הר הביטוח

14 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ביטוח

הר הביטוח הוא אתר ממשלתי, בו ניתן לאתר ולראות את כל הביטוח שאנו מבוטחים, לרוב לאנשים יש כפל ביטוח.

ביטוח כפול זה כאשר יש לך יותר מספק ביטוח אחד לאותו דבר. זה יכול לקרות אם יש לך מכונית ואופנוע, או אם יש לך ביטוח דירה וביטוח שוכרים. בכל מקרה, זה תמיד רעיון טוב לבדוק עם הספקים הנוכחיים שלך כדי לוודא שאתה לא משלם על שתי פוליסות באותו דבר.

לא תמיד קל לדעת אם יש לך ביטוח חיים, ביטוח בריאות או שניהם. אם אינך בטוח, עליך לפנות אל אתר הר הביטוח על מנת לאתר את הביטוחים שלך . הנה כמה דברים שכדאי לדעת כאשר שוקלים לרכוש ביטוח חיים.

אם אתם בתהליך של הגשת בקשה לפוליסת ביטוח חדשה, חשוב להיות מודעים לכיסוי הביטוחי שכבר יש לכם. הסיבה לכך היא שאם אתה כבר מכוסה על ידי תוכנית אחרת ומגיש תביעה על הפוליסה החדשה שלך, המבטח הישן שלך יכול להחליט לגבות ממך קנס מכיוון שהם יראו בכך ביטוח כפול.

על מנת להימנע מכך, חשוב לבדוק את הפוליסות הנוכחיות שלך ולהודיע למבטח החדש שלך אם יש חפיפה עם מה שהם מציעים. בדרך זו, שני המבטחים יהיו מודעים למה שהם יצטרכו לעשות כאשר תתרחש תביעה.

אנשים רבים אינם מודעים לכמה הם משלמים עבור הביטוח שלהם. בסופו של דבר הם משלמים יותר מדי ומקבלים ביטוח כפול שלא טוב להם. ניתן לאתר את הביטוח דרך אתר הר הביטוח

יש פתרון לבעיה הזו. אתה יכול להשתמש באתר השוואת ביטוחים כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר עבורך ועבור הצרכים שלך. זה יעזור לך לחסוך כסף מבלי לקבל ביטוח כפול וזה דבר טוב כי זה יכול להיות יקר מאוד.

סגור לתגובות על הר הביטוח

מאת:

פרסם באתר כ - 5 מאמרים.

.