היטאצ'י אנרג'י ו-Linxon תומכות ב-National Grid בהשגת יעדי קיימות באמצעות טכנולוגיית המתג החלוצית 420 kV לעבודה עם גז נטול SF6

22 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

היטאצ'י אנרג'י ו-Linxon תומכות ב-National Grid בהשגת יעדי קיימות באמצעות טכנולוגיית המתג החלוצית 420 kV לעבודה עם גז נטול SF6

 

יחזקו את תשתית החשמל המרכזית בלונדון תוך הפחתת טביעת הרגל הפחמנית

 

ציריך, שוויץ, 21 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

Hitachi Energy ו-Linxon משתפות פעולה כדי לחזק את מנהרות הכוח של לונדון (LPT), פרויקט תשתית חשמל מרכזי שיבטיח אספקת חשמל אמינה ונקייה לעיר הבירה של אנגליה. כדי לתמוך ב-National Grid בהאצת יעדי האפס נטו פחמן שלה, היטאצ'י אנרג'י תספק את המתג מבודד הגז EconiQ™ 420-kilovolt (kV) כמו גם קווי הולכה מבודדים מגז שאינם מכילים גופרית שש פלואורידית (SF6).

כאחת מחברות שירותי ההולכה וההפצה הגדולים בעולם בבעלות משקיעים, ל-National Grid יש שאיפה להסיר את כל ה-SF6 מהמוליכים שלה עד 2050. ב-2020 היא החלה בפרויקט ה-LPT בו היא מחליפה כבלי חשמל במתח גבוה מזדקנים ומחריבה את הרשת כדי שתוכל לעמוד בביקוש הגובר לחשמל. ה-LPT נחשב לאחד הפרויקטים ההנדסיים הגדולים ביותר של העיר מאז שנות ה-1960, והוא ישתרע על פני 32.5 קילומטרים דרך מנהרות תת קרקעיות בדרום לונדון.

Linxon בונה את תחנת המשנה Bengeworth Road עבור National Grid לפיתוח תשתית ה-LPT. כדי לתמוך ב-National Grid במעבר שלה לפתרונות ללא SF6, Hitachi Energy תספק 7 מפרצי מתגים מבודדי גז המבוססים על EconiQ 420 kV שלה כדי לאפשר העברת חשמל למרחקים ארוכים תוך הוצאת ה-SF6 מהתמונה, וזאת בנוסף לקווים מבודדי הגז של EconiQ 420 kV. פורטפוליו המתח הגבוה של EconiQ אמין ב-100% כמו הפתרונות הקונבנציונליים המבוססים על SF6. ההתקנה צפויה להתחיל בתחילת 2023.

"אנו שמחים שתחנת המשנה ב-Bengeworth Road, בלב מנהרות החשמל של לונדון, תהיה ללא SF6", אמר אונור איידמיר, מנהל פרויקט National Grid במנהרות החשמל של לונדון. "פרויקט החשמל המרכזי הזה יאפשר אספקת אנרגיה בטוחה לבירה, ועל ידי שימוש בטכנולוגיה בת קיימא אנו ממזערים את ההשפעה הסביבתית של הפעילות שלנו כדי לתמוך במעבר לאפס נטו פחמן".

"בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח עם National Grid על ההחלפה הראשונה בעולם של SF6 בציוד מתח גבוה קיים והפרויקט עטור הפרסים בריצ'בורו, בריטניה, אנו גאים לתמוך שוב ב-National Grid במעבר שלה לפתרונות ללא SF6", אמר מרקוס היימבאך, מנכ"ל עסקי מוצרי המתח הגבוה ב-Hitachi Energy. "ה-EconiQ, המתג מבודד הגז המבוסס על מעגל המפסק פורץ הדרך 420 kV שלנו, הנקי מ-SF6, שמוכיח את האמינות ויכולת ההתאמה לגודל של הטכנולוגיה במטרה להשיג את טביעת הרגל הפחמנית הנמוכה ביותר".

"Linxon בונה את התשתית שתפעיל את העולם באנרגיה נטולת פחמן. הודות לשיתוף פעולה חזק עם Hitachi Energy יכולה Linxon לספק את הפתרון החלוצי EconiQ SF6 הנקי מבית Hitachi Energy עבור תחנת המשנה Bengeworth, וכך אנחנו יכולים לתמוך בלקוחה שלנו לעמוד ביעדי הקיימות שלה", אמר סטפן רייסאכר, מנכ"ל Linxon.

EconiQ  הוא הפורטפוליו היעיל לסביבה של היטאצ'י אנרג'י לקיימות, שבו מוצרים, שירותים ופתרונות מוכחים כמספקים ביצועים סביבתיים יוצאי דופן. היטאצ'י אנרג'י הציבה את הקיימות בלב מטרתה והיא מקדמת עתיד של אנרגיה בת קיימא לכולם.

אודות Hitachi Energy Ltd. 

היטאצ'י אנרג'י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בר קיימא לכולם. אנו משרתים לקוחות בענף השירות, התעשייה והתשתיות עם פתרונות ושירותים חדשניים לאורך שרשרת הערך. יחד עם לקוחות ושותפים, אנו חלוצים בטכנולוגיות ומאפשרים את הטרנספורמציה הדיגיטלית הנדרשת כדי להאיץ את המעבר האנרגטי לעבר עתיד ניטרלי מבחינה פחמנית. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית להפוך לבת קיימא, גמישה ובטוחה יותר תוך איזון בין ערך חברתי, סביבתי וכלכלי. ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, אנו מעסיקים כ -40,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של כ -10 מיליארד דולר.

https://www.hitachienergy.com
https://www.linkedin.com/company/hitachienergy

אודות Hitachi, Ltd

 

היטאצ'י מניעה את עסקי החדשנות החברתית, ויוצרת חברה בת קיימא עם נתונים וטכנולוגיה. היטאצ'י פותרת את הבעיות העומדות בפני הלקוחות והחברה באמצעות פתרונות Lumada הממנפים IT, OT (טכנולוגיה תפעולית) ומוצרים, תחת המבנה העסקי של מערכות ושירותים דיגיטליים, אנרגיה ירוקה וניידות, התעשייה ומערכות רכב. מונעים על ידי ירוק, דיגיטלי וחדשנות, אנו שואפים לצמיחה באמצעות שיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו. ההכנסות המאוחדות של החברה לשנת הכספים 2021 (שהסתיימה ביום 31 במרץ 2022) הסתכמו ב-10,264.6 מיליארד ין (84,136 מיליון דולר אמריקני), עם 853 חברות בנות מאוחדות וכ-370,000 עובדים ברחבי העולם. למידע נוסף על היטאצ'י, בקרו באתר החברה בכתובת https://www.hitachi.com.

 

אודות Linxon

 

Linxon החלה לפעול ב-1 בספטמבר 2018, תוך שהיא מבצעת פרויקטים של תחנות משנה מתחלפות חשמליות הקשורות לייצור חשמל מתחדש וקונבנציונלי, פתרונות הולכת חשמל ותחבורה. תחנות משנה מאפשרות הולכה והפצה יעילה ואמינה של חשמל. בתוך תחנת המשנה, מתג שולט ומגן על הרשת מפני הפסקות חשמל ומאפשר אספקת חשמל אמינה. (https://linxon.com/)

 

קובץ מצורף

  • London

לפרטים נוספים

Jocelyn Chang

Hitachi Energy

+41793847775

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על היטאצ'י אנרג'י ו-Linxon תומכות ב-National Grid בהשגת יעדי קיימות באמצעות טכנולוגיית המתג החלוצית 420 kV לעבודה עם גז נטול SF6

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן