כי לא נותנים לדבר את החיות וכך זה בכל דבר ודבר

19 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תקשורת המונים

כי לא נותנים לדבר את החיות וכך זה בכל דבר ודבר. ברפואה, באכילה, בלימוד, הכל צריך להיות חיבור של שמים וארץ, שורשים עם ענפים, בעיקר בעניין של זוגיות. בסדרה של ‘זוגיות עפ”י הקבלה’ דיברנו על איש ואשה האדם השלם, על אהבה אמתית בין בני זוג ועל מודעות עצמית ותקשורת, היום נייחד יותר את הדיבור בנושא הכבוד לפרטיו. עניין של כבוד זה האלף בית ביחסי אנוש, בקשר בין איש ואשה. מה הבסיס שבני הזוג צריכים על מנת לבנות את הבית ושהאהבה והחיבור ילכו ויגדלו לבית איתן ויציב? הבסיס תמיד, בין שני בני אדם בכלל, ובין בני זוג בפרט, צריך להיות בסיס של נתינה והשפעה. שהתנועה הכללית של בני הזוג יהיה צמצום הרצון לקבל לעצמו, שזה ההתנהגות המקולקלת שמפרידה ומנתקת בין האנשים ובין האדם לבוראו והפיכה של הרצון לקבל שיהיה בעל מנת להשפיע. הכיוון הכללי של ההתנהגות בין בני הזוג צריך להיות התנהגות של נתינה, לחפש את טובת זולתו. איפה להשלים את השני.

1. אנשים מוגבלים שכלית שהשתתפו במחקר הביעו רובם עניין רב במערכת יחסים זוגית, אם במערכת הכוללת סקס ואם בכזאת שמורכבת מאינטימיות וחברות. למרות הנטייה לחשוב על אנשים עם מוגבלות כאנשים א-מיניים, המחקר מראה שהמציאות אינה כזאת ורובם זקוקים ורוצים מערכת זוגית, ותמיכה של הסביבה בה. 2. הנחקרים דיברו על הקונפליקט בין הרצון במערכת אינטימית, לבין החששות מחוסר יכולתם לתפקד בה בגלל המגבלה שלהם, ומהחשש שינוצלו מינית. כאן עלו חשיבות החינוך המיני והזוגי לאנשים אלו, שאין להם מספיק ידע וחינוך כדי לדעת לתפקד בתוך מערכת זוגית ולזהות ניצול. 3. נושא התמיכה – אנשים עם מוגבלויות זקוקים לתמיכה של הסביבה במערכת הזוגית שלהם, ובדרך כלל מקבלים בעיקר חששות, וצורך עז להגן עליהם במקום תמיכה שתצמיח יכולות זוגיות. הצורך לקבל מהסובבים ידע, העצמה ויכולת שליטה על קשר, במקום איסור ושלילה שלהם. 4. הנחקרים דיברו על הקושי לקיים מערכת זוגית בגלל בעיית פרטיות שיש להם בחיי היום יום, והחוסר הזה בפרטיות שמונע מהם לקיים מערכת זוגית טובה ונכונה. התחושה שלהם היא שהסביבה לא מוכנה להכיר בדעות, בצרכים ובזכות שלהם להחליט על עצמם בכל מה שקשור לסקס וזוגיות.נערת ליווי

אומנם זה נכון שכדאי להשקיע בטיפול הזוגי ולשלם עליו גם סכומים לא מבוטלים, אך מצד שני, אנחנו יכולים להבין ללבכם אם לא תרצו לשלם הון עתק. לכן, כאשר אתם חושבים על טיפול זוגי או על מבחן זוגיות שתעשו אצל מטפל מקצועי, אנחנו רוצים להזכיר לכם שאפשר גם להשוות מחירים. זה פשוט, זה קל וזה אפילו לא גוזל זמן יקר, אז למה אתם מחכים? ראשית, אתם תתפלאו לגלות שיש היום מטפלים שמנהלים אתרי אינטרנט הכוללים, בין היתר, אינפורמציה אודות מחירי הטיפולים. שנית, אתם גם יכולים להתקשר ולשאול כמה יעלה לכם מבחן זוגיות או טיפול זוגי שתרצו לעבור. אומנם לא תמיד מומלץ לבחור את המטפל שאצלו התעריפים הם הכי נמוכים, כי זה עלול להעיד על חוסר ניסיון או על חוסר מקצועיות, אך גם מחיר גבוה מידי זו לא תמיד בחירה נכונה. חשוב לעשות סקר שוק, להבין על איזה מחירים מדובר ולבחור את המטפל שיציע לכם את הטיפול במחיר הכי טוב שאפשר מבחינתכם. כשאם עורכים השוואת מחירים, קחו בחשבון לא רק את מחיר המפגש, אלא גם את אורך הפגישות ואת אורך התהליך הצפוי. ובסוף, הזכרו בכל אותם דברים הרבה פחות חשובים שאתם משקיעים בהם באופן קבוע הרבה יותר כסף וכאן מדובר חיים שלכם, בבריאות שלכם, בהווה ובעתיד שלכם- בבית שלכם.

הם יראו בבן זוגם שלוחה שלהם ולא אדם שונה מהם, וכל ניסיון לנפרדות ועצמאות יעורר בהם חרדה שתגרור אחריה תגובה תוקפנית או ריצוי. לעומתם אלו שחוו בילדותם הערכה וקבלה ומעשיהם לוו בדברי שבח והתפעלות, יתפתחו לאדם בוגר בעל הערכה עצמית ועצמאיים, שהתנהגותם ורגשותיהם אינם תלויים בסביבה. יחסים אלו באים לידי ביטוי גם בקשר הזוגי. לכן כל זוג בוחר את הריקוד הזוגי שלו המבטא את הרצון להתקרבות ולהתמזגות וכן את הרצון לשמור על ייחודיות ואינדיבידואליות של כל אחד מהם. אין בריקוד זה נכון ולא נכון, לכל זוג מתאים סגנון ריקוד שונה. בשלב הראשון של הזוגיות, בצעדים הראשונים , בני הזוג מרגישים כי מצאו את הנפש התאומה ורוצים לבלות כל רגע עם בן הזוג החדש. תקופה זאת נקראת \"התקופה הוורודה\", בה בני הזוג חושבים ורוצים לעשות הכול יחד תוך התעלמות מרצונות והצרכים האישיים שלהם. אך תקופה זו סופה להסתיים עם גדילת האימון הזוגי שמחדש אצלם את הצורך לעשות דברים בנפרד. נקודה זו מציינת כי הזוג צריך לעבור לשלב הזוגיות הבריאה. לא כל הזוגות צולחים מעבר זה, אלא רק זוגות שמאמינים כי הקשר בניהם מספיק חזק כדי לאפשר נפרדות לכל אחד מהם.

אחת הדרכים לחסוך זמן בהשוואה בין סוגי מיטות היא לתת עדיפות לדגם שמגיע עם מזרן. כאן מדובר על מיטה זוגית עם מזרן במידות הנכונות ועל אפשרות לקבל תמיכה אורטופדית. התמיכה משותפת לשני הצדדים של המיטה והיא משדרגת משמעותית את המזרן עצמו. בשביל לבחור מיטה זוגית אידיאלית עבורכם צריך להכיר את האפשרויות שעל הפרק ולהגדיר כמה כסף מוכנים להשקיע. לאחר מכן, מומלץ להתאים את סוג המזרן של המיטה לבעיות הרפואיות שמהן סובלים וכמובן למקום הפנוי בחדר השינה. התאמה אישית מדגישה את כל מה שחשוב ללקוח בעת ההשוואה בין המיטות והמזרונים והיא גם חוסכת זמן. במקום לבזבז אנרגיה בשיטוט בין אולמות תצוגה, אפשר להזמין מיטות זוגיות ומזרונים בהתאמה אישית בהתראה קצרה. כדאי לגברים ונשים כאחד לזכור שיש מגוון מיטות זוגיות מעור מעוצבות לבחירתכם. השילוב בין הגודל של המיטה הזוגית, האיכות של העור והעיצוב האקסקלוסיבי משדרגים את חדר השינה ובהמשך גם משפרים את איכות החיים. לשם השוואה, דגמים אחרים מציעים מגוון מיטות מבד מעוצבות לבחירה.

סגור לתגובות על כי לא נותנים לדבר את החיות וכך זה בכל דבר ודבר

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.