שירות זה מאפשר להגיש בקשה לשינוי שם משפחה במרשם האוכלוסין

22 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה שמאות מקרקעין

שירות זה מאפשר להגיש בקשה לשינוי שם משפחה במרשם האוכלוסין. שימו לב: אדם ששינה את שמו לא ישוב וישנה שמו אלא לאחר שבע שנים מיום השינוי. פסק דין הצהרתי מבית משפט המורה על שינוי שם המשפחה לילדים שטרם מלאו להם 18 שנה. נוכחות אישית חובה של ההורים ותעודות זהות של ההורים על כל חלקיה. 110 ₪ (50% הנחה לחיילים בסדיר ולאנשי מילואים). מומלץ להתעדכן בסכומים המפורטים בלוח האגרות. ניתן לשלם בכרטיס אשראי בלבד. נדרשת נוכחות אישית של בעל הכרטיס. ספח תעודת זהות של בן או בת הזוג (אם קיימים). למשרתים בשירות לאומי-אזרחי, חיילים בשירות חובה ומשרתים במילואים תינתן הנחה של 50% מהעלות הרגילה. הנחת שירות לאומי וחיילים נקבעת על פי קריטריונים המועברים לרשות האוכלוסין וההגירה. מומלץ להתעדכן בסכומים המפורטים בלוח האגרות. ניתן לשלם בכרטיס אשראי בלבד. נדרשת נוכחות אישית של בעל הכרטיס. למשרתים בשירות לאומי-אזרחי, חיילים בשירות חובה ומשרתים במילואים תינתן הנחה של 50% מהעלות הרגילה. הנחת שירות לאומי וחיילים נקבעת על פי קריטריונים המועברים לרשות האוכלוסין וההגירה. מומלץ להתעדכן בסכומים המפורטים בלוח האגרות. ניתן לשלם בכרטיס אשראי בלבד. נדרשת נוכחות אישית של בעל הכרטיס. לאחר שמילאתם את הטופס, יש להגיע באופן אישי ללשכת רשות האוכלוסין וההגירה הקרובה למקום מגוריכם, בצירוף המסמכים הדרושים, לשלם את האגרה ולקבל את השירות. יש לפרט את הסיבה לשינוי שם המשפחה בטופס ההודעה או במכתב מצורף .

אך כאן יש למנחה הקונסטלציה פריבילגיה והיא לתת מקום שווה לכל בן זוג והסיפור המשפחתי שלו. כל אחד מבני הזוג מניח ייצוגים לעצמו ולבעיה שהוא מחזיק מול בן או בת זוגו. בקונסטלציה של זוגיות – הבעיה היא זו שמתרחשת ביניהם, אך את הפתרון אנו לא מחפשים ביניהם אל במשפחות המקור שלהם. כדאי לזכור שכשגבר ואשה נפגשים ונוצרת זוגיות כל הבעיות הלא פתורות של משפחות בני הזוג רוצות לבוא כדי שיטפלו בהם. זוגיות היא פוטנציאל לריפוי מערכות. לריפוי של שתי המערכות. כאשר יש רעיון שהבעיות שייכות לאחד הצדדים, אז הילדים סובלים. כמנחה קונסטלציה אנו משתדלים להיות שווה בשווה עם שני הצדדים שאחד לא ירגיש שהוא יותר בעייתי מהשני. בקונסטלציה אנחנו בתהליך שאינו מבוסס על דיאלוג אלא על חוויה, על תופעת הייצוג ועל הרעיון של ייעוץ מערכתי. והמילים יוצאות מתוך החוויה ולא מתוך התוכן. לכן בני הזוג יכולים לנוח לרגע מהשיח הרגיל שלהם ביומיום זה לזה. הכלי הוא חוויה, ייצוגים ופחות מילים. איך זה לך? מה קורה?נערות ליווי

זו כמובן הנחה מוטעית שמביאה איתה ציפיות ואכזבות רבות. ככל שניטיב להגדיר את עצמנו כך הקשר שלנו יהיה מאוורר וחיוני יותר. לכל זוג יש את ה"ריקוד" הזוגי שלו של קירבה ומרחק. יחד עם זאת, בכל זוגיות רצוי שיהיה גם מרחב מחייה לכל אחד וגם את הקרבה והאינטימיות עם בן הזוג. עלינו לחפש את הדרך הנכונה לנו ולבן הזוג איך לתת ביטחון בקשר ויחד עם זאת להשאיר איזו נימה של מתח בריא שתשאיר את המשיכה זה לזו חיה. קשה להצליח בזוגיות כאשר הערכים הבסיסיים של כל אחד מבני הזוג שונה לחלוטין. חשוב לברר בעת ההיכרות שהערכים המשמעותיים ביותר לכל אחד לא מתנגשים. לדוגמא – אם היא מאמינה שמשפחה הוא ערך עליון במעלה והוא רוצה לבלות את זמנו בעיקר בעבודה, אפשר לנחש שהקשר הזה צפוי לקשיים ומתחים רבים. כבר בתחילת קשר ועוד לפני שבני הזוג גרים יחד נחתם חוזה זוגי סמוי שלרוב אין מדברים עליו. לכל אחד ברור פחות או יותר מההתחלה מה התפקידים של כל אחד בקשר. הוא אחראי על ההומור והיא על הבילויים, הוא אחראי על טיולים והיא על ארוחות משותפות. בהמשך התפקידים מתרבים ומעמיקים. חשוב מאוד שחלוקת הטריטוריות תהיה מדוברת וברורה ובכך להפוך את החוזה לגלוי. רצוי לדבר בגילוי על מה כל אחד לוקח על עצמו ומה הוא היה רוצה שהשני ייקח. הנאה, כיף ושמחה: כי אחרת, מה הטעם? התבלין שאין לו תחליף. זוגות מצליחים מעידים על יכולת להתמודד בהומור עם מצבים, לצחוק הרבה יחד, לדעת ליהנות יחד וליצור אווירה שמחה שתהיה כמו עוגן ומקום של מנוחה ושלווה בתוך מסע החיים.

לכן שימו לב אם הזוגיות שנכנסתם אליה הולמת את הערכים שלאורם אתם חיים, ואל תתפשרו על הדברים שחשובים לכם בחיים. אם לדוגמה חום ואכפתיות הם ערכים שחשובים לכם, הסיכוי שתסתדרו לאורך שנים, לאחר שהורמוני ההתאהבות ייעלמו ממוחכם, עם אדם מרוחק או קריר הוא קטן ביותר. דבר שני להרגיש בנוח. להרגיש בבית בתוך הזוגיות שלך זה אומר להרגיש בטוח, להרגיש טבעי, להרגיש שאתה לגמרי עצמך מבלי להסתיר חלקים שנראים לך שבן זוגך לא יראה בעין יפה, או שיגרמו לו לאהוב אותך פחות. אמון ובטחון – סודות מרעילים מערכות יחסים. הם מייצרים חומה בלתי נראית בין בני הזוג. כשמתחילים להיווצר סודות קטנים מתחילה להיווצר חשדנות, שזו תחושה הפוכה ממה שכולנו חושבים כשהם חושבים על המושג בית. רומן מחוץ לנישואין לדוגמה הוא אחד הדברים הכי קצרי ראיה ומכשילים שיכולים להיגרם בתוך זוגיות. לכן אם אתם חושבים על האפשרות לרומן עתידי עוד לפני שהתחתנתם, כנראה שאתם עומדים למסד את הקשר עם האדם הלא נכון בעבורכם.

יש מגוון רחב של דרכים להמציא בדיחות על זוגיות, בין אם אתם נשואים, רווקים או גרושים. כל מה שצריך זה מנה הגונה של הומור עצמי, ושפע מתפרץ של יצירתיות. חישבו על מצבים בהם עמדתם מול בן המין השני. זה יכול להיות בדייט, במסיבה או אפילו בחופה שלכם. נסו להעלות על דעתכם מה מצחיק בסיטואציה הזאת. כדי להבין זאת, נסו לנחש מה הצד השני חושב. לדוגמה, אם אני אישה שעומדת בחופה ומנסה לנחש מה חושב בן זוגי לעתיד, אנחש שאולי הוא חושב "וואו, אני בטח לא אתחיל עם אף אחת יותר בחיים…" וזה יכול להיות חומר נהדר לבדיחה על זוגיות שאספר אחר כך לחברות שלי. יש בדיחה אחת שאנחנו אוהבים במיוחד. סיפרנו אותה בעשרות ואפילו מאות הזדמנויות שונות, והיא אף פעם לא מאכזבת ותמיד מצחיקה. חפשו באתר שלנו ובאתרים נוספים עוד עשרות בדיחות קורעות מצחוק על זוגיות. הן קיימות בכל שפה ובכל תרבות. אם המצאתם בדיחה מצחיקה במיוחד בנושא הזה, אנחנו מזמינים אתכם לשלוח לנו אותה. אנחנו תמיד שמחים לקרוא בדיחות שכתבו העוקבים שלנו.

סגור לתגובות על שירות זה מאפשר להגיש בקשה לשינוי שם משפחה במרשם האוכלוסין

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן