משרד עורכי הדין הגלובלי Nixon Peabody בחר ב-PATTSY WAVE של Anaqua לניהול קניין רוחני

21 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

משרד עורכי הדין הגלובלי Nixon Peabody בחר ב-PATTSY WAVE של Anaqua לניהול קניין רוחני

 

בוסטון, 21 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Anaqua, ספקית הטכנולוגיה הגלובלית המובילה לניהול חדשנות וקניין רוחני (IP), הודיעה היום כי חברת עורכי הדין העולמית Nixon Peabody בחרה בפלטפורמת PATTSY WAVE של Anaqua כפתרון ניהול הקניין הרוחני החדש שלה.

 

חברת Nixon Peabody תשתמש בפלטפורמת Anaqua לניהול תיקי הקניין הרוחני של לקוחותיה, כולל הגשת פטנטים ובקשות לסימנים מסחריים. החברה גם תשתמש בפלטפורמה ככלי עיגון אוטומטי, ותמנף שירותי Anaqua נוספים הקשורים לאנונות, ניתוח פטנטים ולכידת זמן חכמה.

 

עם כ-600 עורכי דין המשתפים פעולה במשרדים בארצות הברית ובמרכזים מסחריים גדולים באירופה ובאסיה, Nixon Peabody הוא ממשרדי עורכי הדין הגדולים בעולם. למשרד פרקטיקה בולטת ומתרחבת בתחום הקניין הרוחני.

 

אודות Anaqua

Anaqua, Inc היא ספקית פרימיום של פתרונות ושירותים משולבים של טכנולוגיית ניהול קנין רוחני (IP) עבור תאגידים ומשרדי עורכי דין. פתרונות התוכנה שלה לניהול קניין רוחני פלטפורמת AQX ו- PATTSY WAVE מציעים שניהם זרימות עבודה מומלצות עם עם ניתוחי ביג דאטה ויכולות טכנולוגיות אחרות במטרה ליצור סביבה חכמה המעודכנת באסטרטגיית הקנין הרוחני, מאפשרות לקבל החלטות הקשורות בקניין הרוחני, ומייעלות את הפעולות הנוגעות לקניין רוחני המותאמות לצורך של כל מגזר. כיום, כמעט מחצית מ-100 מגישי הפטנטים והמותגים הגלובליים המובילים בארה"ב, כמו גם מספר גדל והולך של משרדי עורכי דין ברחבי העולם, משתמשים בפתרונות של Anaqua. למעלה ממיליון בכירים בתפקידי קנין רוחני, עורכי דין, עוזרים משפטיים, מנהלים וממציאים בחברות גדולות ובינוניות משתמשים בפלטפורמה לצרכי ניהול הקנין הרוחני שלהם. מרכזה של החברה ממוקם בבוסטון, ולה משרדים ברחבי ארה"ב, אירופה, אסיה ואוסטרליה. למידע נוסף, אנא בקרו ב-anaqua.com או ב-LinkedIn.

 

 

למידע נוסף:

Amanda Hollis
Director, Communications
Anaqua
617-375-2626
[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על משרד עורכי הדין הגלובלי Nixon Peabody בחר ב-PATTSY WAVE של Anaqua לניהול קניין רוחני

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן