התראת מפסידי FXLV : רוזן, משרד עורכי דין ותיק, מעודד את המשקיעים ב-  F45 Training Holdings Inc.  שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FXLV

17 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

התראת מפסידי FXLV : רוזן, משרד עורכי דין ותיק, מעודד את המשקיעים ב-  F45 Training Holdings Inc.  שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FXLV

 

 

ניו יורק, 15 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של F45 Training Holdings Inc. (NYSE: FXLV) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר הצהרת הרישום והתשקיף הנלווה שהונפקו בקשר עם ההנפקה הראשונית לציבור של החברה שבוצעה ביולי 2021 ("ההנפקה" או "IPO"). אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 6 בפברואר 2023.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של F45 בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת F45, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9602, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 6 בפברואר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הצהרת הרישום והתשקיף ששימשו לביצוע ההנפקה של החברה הכילו הצהרות לא נכונות של עובדה מהותית או הושמטו כדי לציין עובדות אחרות הדרושות כדי שההצהרות לא יהיו מטעות ולא הוכנו בהתאם לכללים ולתקנות המסדירים את הכנתה. באופן ספציפי, מסמכי ההצעה הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא חשפו כי: (1) אסטרטגיית הצמיחה המהירה של F45 אינה בת קיימא, תוך הסתמכות, בין היתר, על פתיחת מספר מיקומים בפרק זמן קצר ו/או תלויה בזכיינים שנזקקו למימון של קרוב ל-100% מפעילותם על מנת להיפתח לעסקים; ו-(2) כתוצאה מכך, מסמכי ההנפקה הציגו מצג שווא ולא חשפו עובדות שליליות מהותיות הנוגעות לעסקי החברה, פעילותה וסיכוייה.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד F45 Training, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9602 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על התראת מפסידי FXLV : רוזן, משרד עורכי דין ותיק, מעודד את המשקיעים ב-  F45 Training Holdings Inc.  שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FXLV

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן