התרון המיקרו-פילוח Hillstone CloudHiveעבור דאטה סנטרים וירטואליים.
  • הגנת השרת Hillstone sBDSהמשולבת עם פתרון זיהוי ותגובה רשתי (NDR) נגד איומים מרובי-שלבים ורב-שכבתיים השמים על הכוונת שרתים ומארחים קריטיים.
  • ואת Hillstone iSource, פלטפורמת זיהוי ותגובה מורחבת מבוססת בינה מלאכותית (XDR) המציעה תכונות NDR וקלט מפלטפורמות צד שלישי.

 

"אנו שמחים לחזור לשנה התשיעית של הכרה בשלמות החזון שלנו וביכולת הביצוע שלנו", אומר טים ליו, מנהל טכנולוגיה ראשי ומייסד שותף, Hillstone Networks. "בעולם ריבוי העננים ההיברידי של היום, האסטרטגיה שלנו, לענן תחילה, מהדהדת בקרב לקוחות ושותפים כאחד. אנו ממשיכים למנף את פלטפורמת NGFW עטורת הפרסים והמובילה בתעשייה ולשלב תכונות מתקדמות כדי לפתוח יכולות SD-WAN ו-ZTNA ולספק פתרונות נוספים העונים לפערים בשוק וכן לתת מענה לצרכים של בסיס הלקוחות הגדל שלנו".

הגישה של ענן תחילה היא מנדט לספק פתרונות חסיני סייבר יעילים המגינים על נכסים ותשתיות קריטיות לארגון. מעבר לסביבות ענן מקומיות, פרטיות והיברידיות, רפרטואר הפתרונות של Hillstone Networks כולל אבטחת IoT המסייעת למגזר ה-IoT לזהות, להגן ולנהל סיכונים באופן יזום בין מכשירי IoT.

הורידו עותק של רביע הקסם של Gartner עבור חומות אש ברשת כאן.

Gartner, רביע הקסם של גרטנר עבור חומות אש ברשת, ראג'פריט קאור, אדם הילס, תומאס לינטמוט, 19 בדצמבר 2022

Gartner אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בפרסומי המחקר שלה ואינה מייעצת למשתמשי טכנולוגיה לבחור רק את הספקים בעלי הדירוגים הגבוהים ביותר או ייעוד אחר. פרסומי המחקר של Gartner מורכבים מחוות הדעת של ארגון המחקר של Gartner ואין לפרש אותם כהצהרות של עובדה. Gartner מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס למחקר זה, כולל כל אחריות לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת.

GARTNER הוא סימן מסחרי רשום וסימן שירות של Gartner ו- Magic Quadrant הוא סימן מסחרי רשום של Gartner, Inc.  ו/או החברות המסונפות לה בארה"ב וברחבי העולם ומשמשות כאן באישור. כל הזכויות שמורות.

אודות Hillstone Networks

פתרונות אבטחת הסייבר החדשניים והנגישים של Hillstone Networks מעצבים מחדש את האבטחה הארגונית, ומאפשרים חוסן סייבר הגנתי תוך הפחתת עלות הבעלות הכוללת (TCO). היא עושה זאת באמצעות מתן נראות מקיפה, אינטליגנציה מעולה והגנה מהירה כדי לראות, להבין ולפעול נגד איומי סייבר רב-שכבתיים ורב-שלביים. Hillstone זוכה להעדפה חיובית בידי אנליסטים מובילים ולאמינות מצד חברות גלובליות. למידע נוסף בקרו בכתובת www.hillstonenet.com.

ליצירת קשר:

Media Contact
Zeyao Hu
+1 4085086750
[email protected]

 

 

מקור:  Hillstone Networks

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Hillstone Networks הוכרה שוב כבעלת חזון ברביע הקסם של גרטנר עבור פיירוול לרשתות

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן