רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב-  Torrid Holdings  להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CURV

17 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב-  Torrid Holdings  להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CURV

 

ניו יורק, 15 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את המניות של Torrid Holdings  (NYSE: CURV) ) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר ההנפקה הראשונית לציבור של החברה שבוצעה ביולי 2021 ("ההנפקה"), את המועד האחרון החשוב של 17 בינואר 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך .

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Torrid בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Torrid, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9874, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 17 בינואר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, מסמכי ההנפקה לא חשפו את העובדות המהותיות הבאות: (1) במחצית הראשונה של 2021, Torrid  חוותה זינוק זמני בביקוש כתוצאה משינויים בהתנהגות הצרכנים בתגובה למגפת קוביד-19 ולתמריצים ממשלתיים, וכי מגמות ביקוש ארעיות כאלה התפוגגו ולא היו צפויות להמשיך לאחר ההנפקה; (2) Torrid  סבלה משיבושים חמורים בשרשרת האספקה שנגרמו כתוצאה מהופעתו של וריאנט הדלתא של קוביד-19, שהתגלה לראשונה במאי 2021; (3) Torrid פעלה באופן מהותי מתחת לרמות המלאי ההיסטוריות כתוצאה משיבושים בשרשרת האספקה; (4) כתוצאה מכך, ל- Torrid לא היה מלאי מספיק כדי לעמוד בביקוש הצרכני הצפוי לרבעון השלישי הפיסקלי של 2021; (5) כתוצאה מכך, הגעת מלאי מאוחרת פגעה באופן מהותי בחברה בהתאמה יעילה למגמות הקנייה של הצרכנים, ויצרה סיכון לא ידוע לעלייה בסימון ובפעילויות קידום מכירות הדרושות למכירת מלאי בלתי רצוי; (6) סמנכ"ל הכספים של Torrid  תכנן לפרוש זמן קצר לאחר ההנפקה; ו-(7) כתוצאה מהאמור לעיל, מצגים של הצהרת הרישום בנוגע למדדים הפיננסיים והתפעוליים ההיסטוריים של Torrid ולהזדמנויות השוק לכאורה לא שיקפו במדויק את העסק, הפעילות, התוצאות הכספיות והמסלול בפועל של החברה בעת ההנפקה, והיו שקריים ומטעים באופן מהותי ונעדרים בסיס עובדתי סביר.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Torrid, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9874   או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב-  Torrid Holdings  להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CURV

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן