Mawi DNA Technologies ו-BIOTESSIA חתמו על הסכמים עם הממשל במרוקו לבחינת מיזם משותף לייצור

14 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Mawi DNA Technologies ו-BIOTESSIA חתמו על הסכמים עם הממשל במרוקו לבחינת מיזם משותף לייצור

 

 

היוורד, קליפורניה, 13 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

Mawi DNA Technologies (Mawi), חברת ביוטכנולוגיה המתמקדת בפיתוח טכנולוגיות חדשניות לדגימה ביולוגית, הודיעה היום כי חתמה על הסכמי מזכר הבנות (MoU) עם משרד ההשקעות, היזמות וההערכה של מדיניות ציבורית (MICEPP) המרוקני וכן עם משרד התעשייה והמסחר המרוקני (MIC) כדי לבחון מיזם משותף עם השותפה המקומית של מאווי, BIOTESSIA , להקמת מתקן ייצור חדשני במרוקו כדי לשרת את השוק האפריקני. המתקן החדש יסייע למלא את הצורך של אפריקה בריבונות בריאות ונגישות, ומרוקו נבחרה כאתר מכיוון שהוא יכול לתפקד גם כנקודת זינוק שתשרת את השווקים האירופיים.

 

"אנו נרגשים מההזדמנות להתרחב לאפריקה באמצעות מיזם משותף זה עם BIOTESSIA מכיוון שאנו מרגישים שהטכנולוגיה שלנו מציעה פתרונות ייחודיים הנותנים מענה ישיר לאתגרים של איסוף דגימות ביולוגיות בנות קיימא ברחבי יבשת אפריקה", אמר ד"ר בסאם אל פחמאווי, Ph.D., מנכ"ל Mawi DNA Technologies. "טכנולוגיית הליבה של Mawi מאפשרת איסוף אוניברסלי בין בני משפחה ויציבות ארוכת טווח של דגימות שנאספו בטווח רחב של טמפרטורות, מה שמגדיל את הגישה כמעט לכל פלח אוכלוסייה ללא קשר לגיאוגרפיה או למיקום. זה בתורו משפר את התוצאות הבריאותיות הפוטנציאליות בשל גיוון מוגבר בזמינות הדגימות".

 

Mawi פיתחה את iSWAB-Microbiome-EL, מוצר שנפרס ברחבי העולם לבדיקות מעקב בקנה מידה של אוכלוסייה אחר מחלות זיהומיות, בעיקר קוביד-19 והגרסאות שלו, בשל תכונותיו הייחודיות של השבתת נגיפים, היווצרות לא רעילה, ומתן אפשרות למעבדות לדלג על שלב מיצוי ה-RNA, להפחית עלויות ולהגדיל את תפוקת הבדיקות. ל-Mawi יש גם פורטפוליו רחב של טכנולוגיות איסוף דגימות iSWAB עבור דנ"א של יונקים, RNA, תאים שלמים ומיקרוביום (צואה, אדמה, פני שטח ועור), בנוסף לטכנולוגיית איסוף הדם השלם HemaSure-OMICS המאפשרת לבודד RNA, CTC, cfDNA ודנ"א גנומי מדגימה אחת. טכנולוגיית איסוף הדם HemaSure של Mawi כבר נפרסת בקניה לניטור HIV באמצעות תוכנית במימון USAID.

 

"חילופי הדברים עם BIOTESSIA ו-Mawi DNA היו מאוד מבטיחים ותורמים להאצת הפרויקט של בניית יחידת ייצור במרוקו", אמר מוחסן ג'זולי, שר ההשקעות והיזמות של המדיניות הציבורית.

 

"פרויקט זה עולה בקנה אחד עם החזון של ממלכת מרוקו למשוך השקעות זרות ולערב באופן מלא את הפזורה המרוקנית בתחומים רב-תחומיים, כגון חיזוק בריאותה של אפריקה. הדבר יושג באמצעות טכנולוגיית הדגימה הביולוגית הייחודית והחדשנית שנקבעה על ידי Mawi DNA. האסטרטגיה והחזון של BIOTESSIA מתרכזים בהבטחת צרכי הבריאות לכל אזרח באמצעות גילוי מוקדם של מחלות. מיזם זה הוא בהתאם לרפורמה התברואתית בראשות ההדרכה והמנהיגות של המלך המרוקני", הוסיף ד"ר חנאן צ'איביאנו, DNP, מנכ"ל BIOTESSIA.

 

אודות Mawi DNA Technologies

 

Mawi DNA Technologies, שנוסדה בשנת 2013, פיתחה ומסחרה את טכנולוגיית iSWAB, מערכת חדשנית לאיסוף דגימות ביולוגיות. המשימה של Mawi  היא לשמור על שלמות המדגם מכל מקום בעולם בטמפרטורת החדר, ולאפשר גיוון מדגמי אמיתי בכל אזור גיאוגרפיה או אוכלוסייה. ב-Mawi, העתיד של דגימת ביולוגיה הוא Here™. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.mawidna.com או עקבו אחר החברה בלינקדאין ובטוויטר.

 

ליצירת קשר

 

קשרי משקיעים

 

Jerome David, Chief of Staff
Mawi DNA Technologies
[email protected]
510-256-5186

 

קשרי מדיה

 

Betsy Merryman
Merryman Communications
[email protected]
424-262-0708

 

 

מקור: Mawi DNA Technologies

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Mawi DNA Technologies ו-BIOTESSIA חתמו על הסכמים עם הממשל במרוקו לבחינת מיזם משותף לייצור

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן