מייקל מרטין מונה למנכ"ל החדש של יחידת האזרחות תמורת השקעה של סנט קיטס ונוויס  

15 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

מייקל מרטין מונה למנכ"ל החדש של יחידת האזרחות תמורת השקעה של סנט קיטס ונוויס

 

באסטר, 14 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מייקל מרטין מונה לקחת פיקוד על יחידת ההתאזרחות תמורת השקעה של סנט קיטס ונוויס (StKitts and Nevis), ולהוביל את התפתחות של תוכנית ההגירה מבוססת ההשקעות במדינה.

מדינת האיים התאומים נמצאת במהלך לשיפור תוכנית ההתאזרחות באמצעות השקעות שלה, כך שהיא ממשיכה להיות המדד של תעשיית הגירת המשקיעים העולמית.

ראש הממשלה קיבל את פני מרטין באירוע ביחידת ההתאזרחות תמורת השקעה והביע את התרגשותו ממינויו של מרטין, שמגיע בזמן שהמדינה מפתחת את תוכנית ההתאזרחות שלה, כך שמעבר לכך שהיא תמשוך משקיעים חכמים, היא גם תועיל לאזרחים המקומיים.

ראש הממשלה גם הביע את ביטחונו במרטין שתואר כמועמד המושלם לעזור לאומה לממש את מטרתה לספק תוכנית שתרומם את החברה הקיטיאנית והנוויסיאנית באמצעות אפשרויות השקעה מועילות המספקות ערך מוחשי, תוך שהיא מציעה גם בסיס מעשיר למשקיעים בינלאומיים.

בתדרוך הודה ראש יחידת ההתאזרחות תמורת השקעה החדש לראש הממשלה על האמון בו ב"משימה מאוד חשובה זו", והביע את התרגשותו לקראת המשימה החדשה.

מרטין גם הצהיר כי יתבצע ניתוח מצב כדי להעריך את מצב היחידה ולקבוע את הדרך הטובה ביותר קדימה כדי "להוביל ליעילות ואפקטיביות מרבית".

"זהו מבצע שחשוב מאוד לפיתוח המדינה, ולתושבי המדינה. נצטרך למתג ולמקד מחדש את התוכנית, להגדיר את היעדים האסטרטגיים שלנו וליצור כמה אפשרויות השקעה חדשות שיותאמו לאותם יעדים אסטרטגיים".

תוכנית ההתאזרחות תמורת השקעה צפויה לעבור אבולוציה מלאה. מרטין דיבר על התוכניות האסטרטגיות שהוא מצפה להניע עבור היחידה, וחזר והדגיש כי ההתמקדות היא בקידום המדינה. "אנחנו נבחן שווקים מתעוררים ונגדיר מחדש את לקוחות היעד שלנו. חייבת להיות בלעדיות בזה", הוסיף.

סנט קיטס ונוויס קידמה בברכה באוגוסט האחרון את המנהל החדש שפועל ללא לאות לחידוש התאזרחות במדינה באמצעות תוכנית השקעה. כעת, באיטרציה השלישית של התפתחות זו, לאחר ארבעה עשורים של למדנות ופיתוח, הממשל בסנט קיטס ונוויס משתמש ביצירתיות ובנועזות כדי להבטיח שהתוכנית מתעלה כדי התאים לעידן המודרני; וכי תשתית האבטחה תוגברה ומתחזקת.

כבן האיים, למרטין יש חוש פיננסי חזק והוא מביא ניסיון עשיר בתכנון אסטרטגי ועמידה בדרישות. הוא נחשב כאיש שיביא ליציבות רבה יותר ליחידת ההתאזרחות תמורת השקעה, שתזכה כעת לפיקוח חקיקתי ומנהלי רב יותר.

ניסיון העבר של מרטין כספק שירותים בתעשיית הגירת ההשקעות ושורשיו המקומיים הופכים אותו למועמד הנכון להבין מה בעלי העניין החיצוניים שלנו דורשים מאיתנו, כמו גם לדעת כיצד אנו יכולים להשתמש בתוכנית זו כדי לרומם את האנשים שלנו.

 

מרטין יוביל צוות של מומחים יעילים וממוקדים שיבטיחו שהתוכנית תגביר את יעילות העיבוד והדיוק תוך שמירה על תהליכי בדיקת נאותות חזקים כך שרק משקיעים ברמה הגבוהה ביותר יתקבלו.

 

תוכנית האזרחות על ידי השקעה של סנט קיטס ונוויס מתבססת על שלושה עקרונות בסיסיים, כולל קיימות, ממשל תקין ופרגמטיזם.

 

תוכנית האזרחות על ידי השקעה המשופרת עוצבה תחת מודל בר קיימא שיבטיח כי סנט קיטס ונוויס ימשיכו להיות קנאתה של הקהילה הבינלאומית על ידי החדרת רמות גבוהות של יושרה ושיפורים אדמיניסטרטיביים.

 

התוכנית צריכה להיות מובנית כדי לאפשר שקיפות ואחריותיות רבה יותר, אשר הופכים את סימני ההיכר של מסגרת ממשל תקין המבססת את הבסיס של כל תוכנית אזרחות על ידי השקעה מוצלחת.

 

יש להתאים את אפשרויות ההשקעה כך שיתאימו למציאות בשוק תוך שימור מותג הפלטינה שסנט קיטס ונוויס פיתחה וטיפחה במשך ארבעה עשורים, ומפעילה את תוכנית אזרחות על ידי השקעה הוותיקה ביותר בעולם.

 

מרטין כיהן בתפקידי ניהול בכירים במספר חברות, כולל חברת הביטוח הלאומית הקריבית, חברת הנאמנות של הבנק הלאומי ו- Sagicor Life Inc. הוא היה בעבר דירקטור באיגוד הביטוח של האיים הקריביים, מזכיר כבוד של מועצת הניהול של הפארק הלאומי מבצר ברימסטון היל, ומנהל איגוד האשראי השיתופי הפדרלי הראשון.

 

הוא מחזיק בתעודת בוגר מאיגוד הציות הבינלאומי ומבית הספר לעסקים של מנצ'סטר, תעודה בניהול נאמנות בינלאומי מאגודת העוסקים בנאמנות ועיזבונות ותעודה בניהול שירותים פיננסיים מאוניברסיטת איי הודו המערבית.

 

תוכנית אזרחות על ידי השקעה של סנט קיטס ונוויס נוסדה בשנת 1984 ונשארה אחת התוכניות המבוקשות ביותר מסוגה בעולם. התוכנית ממשיכה להיות אחת המוענקות ביותר, לאחר שתפסה את המקום הראשון במדד CBI, מערכת דירוג מקיפה המעריכה אזרחות תפעולית על ידי תוכניות השקעה ברחבי העולם.

 

תוכנית St Kitts and Nevis ממשיכה להיות מבוססת על תהליך בדיקת נאותות רב-שכבתי חזק בשותפות עם חברות בדיקת נאותות מובילות מבריטניה ומארצות הברית.

קשרי מדיה

 

PR St Kitts and Nevis

Government of St. Kitts and Nevis

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על מייקל מרטין מונה למנכ"ל החדש של יחידת האזרחות תמורת השקעה של סנט קיטס ונוויס  

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן