Nyxoah מגישה הצהרת רישום מדף ומכריזה על תוכנית הנפקת מניות בשוק  

23 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Nyxoah מגישה הצהרת רישום מדף ומכריזה על תוכנית הנפקת מניות בשוק

 

מון-סן-גיבר, בלגיה, 22 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה היום כי הגישה הצהרת מדף בסך 200 מיליון דולר בטופס F-3  ("הצהרת הרישום") לרשות ניירות הערך האמריקנית ("SEC").  לאחר שהוכרזה כאפקטיבית על ידי ה-SEC, הצהרת הרישום תאפשר לחברה למכור, מעת לעת, עד 200 מיליון דולר בשווי מצטבר של מניותיה המשותפות, מניות הבכורה, ניירות ערך חוב, כתבי אופציה ו/או יחידות. הצהרת הרישום נועדה לספק לחברה גמישות לגישה להון נוסף כאשר תנאי השוק מתאימים.

 

כמו כן, התקשרה החברה בהסכם מכר עם קנטור פיצג'רלד ושות', כסוכן מכירות, לפיו החברה רשאית למכור מניות רגילות חדשות בעלות מחיר הצעה מצרפי של עד 50 מיליון דולר ("המניות המוצעות") מעת לעת באמצעות הנפקה "בשוק" ("ATM"). מספר המניות המוצעות בפועל שיונפקו, אם בכלל, יהיה תלוי בקביעת החברה, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לבצע מכירות ובמחיר למניה של כל מכירה כאמור. עם זאת, מספר המניות המוצעות לא יעלה על 6 מיליון מניות. המניות המוצעות יימכרו במחיר מכירה למניה מוצעת השווה למחיר השוק הדולרי הנוכחי של המניה הרגילה של Nyxoah בשוק העולמי של נאסד"ק במועד המכירה הרלוונטית.

 

קנטור רשאית למכור מניות מוצעות בכל שיטה המותרת על פי חוק הנחשבת כהצעה "בשוק" כהגדרתה בכלל 415 של חוק ניירות הערך משנת 1933, כפי שתוקן, לרבות, ללא הגבלה, מכירות שבוצעו ישירות בבורסת נאסד"ק, בכל שוק מסחר קיים אחר בארה"ב עבור המניות הרגילות, או אל או באמצעות עושה שוק.  מכיוון שהמניות המוצעות יימכרו במחירי השוק השוררים בעת המכירה, מחירי המכירה עשויים להשתנות.  לא יבוצעו מכירות של מניות מוצעות בבלגיה או באמצעות יורונקסט.

 

הצעת ה-ATM מתבצעת רק באמצעות תשקיף הכלול בהצהרת הרישום.  הצהרת הרישום טרם נכנסה לתוקף.  אין למכור ניירות ערך אלה ואין לקבל הצעות לרכישת ניירות ערך אלה לפני מועד כניסתה לתוקף של הצהרת הרישום.  כאשר הם זמינים, ניתן לקבל עותקים של התשקיף הנוגע ל-ATM מקנטור פיצג'רלד ושות', Cantor Fitzgerald & Co., Attn: Capital Markets, 499 Park Avenue, New York, NY 10022, או בדוא"ל: [email protected].

 

הודעה לעיתונות זו לא תהווה הצעה למכירה או שידול להצעה לקנות, ולא תהיה כל מכירה בכל מדינה או תחום שיפוט שבהם הצעה, שידול או מכירה כאמור יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או ההסמכה על פי חוקי ניירות הערך של כל מדינה או תחום שיפוט כאמור.

 

אודות Nyxoah

 

Nyxoah היא חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים למצבי הפרעות נשימה בשינה (OSA). הפתרון המוביל של Nyxoah הוא המערכת Genio®, טיפול על ידי גירוי של העצב התת לשוני ללא עופרת וללא סוללות שמתמקד במשתמש ב-OSA, מצב הפרעות הנשימה בשינה הנפוץ ביותר בעולם שקשור לסכנת מוות מוגברת ותחלואה קרדיווסקולרית.

 

לאחר השלמתו המוצלחת של מחקר BLAST OSA, מערכת  Genio®קיבלה את סימן תו התקן CE האירופי שלה בשנת 2019. Nyxoah השלימה שתי הנפקות מוצלחות: ביורונקסט בריסל בספטמבר 2020 ובנאסד"ק ביולי 2021. בעקבות התוצאות החיוביות של מחקר BETTER SLEEP, Nyxoah קיבלה אישור CE mark  להרחבת האינדיקציות הטיפוליות שלה בחולי קריסה קונצנטרית מלאה (CCC), כיום בטיפול של המתחרים. בנוסף, החברה עורכת כעת את המחקר המרכזי DREAM IDE  לאישור ה-FDA ומסחור בארה"ב.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר http://www.nyxoah.com/

 

אזהרה – סימן CE מאז 2019. מכשיר ניסיוני בארצות הברית. מוגבל בחוק הפדרלי לשימוש ניסיוני בארצות הברית.

ליצירת קשר:

Nyxoah
Loic Moreau, Chief Financial Officer
[email protected]
+32 473 33 19 80

Jeremy Feffer, VP IR and Corporate Communications
[email protected]
+1 917 749 1494

 

קובץ מצורף:

  • Shelf Registration and ATM PR – ENG (FINAL)

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על Nyxoah מגישה הצהרת רישום מדף ומכריזה על תוכנית הנפקת מניות בשוק  

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן