אנדרסן ואוניברסיטת סן פרנסיסקו (USF) מרחיבות את השותפות ליצירת תוכנית MBA ארגונית חדשה במיוחד עבור עובדי אנדרסן

14 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן ואוניברסיטת סן פרנסיסקו (USF) מרחיבות את השותפות ליצירת תוכנית MBA ארגונית חדשה במיוחד עבור עובדי אנדרסן

 

שותפות ארגונית/חינוכית מתואמת היטב שנועדה לענות על צרכי הפיתוח המקצועי של כוח העבודה הגלובלי של אנדרסן

 

סן פרנסיסקו, 14 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן – המובילה בתחום המיסים, הערכת השווי, הייעוץ הפיננסי ושירותי הייעוץ הנלווים – ואוניברסיטת סן פרנסיסקו (USF) הרחיבו את השותפות שלהן כדי ליצור את תוכנית ה-Enterprise MBA, שבמסגרתה עובדי אנדרסן זכאים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים תוך שלוש עד חמש שנים, במימון מלא של אנדרסן. התוכנית החדשה, שעוצבה בהשראת הצעת ה-MBA הקפדנית ללימודים חלקיים של בית הספר לניהול של USF Masagung, מציעה תוכנית לימודים סטנדרטית לתואר שני במנהל עסקים עם קורסים המותאמים לצרכים הספציפיים של פיתוח מקצועי של עובדי אנדרסן בסביבה העסקית הגלובלית המורכבת של ימינו.

התוכנית החדשה זמינה לעובדי חברות אנדרסן וחברות משתפות פעולה, החל מעובדים בארה"ב ושתתפרס ברחבי העולם בשנת 2023. עובדי אנדרסן במשרה מלאה או חלקית, מעמיתים בכירים ועד שותפים – ללא קשר לקביעות – זכאים לתוכנית. על התלמידים המשתתפים ללמוד שלושה עד ארבעה קורסים בשנה, המועברים באופן מקוון ואסינכרוני, כדי להשלים את דרישות התוכנית תוך חמש שנים. המחזור הראשון של קרוב ל-50 תלמידים החל את הפיילוט ביוני 2022. USF קיבלה בברכה 14 סטודנטים חדשים של אנדרסן לתוכנית בנובמבר 2022 והיא מכוונת לעוד 25-50 בחודש ינואר.

"אנדרסן שואפת להיות חברת השירותים המקצועיים הטובה ביותר בעולם והתוכנית החדשה הזו עולה בקנה אחד עם המסירות שלנו לפיתוח מקצועי מתמשך ולניהול", אמר מארק וורסאץ, מנכ"ל אנדרסן. "כדי להיות הטובים ביותר בתעשייה שלנו, אנחנו צריכים למשוך ולשמר את הכישרונות הטובים ביותר – זו הסיבה שאנחנו כל כך מחויבים להשקיע באנשים שלנו. בעבודה צמודה עם המחנכים החדשניים ב- USF, בנינו תוכנית מותאמת אישית המשקפת ומשפרת את העבודה שעובדי אנדרסן עושים למען לקוחותינו מדי יום. ככל שהתוכנית תגדל, אנו מצפים שזו תהיה חוויית עובדים מאחדת בכל תחומי ההתמחות שלנו ובמשרדים הגלובליים שלנו".

התכנית של אנדרסן ייחודית במידה שבה המשרד היה מעורב בפיתוח קורסים, ובעובדה שהתוכנית היא גלובלית באופייה, ממומנת במלואה על ידי המשרד, ואין לה שום סוג של השבת בונוסים ותגמולים, אם עובדים הרשומים לתוכנית יבחרו לעזוב את המשרד.

"התרבות של אנדרסן היא מה שמחזיק אותנו יחד ומה שמייחד אותנו", המשיך וורסאץ. "ההשקעה שלנו באנשים שלנו בכל השלבים היא רק מרכיב אחד באופן שבו אנחנו בונים ומתחזקים את התרבות הזו".

MBA מותאם אישית כדי לענות על הצרכים העסקיים של אנדרסן

אנדרסן ובית הספר לניהול Masagung של USF עבדו יחד כדי ליצור תוכנית מותאמת אישית, כולל תוכן, אספקה, מודאליות, מבנה ותזמון, ואפילו ליצור במשותף שיעור בחירה מיוחד על החשיבות של תרבות החברה. בנוסף, בכיתות מסוימות, הצוות הבכיר של אנדרסן יכול לשמש כפרופסורים נלווים כדי לסייע בהוראה. שלושה טרימסטרים של קורסים מוצעים בכל שנה: מתחילת ינואר עד אמצע עד סוף פברואר; מתחילת מאי עד סוף אוגוסט; ומתחילת נובמבר עד אמצע דצמבר. בהתחשב בעסקיו הממוקדים במס של אנדרסן, קורסי התוכנית מוצעים מחוץ לעונות המס העמוסות בין 1 במרץ ל -15 באפריל ובין 1 בספטמבר ל -15 באוקטובר.

"זו תוכנית ייחודית ושיתופית באמת והשותפות ההדוקה בין USF לאנדרסן מציבה סטנדרט חדש לעתיד החינוך התאגידי", אמר אוטגו ארמג'מטס, דיקן בית הספר לניהול ב-USF. "זה מדגים כיצד מוסדות חינוך וחברות יכולים להתאחד כדי לטפל בפערי מיומנויות ולהכין ארגונים ואנשיהם לעולם העסקים המתפתח במהירות".

אנדרסן ו- USF החלו את שיתוף הפעולה שלהם בשנת 2014 כאשר הארגונים שיתפו פעולה לראשונה כדי לספק לאנשי אנדרסן את ההזדמנות להרוויח תואר שני במשפטים במיסוי (LLM) או תואר שני בלימודי חוקי משפט בתכנית המיסוי (MLST) מבית הספר למשפטים של אוניברסיטת סן פרנסיסקו. עד כה, יותר מ -120 עובדים מ -11 מדינות סיימו את התוכניות הללו.

"אוניברסיטת סן פרנסיסקו, שנוסדה על ידי הישועים בשנת 1855, עבדה זמן רב עם הקהילה העסקית בעיר ומחוצה לה כדי לחזק את מאגר הכישרונות שלהם", הצהיר נשיא USF הכומר פול ג'יי פיצג'רלד, S.J . "העבודה שלנו עם אנדרסן הייתה אינטראציה נהדרת של עבודה זו. ההתאמה של התרבויות שלנו מאפשרת חוויית הוראה ולמידה מצוינת זו. אנו מודים במיוחד למר וורסאץ על שחזה את השותפות הדינמית הזו".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-13,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-390 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אודות בית הספר לניהול USF

בית הספר לניהול של אוניברסיטת סן פרנסיסקו, שנוסד בשנת 1925, נמצא בחזית החינוך של הדור הבא של תכניות ועסקי ידע . בכל שנה סטודנטים אלה מצטרפים ליותר מ-40,000 בוגרי בית הספר לניהול ברחבי העולם כדי ליצור שינוי אתי וחדשני במגזר הניהול הפרטי, הציבורי והמלכ"רי. בית הספר לניהול מוכר על ידי האיגוד המערבי של בתי ספר ומכללות בכירות מכללה ונציבות אוניברסיטאית (WSCUC) והאגודה לקידום בתי ספר קולג' לעסקים (AACSB).

לפרטים נוספים:

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן ואוניברסיטת סן פרנסיסקו (USF) מרחיבות את השותפות ליצירת תוכנית MBA ארגונית חדשה במיוחד עבור עובדי אנדרסן

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן