שירה איסקוב צפויה

21 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אחסון אתרים

אחרי שבחודש שעבר חשפה את הזוגיות החדשה שלה, שירה איסקוב צפויה להודיע בקרוב גם על עבודה חדשה – פאנליסטית בתכנית הבוקר של 'רשת 13' בהגשת גאולה אבן, כך דיווח עיתונאי 'ישראל היום' ערן סוויסה. מרשת נמסר בתגובה לדיווח: "אנחנו בוחנים מספר מועמדים מעניינים שיקחו חלק בתכנית הבוקר החדשה של גאולה ביניהם גם שירה איסקוב". כאמור, שנתיים לאחר שכמעט ונרצחה על-ידי בעלה אביעד משה בערב ראש השנה, שירה איסקוב חשפה כי היא בזוגיות חדשה. בחודש שעבר איסקוב התראיינה ברדיו צפון לקראת הרצאה שבה היא לוקחת חלק בקרוב. איסקוב נשאלה, אם לאור כל מה שהיא עברה האם היא עדין מאמינה בזוגיות וכך היא השיבה: "כן. אני מאמינה בלב שלם במשפחה ובאהבה. אני אפתיע את המאזינים, יש לי בן זוג מקסים בשנה האחרונה". היא שיתפה כי ההיסטוריה לא נכנסה אל תוך הזוגיות החדשה: "התחלנו ממקום נקי ושלם. כולם מכירים את שירה איסקוב אבל הוא הכיר את שירה". היא פירטה על תחילת הזוגיות: "הכרנו בשכונה. אני בהתחלה לא כל כך חשבתי על זוגיות, לא רציתי. היו לי את הדברים המשפטיים, גם בדיני משפחה, בפלילי וגם בטיפולים. זה הגיע מתוך ידידות מופלאה וכיף גדול". בן זוגה הוא אריה מריאש, בן 42, שמתגורר בשכונתה. הם בחרו לשמור בדיסקרטיות על הזוגיות עד היום. כזכור, איסקוב עברה שיקום במשך חודשים רבים. בשנת 2021 היא נבחרה להשיא משואה יחד עם שכנתה עדי גוזי, שהצילה אותה מנסיון הרצח. בשנה וחצי האחרונות איסקוב מקדמת את נושא האלימות נגד נשים. היא השתתפה בדיונים בכנסת ונכנסה לרשימת 50 הנשים המשפיעות בישראל של עיתון "גלובס". Lady Escort

חשוב לקחת רגעי אהבה מכל זוגיות שהיתה לי אל הזוגיות שלי היום. שהרי גם מחטאים גדולים מגיעים דברים מקסימים כמו ילדים אחרי לילה מיני אחד. אחרת נתייחס לילד שנולד לזוגיות קודמת לא מוצלחת כתוצאה של משהו נורא. להנכיח גם את התשוקה המטורפת שהיתה באותו לילה. ונוצר ילד ואולי האבא שלו אינו יודע עליו. מה שנוצר נוצר כי היה שם משהו נפלא. גם המתנות נמצאות במקומות שנראה לנו שהיה שם הכי רע. אפשר להזמין את בני הזוג למדיטציה – לקחת רגעי אהבה מזוגיות קודמות לזוגיות הזו… כשאני לוקחת את האהבה איתי זה מוסיף לאהבה הבאה. ייצוג לי, לבן זוג, ייצוג למה במשפחה הזאת לא אוהב במשפחה השנייה. כלומר עוד שניים. וייצוג לשלום שצריך לקרות ביניהם. ייצוג לי – בן זוג (נוכח או קודם או עתידי) – מה שהכי יכול לתמוך בי – מה שהכי יכול לתמוך בבן זוג שלי. ייצוג לי ולבן זוג קודם – ייצוג למשהו שלא נסגר לי טוב – ייצוג לרגע שהיה לי טוב, או מרגש. ייצוג לי ולבן הזוג, ולהורים של שנינו ולבעיה שביננו.

היסוד השני עליו בנויה המשפחה הוא קשר דם – כל קשר תורשתי קרוב נחשב לקשר משפחתי. בכלל זה מצויים יחס של צאצאים-הורה, קשר אחים, קשרים בין אנשים בעלי אבות קדמונים מוקדמים משותפים ושילוב של יחסים אלו. משפחה מורחבת – בית אב, הוא המעגל משפחתי הכולל את המשפחה הגרעינית (ההורים וילדיהם הלא-נשואים) וכן את הצאצאים הנשואים עם משפחותיהם, סבים וסבתות וקרובים רחוקים יותר. מלבד אלו, קיימים קשרים משפחתיים משניים, המוגדרים אך ורק על בסיס יחס חברתי (ולא ביולוגי). בכלל זה עשויים להיכלל משרתים, חיות מחמד, רכוש משפחתי ועוד. היחס בין גורמים אלו יוצרים חלוקת תפקידים במשפחה. קיימים שני סוגים עיקריים של דפוסי משפחה – תא משפחתי ושבט. במשפחות קטנות, המובדלות באופן ברור יחסית מהסביבה, מתקיים תא משפחתי – תפקוד משפחתי כיחידה חברתית קטנה, אינטימית, ועצמאית באופן יחסי. משפחה גרעינית – קבוצה חברתית המורכבת מהורה אחד או שני הורים, וילדיהם התלויים בהם. משפחה מורחבת – קבוצה חברתית המורכבת מהורה אחד או יותר וקרובי משפחה נוספים, משפחות מסוג זה כוללות לעיתים קרובות דורות אחדים, למשל יחידה משפחתית המורכבת משלושה דורות: האם, האב, ילדיהם הלא נשואים, אחד או יותר מהבנים הנשואים ונשותיהם וילדיהם.

מה זה מבחן זוגיות? ראשית, כדאי לדעת שיש הרבה מאוד סוגים של מבחני זוגיות ושנית, כל זוג או אדם שרוצה זוגיות, צריכים לבחור את המבחן המתאים להם ביותר. יש מי שיעדיף לענות על שאלונים שונים אונליין ולראות איזו תוצאה הוא מקבל ולעומת זאת, יש מי שיעדיף לעשות את הדברים בצורה קצת יותר רצינית אצל מטפל או יועץ ולקבל אבחון מותאם אישית ויסודי. כך או כך, חשוב להבין שהערך הגדול הוא לא רק לתהליך של מבחן זוגיות, אלא בעיקר לניתוח התוצאות. מה זה יעזור לכם אם תעשו מבחן לזוגיות שלכם אם לא תעצרו להבין מה אומרות התוצאות? לכן, אם אתם יכולים לעבור את התהליך הזה בעזרת איש מקצוע שילווה את העניין, זה מומלץ בחום. החיים הציבו אתכם בפני מבחן זוגיות – מה עושים? מעבר לכל אותם מבחנים יזומים שנוכל לעשות לעצמנו כדי להבין מה אנחנו עושים לא נכון או האם זו הזוגיות שתוכל ללוות אותנו לאורך שנים, זה ברור שגם החיים עצמם מציבים לנו לא מעט אתגרים. לכן, גם כאשר מדברים על מבחן זוגיות, אנחנו רואים שלא פעם מה שקורה זה שפשוט החיים תופסים כיוון מסוים ומכריחים אותנו להתמודד עם סיטואציה שלא יכולנו בכלל לדמיין.

ממה מורכבת זוגיות טובה? האם אתם חיים בזוגיות בריאה ותומכת או שאולי אתם סובלים מזוגיות לא בריאה? השאלות הבאות ייתנו קריאת כיוון כללית למצב היחסים שלכם. מרגישים מספיק אמיצים כדי לבדוק? 1. האם אתם יודעים להקשיב האחד לשניה? לדבר כמעט כולם אוהבים. לדעת להקשיב זו תכונה קצת יותר נדירה. חשוב לזכור שזוגיות טובה מורכבת מיכולת לשמוע האחד את צרכי השני ולהגיב אליהם. לפעמים אוזן ששומעת אותנו ויודעת להגיב למה שאנחנו אומרים זה כל מה שאנחנו צריכים כדי להתנחם ולהרגיש אהובים. האם יש לכם את זה בזוגיות שלכם? 2. האם אתם נהנים לעשות דברים יחד? ממה מורכבת זוגיות טובה? מתחושה של יחד. יחד אנחנו בונים בית, משפחה ומרחב מגונן ועוטף. היחד הזה מורכב מהרבה דברים קטנים אותם אנחנו יכולים לעשות ביום יום: תחביב משותף, תכנית טלוויזיה אותה אנו רואים יחד ויכולים לדבר עליה, יציאה למסעדה או כל דבר אחר. האם יש לכם את זה בזוגיות שלכם? 3. האם אתם נותנים ומקבלים מרחב לעשות דברים גם בנפרד? נכון שמערכת יחסים טובה זקוקה לתחומי עניין משותפים, אך היא זקוקה במקביל ליצירת מרחב בו כל אחד יכול גם לפתח את עצמו ואת תחומי העניין שלו בלי קשר לצד השני.

סגור לתגובות על שירה איסקוב צפויה

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן