קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים קיבלה את תעודת מערכת הניהול של DNV והסמכת ISO 9001:2015

15 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים קיבלה את תעודת מערכת הניהול של DNV והסמכת ISO 9001:2015

 

טמקולה, קליפורניה, 14 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) גאה לקבל תעודת מערכת ניהול של DNV והסמכה ל- ISO 9001:2015. הפרס הוענק לג'ורג' פפגאליס, נשיא יחידת מערכות התהליך של קבוצת ניקיסו לאנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים. התעודה הונפקה לחברת Cosmodyne LLC  בסיל ביץ' קליפורניה.

 

ISO 9001 מוגדר כתקן הבינלאומי המפרט דרישות למערכת ניהול איכות (QMS), מסייע לעסקים ולארגונים להיות יעילים יותר ולשפר את שביעות רצון הלקוחות. על ידי השגת ויישום הסמכת ISO 9001  ומערכת ניהול סטנדרטית, אנו יכולים להפחית את עלויות התפעול, לשפר את השורה התחתונה שלנו, להציע יתרון תחרותי, לשפר את המוניטין ולספק מוצרים ושירותים טובים יותר – כל אלה בסופו של דבר מועילים ללקוחותינו!

 

"אנחנו מאמינים שאיכות היא תהליך מתמשך שמחייב אותנו לעולם לא להפסיק לנסות להשתפר", לדברי ג'ורג' פפגאליס, נשיא Nikkiso Cosmodyne. "מערכת הפעולה המתקנת הפנימית שלנו עוזרת להבטיח שכל המערכות הפנימיות, התהליכים והעיצובים העתידיים שלנו יהיו נטולי בעיות ככל האפשר".

 

הסמכת ISO 9001  מבטיחה שכל אחד מהעובדים שלנו יחיה את האוריינטציה האיכותית מדי יום.

 

עם תוספת זו, Nikkiso ממשיכה במחויבותה לספק תמיכה ישירה ולהיות עם נוכחות גלובלית ומקומית עבור לקוחותיה.

 

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד') ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים  www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים קיבלה את תעודת מערכת הניהול של DNV והסמכת ISO 9001:2015

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן