דברים שלא כדי לפספס לפני רכישת כספת למשרד

19 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים

כיום הכספות במשרדים משמשות לאנשי הצוות וההנהלה, ואף לצרכי העובדים לצורך שמירה על תוכניות עבודה, רשימות אשראי, מזומנים וכדומה. הכספת מותאמת לשימוש יומיומי ועמידה לאורך זמן. כמו כן היא מעניקה אבטחה חזקה באשר לתכולתה וידידותית למשתמש. מומלץ להתקין את הכספת כשהיא מעוגנת לרצפת המשרד או נחבאת מעין כל, בגומחה ייעודית. גם אם מישהו ינסה לקחתה משם, הוא יתקשה מאוד להוציא ממקום מסתור זה ולהעבירה לפירוק.

להלן שלושה דגשים חשובים שניתן עליהם את הדעת בבואנו לרכוש כספת:

  • ראשית, בכספות למשרד דגמים רבים: נבחר את הגודל של הכספת על פי הדברים שנרצה להטמין בתוכה. חשוב שנשאל – האם במשרדנו זקוקים לכספת גדולה? קטנה? בינונית? ניתן גם לייצר כספות בדיוק לפי הצרכים הספציפיים של המשרד שלך. הגודל משפיע על אזור ההתקנה, ועל מה שיהיה ניתן להכניס בתוך הכספת.
  • שנית, רמת האבטחה של הכספת. הנעילות הרווחות הן: נעילת מפתח, קוד, וטביעת אצבע. אך ניתן גם להוסיף התקנה של מערכות נוספות במידה ורמת ההגנה הנדרשת היא גבוהה מהרגיל.
  • שלישית ,איכות הכספת, מומלץ לרכוש בכספות בעלות תקנים בינלאומיים ,כספות שעברו מבחנים מחמירים במכוני תקנים בינלאומיים בהם בחנו את היכולת שלהם להגיע להגנה מקסימאלית מפני פריצה ומדורגות לפי זמן וסוג כלי פריצה ,בנוסף כספות בעלות תקנים בינלאומיים.
סגור לתגובות על דברים שלא כדי לפספס לפני רכישת כספת למשרד

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן