קבוצת קורטק מפרסמת את תמליל שיחת בעלי מניות שהתקיימה בדצמבר 2022 והקלטת שידור האינטרנט

20 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

קבוצת קורטק מפרסמת את תמליל שיחת בעלי מניות שהתקיימה בדצמבר 2022 והקלטת שידור האינטרנט

 

החברה סיפקה עדכונים על תוכנית סוללות Endurion שלה, שיתפה סרטון מידע על הטכנולוגיה שלה, ופירטה אבני דרך בולטות לשנת 2022 תוך שהיא מתווה את יעדיה לשנת 2023.

 

אן ארבור, מישיגן, 19 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group (OTCQB: CRTG), מפתחת חומרים פעילים של אנודת סיליקון לסוללות ליתיום-יון עבור ישומי EV, קלינטק ויישומי טכנולוגיה מתפתחים, פרסמה היום את הקלטת התמליל ושידור האינטרנט מעדכון בעלי המניות שלה ב-14 בדצמבר 2022. את תמליל השיחה המלא ואת הקלטת שידור האינטרנט ניתן למצוא באתר קשרי המשקיעים של החברה.

 

בשיחה, מנכ\"ל קבוצת Coretec מאט קפרס, יחד עם סמנכ\"ל התפעול והכספים מתיו הופמן וסמנכ\"לית שותפויות וחדשנות ד\"ר מישל טוקרז, דנו בעדכונים האחרונים לתוכנית סוללות Endurion  של החברה. הוא גם ביקש מהמשתתפים לצפות בסרטון האינפורמטיבי (https://youtu.be/kQPsIDeLfe8) האחרון של החברה על הטכנולוגיה המדגימה את מיקומה בשרשרת האספקה של סוללות EV, כמו גם את הגישה הייחודית של קבוצת קורטק לפיתוח סוללות.

 

השיחה גם פירטה רבים מההישגים הבולטים של קורטק בשנת 2022, כולל העסקתו של מדען המחקר, ד\"ר נתנאל דאונס, התקדמות ב- Endurionושותפויות, וסמנכ\"ל הכספים מתיו הופמן שנכנס לתפקיד הנוסף של מנהל התפעול הראשי. הנהלת קורטק גם התוותה את יעדי החברה לשנת 2023.

 

השיחה הסתיימה בכך שהנהלת קורטק השיבה על שאלות מקהילת המשקיעים. קפרס קרא לכל מי שמעוניין לקבל את העדכונים האחרונים של החברה להירשם לקבלת התראות באתר קשרי המשקיעים של החברה, ולעקוב אחר ערוצי המדיה החברתית שלה.

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת מערך של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל סוללות לרכב חשמלי ולצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com.

עקבו אחרי קבוצת קורטק ב:

טוויטר:   @CoretecGroupInc

לינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881

יוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured

 

 

אנשי קשר

 

Corporate Contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
[email protected]
+1 (866) 916-0833

Media Contact:
Spencer Herrmann
FischTank PR
[email protected]
+1 (518) 669-6818

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

סגור לתגובות על קבוצת קורטק מפרסמת את תמליל שיחת בעלי מניות שהתקיימה בדצמבר 2022 והקלטת שידור האינטרנט

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן