גגות שונים, איטום שונה – איטום גגות במודיעין

29 בספטמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

העיר מודיעין מאופיינת באקלים ים תיכוני שנפוץ לכל אורך חופי הים התיכון. פירוש הדבר הוא שהחורף גשום במיוחד, והקיץ יבש. בעונת החורף כל הנחלים שנמצאים באזור מתמלאים במים, ומסביב מצויה צמחיית חורש ים תיכוני. על מנת להתכונן לחורף בצורה הבטוחה ביותר, חשוב במיוחד לבצע עבודות איטום, ובמיוחד איטום גגות.

איטום גגות

איטום הגג הוא הדבר החשוב והחיוני ביותר שיש לבצע. אנו מבצעים אותו עבור כל מבנה. בין אם מדובר במבנה פרטי, ובין אם מדובר במבנה ציבורי, בו שוהים אנשים. הגג, הוא למעשה מקום המפגש הראשון עם הגשם. בחוק הישראלי הגג נחשב לשטח משותף עבור כלל הדיירים, ולכן ובמידה ואתם דרים בבניין משותף, אתם יכולים להיות רגועים. איטום הגג צריך להתחלק מבחינה כספית, בין כולם.
אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת…

יש מספר שיטות נפוצות לאיטום הגג. נפרט עליהם כעת.

מריחה בזפת. הזפת, הוא אחד החומרים העתיקים ביותר שקיימים בעולם. הוא משמש כחומר לאיטום סירות עץ וגגות ושימש כחומר שנפוץ בעבר, אולם גם היום אנחנו משתמשים בו. הוא יעיל בעיקר לגגות שבהם השתמשו בעבר.מדובר בשיטה הזולה ביותר לאיטום גגות.

הלחמה של יריעות ביטומניות – הלחמה של יריעות ביטומניות היא אחת השיטות הנפוצות ביותר היום עבור איטום גגות. בשיטה זו, אנו מחברים יריעות חזקות ואלסטיות, אשר עמידות גם בפני שריטות וסדקים מהשמש, וגם כמובן עמידות עבור תנאי מזג אוויר משתנים. היריעות מולחמות על הגג, ויוצרות מעיין "שטיח"

איטום בהתזה על ידי שימוש בחומרים אקריליים – איטום שנעשה או על ידי התזה, או על ידי מריחה של החומרים. מדובר בחומרים שטובים לתקופת זמן מסוימת, הם אינם מחזיקים מעמד לאורך זמן, ולכן השימוש בהם נפוץ בעיקר לתיקוני איטום שנצרכים סדקים שנפערו, חורים וכדומה.

איטום בהתזה על ידי חומרים פוליאוריטניים – שימוש בשיטה זו, נעשה על ידי מריחה של חומרים אלו על שכבת היסוד. שימוש בשיטה זו, נפוץ בעיקר עבור חללים קטנים, כמו גגות קטנים. מדובר על חומר חזק ולא גמיש, ולכן חשוב שיעשה זאת בעל מקצוע.

כלל חשוב אותו יש לדעת.

יש מגוון של גגות, כאשר לכל אחד מהם, מתאים שיטה אחרת וחומר שונה. הבחירה בין השיטות ובין החומרים השונים, תעשה בהתאם לתכונות של הגג, כמו אופיו, הגודל, ההיסטוריה שלו, כלומר איזה שיטה או חומר השתמשו בו בעבר, האם זה יעיל, או שכדאי לבצע איטום או להשתמש בחומר מסוג שונה. לרוב, הכלל הוא, שאנו משתמשים באותה משפחה של חומרים כמו שהשתמשנו בעבר.
לפני סיום…

איטום הגג הוא דבר חשוב וחיוני במיוחד עבור הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם. בחור חברה מקצועית אשר יש לה את הידע, הניסיון והמומחיות, ותקבלו את השקט והשלווה לו אתם מייחלים, גם בחורף.

סגור לתגובות על גגות שונים, איטום שונה – איטום גגות במודיעין

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.