שחרור סתימה באמבטיה – המדריך המלא

18 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינסטלציה

סתימה באמבטיה זה באמת אירוע מעצבן שיכול לגרור אחריו בוקר שלם של התעסקויות כולל איחור למקום העבודה שלכם – אם גם אתם מתמודדים עם סתימות חוזרות ונשנות באמבטיה שלכם, הנה המדריך המלא לשחרור סתימה באמבטיה

לבד או בסיוע מקצועי? סתימות באמבטיה מתרחשות מכל מיני סיבות. אם אתם יודעים מה הסיבה יכול להיות שתוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם ולחסוך מעט כסף, אך אם אתם מרגישים שהבעיה חוזרת על עצמה, או עמוקה יותר וקשה לפיצוח, אולי כדאי להיעזר באנשי מקצוע. אזה הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לפתוח סתימה באמבטיה.

מה הסיבות הנפוצות לסתימות?

סתימה באמבטיה יכולה להופיע בעקבות מספר גורמים. נתחיל בשאלה מאד בסיסית – האם הצנרת בבית שלכם ישנה או חדשה? אם התשובה היא חדשה, כדאי לבדוק כל מיני סיבות שטחיות כמו הצטברות של שיערות, לכלוך או משהו שתקוע בצנרת בטעות. 

בעיות בצנרת ישנה

אם הצנרת שלכם היא וותיקה יותר הבעיה יכולה להיות סבוכה יותר. בעיות הטמונות בצנרת ישנה ניתנות לעיתים לפתירה באופן עצמוני אך יתכן וכן תצטרכו לקבל סיוע על ידי איש מקצוע כמו אינסטלטור.

שחרור סתימה באמבטיה – הדרכים הביתיות

הדרך הטובה ביותר לפתוח סתימה באמבטיה הוא לפתוח את מכסה הניקוז ולבדוק מה הגורם שחוסם. אם ישנה הצטברות של שיערות, או לכלוך מסוג אחר – הפתרון הוא פשוט ויש לשלוף אותו. על מנת להקטין את הסיכויים לבעיה זאת לחזור על עצמה יש לאסוף את השיער והלכלוך המצטבר אחת לכמה ימים ולא לתת לו להיכנס למעמקי הצנרת. ישנם גם מכסים ייעודיים לפתחי הניקוז המאפשרים לאסוף את הלכלוך ברמה כזרת שגם הלכלוך הקטן ביותר מנוע מלהיכנס לצנרת הביוב ולחולל נזקים. מניעת הבעיה היא הפתרון הטוב ביותר שלה.

פתיחת סתימה באמבטיה בדרכים כימיות

איך פותחים סתימה באמבטיה כאשר הדרך הבסיסית לא עובדת? במקרים כאלה כנראה שהסתימה יותר עמוקה ויש להשתמש בחומרים כימיים. כאן יש להדגיש מספר פעמים כי שימוש בחומרים כימיים כמו סודה קאוסטית לא מומלצים כאשר לא יודעים מה מצב הצנרת וכאשר לא יודעים את מנגנוני הזהירות וההגנה הדרושים על מנת להשתמש בחומר זה. אם אתם מרגישים בטוחים בעצמכם וקראתם את כל המדריכים – שימוש בסודה קאוסטית יכול במקרים מסוימים לפתור את הבעיה.

מתי כדאי לקרוא לייעוץ מקצועי?

אם ניסיתם בעצמכם לשלוף את הגורם הסותם ולא נראה כי יש שיפור – זה זהמן להיעזר באיש מקצוע רלוונטי. הסתייעות באינסטלטור מומלצת עוד לפני השימוש בחומרים כימיים שכן, כפי שנאמר, השימוש בחומרים אלו יכול להיות מסוכן למי שלא מיומן בפעולות מהסוג הזה. מלבד הסכנה הגופנית הטמונה בשימוש בחומרים כימיים, עלול להיווצר גם נזק לצנרת שיכול להיות בלתי הפיך או להסתכם בתיקון בעלות גבוהה הרבה יותר מהנזק הראשוני.

איך מוצאים בעל מקצוע מומלץ

על מנת למצוא בעל מקצוע שייתן לכם חוויה טובה ותחושה של אמינות ומקצועיות כדאי לקבל המלצות מחברים או בני משפחה שהשתמשו לאחרונה בשירותיו של אינסטלטור מקומי מומלץ. המלצה טובה מחבר קרוב יכולה להיות שווה המון במידה ויש בקרבתכם מי שימליץ.

חיפוש המלצות באינטרנט

אם אין בסביבתכם מי שימליץ על בעל מקצוע, גם חיפוש באינטרנט יכול להיות התחלה טובה ולתת תוצאות שימצאו חן בעינכם. הקלדה של אינסטלטור בחיפה מומלץ או בכל מקום מגורים הרלוונטי אליכם ייתן לכם מגוון תוצאות וחלקן גם יכולות להיות מגובות בהמלצות של גולשים שכבר לקחו את שירותיו של בעל המקצוע המפורסם באתר.

סגור לתגובות על שחרור סתימה באמבטיה – המדריך המלא

מאת:

פרסם באתר כ - 2 מאמרים.

.

דילוג לתוכן