המסר בחלום הוא לכלל בני האדם

22 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פרסום באינטרנט

אדם צריך לדעת לאהוב את חייו ואת עצמו ולהיות שלם עם עצמו לפני שהוא מוכן לקשר זוגי. פרוש לחלום – המסר בחלום הוא לכלל בני האדם. על מנת לקבל אהבה בחיים צריכים קודם לאהוב א עצמנו. אדם שיודע לאהוב את עצמו אחרים יוכלו לאהוב אותו. אהבה היא אנרגיה שבני האדם זקוקים לה בחיים וכדי לקיים זוגיות .המסר בחלום שקשר זוגי נכון נבחר מלמעלה ועלינו לבחון את ליבנו ורגישותנו מול ההיגיון כדי להגיע לקשר זוגי נכון וארוך שנים. לעיתים החולם מקבל מסרים לגבי זוגיות עתידית כאשר הוא עדיין לא נמצא בזוגיות. חלמתי כי אני פוגשת חבר של בעלי ושוכבת איתו. באמצע אני רואה את בעלי ואז הפסקנו. תחושת הקנאה מהווה תחושה מאוד קשה שלא ניתנת לשליטה לעיתים אף מובילה להתנהגויות אלימות וקשות. כאשר החולם חולם על קנאתו לבן זוגו החלום מסמל אכזבה צפויה בקשר הזוגי. כאשר החולם חולם שמקנאים בו או שבן זוגו מקנא לו המסר עבורו שצפויה לו הצלחה גדולה בחיים ובזוגיות. שירותי ליווי

ההסתכלות מוציאה לאור. המעשים צריכים להיות בלהיטיב תמיד. בדיבורים צריך שיהיו דיבורים בונים. זה כלל גדול בכלל בחיים. לא מחנכים על ידי תוכחות. תוכחה יכול לתת אדם שהוא שלם, מי שהגיע לשלמות באותה מידה. מי שלא הגיע לשלמות באותה מידה יכול לדבר עד מחר זה לא יעזור. ותוכחה מלשון תוך, להיכנס לתוך של האדם השני. מי נתן לך רשות להשיג גבול? אם אדם לא עושה את זה מלב טהור ונקי רק לתועלת הזולת אז התוכחה שלו מעלה ריח רע בשמים. אדם שיכול להוכיח זה אדם שלם. משה רבנו סבל כל כך הרבה תלאות מעם ישראל ולא הוכיח אותם כל ימיו, רק לפני פטירתו, ולא משום שרצה לסגור חשבונות, חס ושלום, אלא אדם שהוא שלם והוא מוכיח אז הוא מתקן את השומע. הוא עושה את זה מתוך אהבה כי הוא יודע שבלי אהבה הוא לא יגיע לשלמות, אבל איפה יש מוכיחים כאלה כיום. פעם רבי עקיבא אמר שמימיו אין יותר מוכיחים, אין מי שיכול להוכיח, כי המוכיח צריך להיות במדרגה עצומה. להגיד למישהו אחר ‘אתה לא עושה בסדר’, כמה שומעים את זה בבני זוג, אחד יורד על השני, אתה לא ככה ואת לא ככה, ומתחילים להתווכח, וזה בזבוז זמן ובזבוז כוח.

עוד לא נולד האדם שיאמר: "יש לי המון מקום בבית, ואני ממש לא זקוק לאזורי אחסון", ואם הוא אכן נולד, כנראה שיש לו מיטה זוגית מעוצבת ושימושית של איקאה. גם אם חלל חדר השינה שלכם מצומצם יחסית וגם אם מקום המגורים שלכם קומפקטי, אתם מתגוררים בדירת סטודיו או פשוט זקוקים למקום אחסון נוסף, כל שעליכם לעשות כדי ליצור את הקסם הבא הוא לבחור מיטה זוגית של איקאה המצוידת במקום אחסון מובנה. באמצעות שטח האחסון המובנה שלנו, תוכלו להשתמש במסגרת המיטה לטובת אחסון חכם שאינו תופס מילימטר נוסף משטח החדר. זה מקום מעולה לאחסן מצעים ושמיכות, נעליים מחוץ לעונה, ציוד שאתם לא משתמשים בו לעתים קרובות ושלל חפצים. לא מתפשרים על שטח יקר – ושומרים את החפצים החשובים לנו תמיד בהישג יד, ממש מתחת למיטה! גם אם תבחרו במיטה שאינה כוללת שטח אחסון, דעו כי מזלכם הטוב ימשיך: רוב המיטות בקולקציה שלנו גבוהות מספיק, כך שתוכלו לאחסן תחתיהן ארגזים מעוצבים בצורה נוחה ומבלי לצבור גרגר אבק מיותר. החל מבקרים מנומנמים עם קפה במיטה ומגזין מעניין לצידו ועד לערבי חורף קרירים (בהם חובה להתכרבל תחת השמיכה!), בחירה חדשה של מיטה זוגית טומנת בחובה אינספור רגעי פינוק נהדרים שרק מחכים להתרחש. איך עושים את זה נכון? התאימו את המיטה לצרכים שלכם, בחרו מיטה בגודל אידיאלי, שלבו מזרון נוח ואיכותי – ואתם לגמרי מוכנים להרפתקת השינה הבאה שלכם.

צמיחה אישית היא לעבור את המנגנונים האוטומטיים המגבילים אותנו, בדרך להגשמת ייעוד הנשמה. צמיחה אישית קורית כאשר אנו מצליחים לשרת את הנפש והנשמה, ולהגשים את החלומות והמאוויים הכי עמוקים שיש לנו. לשם כך אנחנו מגייסים את כל המשאבים שלרשותנו: הגוף, המוח, יכולות הביצוע, יחד עם כל הכישורים שרכשנו במהלך חיינו, עוד מרגע הולדתנו. בתהליך של צמיחה אישית אנחנו צריכים להרגיש בטוחים מספיק כדי לקלף מנגנוני הגנה, לשנות אמונות ודפוסים מגבילים ולאפשר "לבפנים" שלנו לצמוח ולגדול. קילוף ההגנות הכרחי, שכן בלעדיו צמיחה לא תוכל להתרחש, והסיכון שעם הסרת ההגנות אנו נותרים חשופים ופגיעים. לדוגמה: אנשים עם כישורים לשירה שהעזו לטפח את עצמם ולהביע את עצמם בפני אחרים, לעמוד מול קהל ולשיר. לאונרד כהן קיבל מתנת שמיים ולקח את המתנה עד הסוף. במשך כל חייו המשיך ללמוד ולפתח את עצמו כדי להביא לעולם את האיכויות המיוחדות שלו. בין היתר הוא הפך לנזיר למשך תקופה ארוכה. לעומת זאת יש זמרים שקיבלו מתנת שמיים, אולם לא השכילו לטפח את עצמם (גופנית ושכלית) באופן מספיק, ואז קרו להם תופעות לא נעימות.

אין ספק שיש משקל רב לשופט שימונה לתיק שלכם – מדובר בבני אדם, וככאלו הם אינם פועלים כמקשה אחת ויש גישות שונות אצל השופטים לנושא המשמורת המשותפת וכן לנושא המזונות – אולם אין אפשרות להשפיע על המינוי. לעיתים, ללא כל סיבה מקצועית או אחרת, ניתנת המשמורת הזמנית לאם. לעיתים הדבר אף נעשה ללא שמיעת עמדת האב. כמובן שזה לא תקין משפטית. בנושא זה נציין שאב אחד לא הסכים להתנהלות זו והגיש תלונה כנגד השופט נפתלי שילה על שקבע משמורת זמנית ללא שמיעת עמדת האב. אחת הבעיות הכאובות ביותר היא בעיית חלוקת זמני השהות הזמניים והמידיים. חשוב כבר מיום הפרידה הראשון לדאוג לזמני שהות של הילדים עם שני ההורים. ראו בנושא זה נוהל הנשיאה: נוהל 2-20 – "נוהל טיפול בתי המשפט לענייני משפחה בהליכים דחופים שעניינם הבטחת קשר בין הורים לילדיהם או חשש לפגיעה במוגנותם". לעיתים האם, מחוסר ברירה, חוזרת לבית הוריה שעלול להיות מרוחק, ובכך היא גורמת לנתק בין האב לילדיו.

סגור לתגובות על המסר בחלום הוא לכלל בני האדם

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן