למה כדי להסתיר את כספת הבית?

19 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

את הכספת מתקינים בצורה סמויה מהעין, מוטמעת בקירות או בפריטי ריהוט וצבועה באופן המסווה אותה בחלל. כך היא מגדילה את השמירה על תוכן הכספת שלך. חפציך היקרים נשמרים במקום שרק לך יש גישה אליו והסיכון לגניבות ופריצות פוחת באופן ניכר. את הכספת ניתן להתקין באלמנטים רבים ומגוונים בחלל – מהרצפה ועד מגירות נעולות.

יתרון משמעותי נוסף בהתקנת כספות נסתרת בא לידי ביטוי בהיבט האסתטי. כספת לעתים קרובות, עשויה ליצור מראה מגושם וכבד לבית או למתחם העסקי שלך. כשהכספת מוטמעת ונסתרת, ניתן ליהנות מכל היתרונות הביטחוניים מבלי לפגוע בעיצוב שהשקענו בו משאבים וזמן כה רבים. כספת ביתית נסתרת לא תופסת מקום !!! אמנם היא תופסת מקום בקיר ולכן לא תהיה יכולה לעבור התקנה בכל קיר, בטח לא בקיר שאינו מבטון, אך החיסכון שלה במקום משמעותי בעיקר לדירות קטנות וחוסר היכולת להבחין בה בקלות. יחד עם זאת, היתרון בכך היא בפתיחת הכספת והשימוש היומיומי הוא נוח יותר לבעל הכספת.

סגור לתגובות על למה כדי להסתיר את כספת הבית?

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן